Skocz do zawartości

320d M-Pakiet EDITION 33 - co to za wersja?


Cryzuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja swojego "turninga" sprzedaję w poniedziałek :cry2: Może potem będzie też kombi ale "avant" :norty:

Jak można się z BMW przesiąść do audi :/ Ale taka moda jest teraz na audi i wszyscy to kupują a to jeden czort co VW :P

 

Z tym, że wróble ćwierkają, że to Audi będzie mialo ponad 300 koni i V8 po maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he m330 będzie miał audi:) z literką S :) jak wnoszę z ćwierkania wróbelków :D i kombi z literką S a może jakaś inna literka tam jeszcze będzie może np. R :lol:
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukałem pól roku sedana 204 ps , naprawde nie ma tych aut za wiele , dlaczego ? pewnie dla tego że są kropnie brzydkie :)

 

Pewnie dlatego, ze spora czesc aut w PL pochodzi z DE a tutaj ludzie tez oszczedni potrafia i nikt nie bedzie placil 500 euro podatku za tak maly dupowoz.

 

PS. Snikers ... sliczny m-pakiecik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
A ja swojego "turninga" sprzedaję w poniedziałek :cry2: Może potem będzie też kombi ale "avant" :norty:

A miała być mocna benzyna, ale BMW... :wink:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale odbiegamy od tematu :) edition 33 - fotki jakieś :) a tu temat touring czy sedan a może coupe.....a może Van :duh: Zainteresował mnie temat edition 33 a nie wyższości sedana nad innymi wersjami nadwozia w e46 .

To jak ktoś ma coś na temat tej wersji to niech pisze i daje fotki bo to rodzynek :) a tmat kombi sedan coupe to się nada do wątku diesel czy benzyna bo tam juz o wszystkim jest to mozna podpiąć i to :norty:

Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej fotka znaleziona w sieci, jest tego trochę, ale nie chcę wklejać więcej, bo nam chodzi o auto opisywane w wątku. W końcu ma ono jeździć po naszych własnych polskich drogach. Może jako jedyne?

 

http://images42.fotosik.pl/158/ff0a94fc7c6691f1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na czasie i wole sprzedać takiego, żeby ktoś sam widział co jest uszkodzone a nie jak naprawie i przyjadą kupcy to będą twierdzić, że nie wiadomo jak mocno rozwalony. egzemplarz ten jest w idealnym stanie miałem już parę takich BMW, ale ta jest najbardziej zadbana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

I z tych zdjęć to na tym fakcie pozostaje... bo oprócz innego koloru, to zwykły MPakiet...

 

szukałem na serwerze prasowym BMW więcej zdjęć, ale archiwum newsów sięga teraz tylko 3 miesiące wstecz...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku całkowicie nie chodzi o silnik. Tylko o fakt bycia jednym z aż 999 sztuk pewnej limitowanej wersji.

 

Jeśli tą "odmiennością" ma być niebieska nitka za 10 euro to dzięki wielkie. Co innego, gdyby opracowali na rocznicę touringa z silnikiem i zawieszeniem MPower, a tak to kpina z rocznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Będzie ktoś miał rodzynka wśród tych naszych "zwykłych" touringów :D

 

Z tym silnikiem to on też jest zwykly.

 

On jest jednym z 999 właścicieli takiego BMW na całym świecie a ty jednym z kilku milionów więc nie mów że on jest zwykły , osobiście też chciał bym mieć coś tak oryginalnego :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie często się zgadzam z jakubem :) bo jednak woli 330Pb niż 330 ON :) ale tym razem muszę mu przyznać rację :) na rocznicę mogli by zrobić touringa w m-power i to by było coś i pewnie było by nie do zdobycia, a tak .... jest to inne, fajne i nie typowe ale słabe jak na model rocznicowy :( bmw się nie popisało - może kolejna rocznica touringa w 3 będzie bardziej huczna i zobaczymy touringa GTS
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Wiesz zależy jak dla kogo :) Nie którzy nie potrzebują dużego auta a jak by nie było Sedan czy Coupe są atrakcyjniejsze od Kombi ... Choć szczerze jak się przymierzałem do kupna BMW to chciałem E46 w właśnie kombi bo jest takie no ... oryginalne sedanów jeździ mnóstwo , "kupejek" to samo no ale znalazłem zadbany model sedana od znajomego więc się nie zastanawiałem ...

 

 

Naciągane te Twoje obserwacje, większość E46 jakie jeżdzą to touringi i sedany, dodatkowo większość to diesle. Popatrz po ogłoszeniach, większość to właśnie sedany i touringi.

 

 

Hehe i to bardzo naciagne obserwacje na 100 modeli e46 to chyba przypada jedna e46 coupe na dordze a teraz wogóle jest moda na kombi i czesciej mozna spotkac e46 w kombiku niz sedanie wiec nie trafne porónwanie co do orginalnosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.