Skocz do zawartości

[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach


wirciak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka, tak czytam ten temat i zastanawia mnie parę rzeczy, wyżej dodana tabela rozmiaru felgi i ET ale cięzko coś znaleźć 18.  Czy mogę np włożyć felge  7,5jx18 et45 albo podobne?(przykładowo takie jak z tego ogłoszenia https://www.olx.pl/d/oferta/felgi-opony-kola-bmw-e87-styling-135-CID5-IDMG8gv.html bo mają inny rozmiar a niby do jedyneczki) I drugie pytanie, czy mogę włożyć na przód i tył te same felgi i opony? Czy muszą być różnych rozmiarów jak w tej tabeli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć, prośba o szybką poradę:

Zamówiłem felgi dla mojej 120i (przedlift), problem w tym, że nie wiedziałem, że są w tym modelu 7j na przód i 7,5j na tył.

Styling: 207 (17 cali) ET 47

Kupiłem 4 sztuki 7,5j, z przodu mam sprężyny MTS (minimalnie obniżone), amortyzatory są Sachs. Czy będzie wszystko ok i nie będzie obcierać?

 

Opony dla nich: 4X 225/45R17 (całoroczne).

Ps. Teraz mam wsadzone jakieś 19' 225/35 🙃

Dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Angelborn
Dodanie obecnych felg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam , bardzo proszę o podpowiedź odnośnie zakupu alufelg i opon do auta (Seria 1 , e87 , 2009 rok, 1995,00 cm3, benzyna, 105,00 kW). Mianowicie chce zakupić alufelgi z linka , czy będą dobrze dopasowane do auta? nie będą za bardzo schowane ani wystające ? nie wiem jak wycyrklować że było dobrze z tym ET. Jeśli by pasowały to jakie opony do nich kupić na lato ?

https://www.olx.pl/d/oferta/komplet-felg-bmw-r-17-rozstaw-5x120-et-37-j-7-5-CID5-IDZ39Te.html?reason=observed_ad

Z góry dziękuję za pomoc bo jestem kompletnie zielona  😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.