Skocz do zawartości

[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach


wirciak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znajdź porządnego wulkanizatora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady et 35 jest jeszcze akceptowalne. Jeżeli uważasz, że 225/45 jest za szeroka to załóż 205/50.

 

a potem zapakuj ze dwie osoby na tylna kanapę i zobacz co się będzie działo na dołkach...

 

polecam kalkulator et przy doborze felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem zapakuj ze dwie osoby na tylna kanapę i zobacz co się będzie działo na dołkach...

 

polecam kalkulator et przy doborze felg

 

miałeś takie koła w swojej 1er czy teoryzujesz, bo aż nie chce mi się wierzyć, ze na seryjnym zawiasie będzie taka konfiguracja stwarzała problemy ?

 

pełno jest jedynek na dezentach, dotzach itp. gdzie zazwyczaj przy rozmiarze 17 parametry felg są własnie 7-8 cali przy dość uniwersalnym et 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy opony michelin pilot super sport montowane do 1 f20 sa to run flat czy sa to zwykle opony ? Chyba zwykle, nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam , mam pytanie czy felgi 18 cali ori bmw do e90 ( czyli 8 cali przód et34 i 8,5cala tył et 37) przy oponach 225/40 i 255/35 wejdzie do e 87 , jest różnica z przodu 0,5 cala i 15mm w et . Może ktoś ma taki zestaw zamontowany .

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku tył mi ocierał w mojej czerwonej.... przy gumie 255.... natomiast przy gumie 225 juz nie ;) przod jest na styk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, a sprawa jest ostra, bo mam dogadane felgi, ale nie pasują mi parametry .

 

Otóż felgi mają parametry :

 

Przód : 8,0J 18" et 30

Tył : 9,0J 18" et30

 

Wydaje mi się,że może być hardcore , ale może ktoś walczył już z takimi felami, idę w stance , więc muszę to ładnie spasować .

BMW e87 120d - 198,3 KM / 442 NM


FreeaksPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bedzie parkingowy inwalida.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloz zaloz haha beda ropzdupcone blotniki po pierwszym ugieciu zawieszenia :) zarowno z przodu jak i z tylu

 

Strasznie drażni mnie ton twojej każdej wypowiedzi . Wystarczy powiedzieć , nie , nie wejdą i tyle . Nikt sie nie śmieje z twojej byłej niesamowitej 123d w której wymieniałeś silnik , wiec daj na wstrzymanie , albo szydz sobie gdzie indziej a nie na forum ;)

 

Peace !

 

czyli bedzie parkingowy inwalida.....

 

No właśnie tego az tak nie chce , moze przesadziłem z tym stance'em , bardziej mi chodziło , zeby to było spasowane w miarę z błotnikami , a zdawałem sobie sprawę , ze et 30 to w 1er bedzie przesada , także szukam dalej ;)

BMW e87 120d - 198,3 KM / 442 NM


FreeaksPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemów z tym ze zmieniłem motor na swoezy. Czasem szydzę dlatego ze piszemy z cypisem juz ileś stron o felgach dawno temu napisane było co sie mieści a co nie a nikomu nie chce sie przejrzeć kilka stron do tylu

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.