Skocz do zawartości

Wymiana żarówki w ringach e90 ???


czarnydjwojtek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdź jeszcze, czy na drogowych możesz włączyć halogeny przednie. Jest duże prawdopodobieństwo, że nie - kwestia kodowania FRM.

 

Mogę. Ale moje pytanie to raczej: dlaczego przed włączeniem dziennych (z poziomu BC) drogowe były na "normalnych światłach długich", a po włączeniu są na ksenonie? To w takim razie to ksenon, bi czy jeszcze coś innego?

 

OK. doczytałem, polecam lekturę viewtopic.php?f=70&t=152844&p=1121124&hilit=0522#p1121124 co nieco jest tam wyjaśnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Czy możecie podpowiedzieć gdzie w Warszawie mogę kupić żarówkę do ringów (Philips PHI 12024 lub 12082)? Przepaliła mi się, w ASO oczywiście cała oprawka za ca 130 PLN, byłem na kilku stacjach - nie ma. Jakoś przez net nie chce mi się tego zamawiać (koszt przesyłki większy od ceny żarówki + czas).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Aso :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kupować całej oprawki wystarczy żarówka Philips H10W i postępować zgodnie ....

viewtopic.php?f=15&t=146561

Koszt wymiany żarówki ok 10zł,,,prosto...szybko i sprawnie

 

Koledzy właśnie o to pytam - czytajcie proszę ze zrozumieniem - gdzie taką samą żarówkę mogę kupić poza netem, zakładając że na popularnych stacjach benzynowych ich nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
wczoraj wyskoczyło, na idrive awaria lewego światła postojowego na żółto, ciekawe czy to tylko przepalona żarówka od ringów czy coś więcej, zacznę od wymiany żarówki. Nie za bardo zależy mi na efektach estetycznych więc pomyślałem, że zmienię na ledy bo ich temperatura w czasie świecenia jest niższa. Czytałem wątek o wymianie samej żarówki, jak wtedy robicie, wymieniacie z obydwu stron czy tylko z jednej, chodzi o to, że podobno żarówki używane i nowe świecą różną intensywnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego z przetwornicami i podobno daje jaśniejsze światło na ringach . Może już ktoś je testował ?

http://xtremeleds.otwarte24.pl/307,Ringi-BMW-3-E90E91-10W-Cree-LED-BLACK-LINE-Ringi-ANGEL-EYES-LED-MARKER

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie to wygląda, ja mam zwykłe reflektory bez ksenonów, i dla mnie nie ma sensu montować takich żarówek bo i tak nie widać by ich było przy włączonych światłach mijania, jeżeli miał bym opcję włączenia świateł do jazdy dziennej to pewnie bym się zastanowił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla upewnienia, czy żarówki do ringów, do zwykłej lampy polifotwej są takie same jak w lampie xenonowej przed lifotwej? :roll: Bo patrzyłem na realoem i wydaje mi się, że są takie same.. :roll:

 

Będę wdzięczny za potwierdzenie tego faktu :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
wystarczy zwykła zarówka H8 z każdego motoryzacyjnego sklepu i ringi działają

koszt? 4 x taniej niż w ASO

montaż? 2min

mówie o LCI, nie wiem jak w pre LCI

Potwierdzam. Żarówka to H8 35w-koszt 38 zeta w IC po zniżkach. Wymiana w LCI 2 minuty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.