Skocz do zawartości

Jednak Kapitalny remont m20b20 Koledzy Radzcie !!


rollen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze z gory o pomoc w sprawie remontu jakiego chce dokonac w mojej e30-stce silnik jak w temacie m20b20 , zastanawialem sie nad swap-em na cos nowszego ale zostale raczej odwiedziony od tego pomyslu , wiec zostaje kapitalka ... jezeli ktos juz przeprowadzal taki zabieg niech sie podzieli spostrzezeniami jaka jest roznica prze a po . przypomne tu ze silnik jest na chodzie wszystko jest w porzadku oprocz na zimo kopcenia troche i chwile na niebiesko ... ale to prze kompresje tak mysle . ogolnie to dalej nie wiem czy nie warto by bylo wsadzic takie 2.0 z e36 ... ? wiadomo ze awsze jest opcja ze i jego trzeba bedzie robic ale zawsze bedzie to mlodsze 150 km w 1000 kg budzie a nie stare 130 km ... i jeszcze jedno odnosnie zawieszenia co polecacie do takiej budy ? zeby bylo twardo i przyjemnie ;) ? pozdrawiam wszystkich !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak dla mnie to oto właśnie chodzi, mieć stare dobre e30 z klasycznym m20. Klasa sama w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do e30 bym wkladal M20B27 zacny silnik :D i ma potencjal :mrgreen: Jak sie poprawi sytuacja finansowa a raczej jak skoncze inne auto to napewno zrobie sobie takie e30 z m20b27

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecam wszystkim silnik m20b27, mam w swojej e34 i jestem zadowolony, samochód niesamowicie zrywny, duze przyspieszenie, i ta moc. Ja mam w swojej głowice od m20b20 i jest to bardzo fajne połaczenie. Ze swapem nie ma problemów, wszystko pasuje:) Polecam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.