Skocz do zawartości

320i przednie ciemne lampy


VADER

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie ten dział na ten temat ale tu najwięcej się czyta postów,a więc panowie może zwas ktoś ma patent jak zrobic przednie ciemne lampy,proszeo poważne odpowiedzi,widziałem pare zdjęć na necie i podoba mi się to,są na allegro folie do przyciemnienia lamp,robił to może ktoś?Prosze o porady,dodam że moja BeMa jest czarna i na zdjęciach wlaśnie takie widziałem,ekstar to wygląda żadena chała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czytałem kiedyś w AŚ że tylne lampy tkzw dymione mogą być stosowane ale ATESTOWANE na temat

przednich nic nie pisali ale przypuszczam że ta kwestia dotyczy rownież lamp przednich jak i szyb wobec braku atesu możesz stracić dowód rejstracyjny w razie kontroli drogowej :idea:

BAYERISCHE MOTOREN WERKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę czarnych tylko właśnie przydymionych,myślę że jakiś patent z folią byłby dobry,kwestia czy ta folia z allegro się nadaje i czy jest możliwość jej przylkejenia bez żadnej lipy,tzn.pęcherze i załamania.Moja beema ma jeszcze z tyłu kierunki pomaranczowe i kupiłem folie czerwoną i kierunki zakleiłem tą folią kolor lampy i kierunka był czerwony,efekt był naprawde dobry tyle że kierunek świecił na czerwono,jeździłem tak rok czasu ale szczęśliwie mijałem się z pśiarnią i na wszelki wypadek powycinałem 4 wąskie paski w tej folii i teraz kierunek świeci mniej więcej w 80% na żółto,z bliska widać te delikatne paski które naprawde b.dobrze wyglądaja ,lampa ma może niedoslownie ale w dużym proceńcie wygląd tylnej lampy 3 E90.Z około 5metrów jest cała czerwona zaś jak pisałem z bliska widać wycięcia ,wszystki jest równo wycięte naprawde fajny efekt,polecam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z allegro to odradzam,tutaj masz stronke z tymi laminatami ,niestety w stanach ale pewnie przesla bez problemu,jezeli masz cisnienie na dobry produkt sam sie tym interesowalem ale jakos mi przeszlo http://www.lamin-x.com/BMW-E46-Coupe-00-03-Headlight-Covers-p/b002.htm ,z boku masz kolory w jakim wystepuje,cie prawdopodobnie zainteresuje Gunsmoke
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakakolwiek manipulacja typu przyciemnianie reflektorow przednich jak i ich malowanie ,oklejanie itp jest zabroniona,grozi zabraniem dowodu rejestracyjnego a w razie wypadku nawet nie ze swojej winy ubezpieczalnia nie pokryje centa,jedyne co moge polecic to poszukaj sobie jakis fajnych reflektorow np:

http://www.fk-automotive.de/websale7/Scheinwerfer-BMW.htm?Ctx={ver%2f7%2fver}{st%2f3ea%2fst}{cmd%2f0%2fcmd}{m%2fwebsale%2fm}{s%2ffk-automotive%2fs}{l%2fDeutsch%2fl}{mi%2f2-5215%2fmi}{p1%2f0687a80973e05b61558fc8d878083c62%2fp1}{md5%2f9edc10c8a02a997234848d3bf8b980de%2fmd5}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
Tak jak napisał piekar24 można zamontować w lampy krzyże przyciemniające, może nie koniecznie kolega VADER bo już chyba sobie poradził z tematem przez tyle lat :norty: , ale może ktoś inny jest tym zainteresowany. Jeśli chodzi o folię, to zapewne ograniczy ona przepływ światła, policja chyba też krzywo na to patrzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zafoliowane u siebie. jesli nie masz xenonow i zalezy ci na swiatlach to odpusc sobie na starcie

 

wow - niezły kucharz z kolegi :norty: odgrzać kotleta z 14.01.2010 :cool2:

 

teraz widze - faktycznie, tylko czemu temat byl na pierwszej stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.