Panowie a jeżeli nie kopci silnik pracuje ok, predkośc maksymalna na 5 biegu 70km/h przy predkości 40km/h musze przełączyc na 4bieg przyznam się szczerze nie wymieniałem filtra paliwa - może to byc powodem że silnik reaguje tylko na 1/4 gazu potem nic? nie moge się rozpędzic w żaden sposób
dzięki już zrobiłem, fakt trzeba było poczyścic a okazało się że to klocki hamulcowe do wymiany i teraz chodzi jak ta lala :D , bardzo dziękuję za dobre checi pozdrawiam
witam czy możecie mi podpowiedziec co jest przyczyną nie odpuszczania hamulców z przodu po nacisnieciu na pedał, dopiero po czasie odpuszczają :mad2: w sumie jak lekko naciskam nie blokuje dopiero przy mocniejszym naciśnięciu......
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.