Skocz do zawartości

dolozenie cupholderow


Wierzba_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na wkręty to raczej festyniarsko bedzie wygladalo, myslalem ze moze jakos , jakas blaszka pod listwe ozdobna wchodzi i tam czym sie przykreca, a nie tak, a druga sprawa to za bardzo nie wiem ten kilkut co sie przykreca to sie rozklada, czy tylko to jest statyw i ta mydelniczke sie mocuje? Taki ladny uchwyt jest do seri 1 i 6 a tu patrze ze wymyslili ala tuning. Chetnie bym zobaczyl jak wyglada w realu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na wkręty to raczej festyniarsko bedzie wygladalo, myslalem ze moze jakos , jakas blaszka pod listwe ozdobna wchodzi i tam czym sie przykreca, a nie tak, a druga sprawa to za bardzo nie wiem ten kilkut co sie przykreca to sie rozklada, czy tylko to jest statyw i ta mydelniczke sie mocuje? Taki ladny uchwyt jest do seri 1 i 6 a tu patrze ze wymyslili ala tuning. Chetnie bym zobaczyl jak wyglada w realu.

 

Kolego przeciez to sie przykreca od wewnatrz, dlatego konsole trzeba zdjac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ta pierwsza opcja wydaje się dosyć ciekawa z tymi cupholderami z Z4 :cool2:

Tylko musisz sprawdzić np. w salonie BMW czy mniej więcej tunel Z4 i 90 od tej strony idzie po podobnym kątem.

Żeby kawa ci krzywo nie stała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do montażu to nie wiem ale na realoem.com jest jako doposażenie. Cena samego "trzymacza" kubka to niecałe 45 dolarów. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA71&mospid=48481&btnr=51_6174&hg=51&fg=95

 

 

Chciałem to doposażyć ale wstrzymano produkcję i jest to niedostępne w ASO. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e90 też korciło mnie zakładać każde w dostępne akcesoryjne uchwyty na napoje ale albo tak jak piszesz nie było dostepne albo nie byly do modelu e90/e91.

A jak sie nie ma pakietów schowków to jest naprawdę niewygodnie.

Swoją drogą w produkcji ten pakiet schowków kosztuje max. dodatkowe 50 euro (schowek nad lewa nogą kierowcy, 2xcupholdery i ... chyba tyle )

a BMW każe sobie za to dopłacać :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez bardzo brakuje uchwytow na kubki z przodu. Przewaznie podrozuje w 2 osoby i tyl mam wolny. Wiec korzystam z uchwytow umieszczonych w podlokietniku w tylnej kanapie. Dostep nie jest taki zly i jest to jakies rozwiazanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakie kubki termiczne mozecie polecic, ktore dobrze pasuja do fabrycznech holderow ?

Wydaje mi sie, ze nie moga byc zbyt wysokie. Czy jest ktos zadowolony z "dopasowania"?

Nie ma to jak dobra kawka w trasie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odnosnie dolozenia cupholdera to tutaj zamieszcze moj tutorial bo widze ze sa chetni na takowa modyfikacje :)

co prawda mam 1-er ale mysle ze bez problemu podejdzie do 3-er :)

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=161&t=150009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

trudność z montażem cupholderów jest żadna w zasadzie. Trzeba zdjąć listwę maskującą na desce: http://www.e90post.com/forums/showpost.php?p=442017&postcount=16 - otwory na cupholdery powinny być w desce, choć ręki uciąć nie dam, sprawdzić zawsze możesz.

 

Nieprawda. Sprawdzalem ten temat. Nie zawsze sa te otwory, czasem trzeba wymienic cala deske rozdzielcza, a to juz duzy koszt. Ja pytalem o to w ASO i mi na przyklad powiedzieli ze u mnie tych otworow nie ma (musieli to fizycznie sprawdzic, bo po VINie nie zawsze da sie ustalic), wiec musialbym wymieniac calosc (koszt kilka tys zl) co oczywiscie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

trudność z montażem cupholderów jest żadna w zasadzie. Trzeba zdjąć listwę maskującą na desce: http://www.e90post.com/forums/showpost.php?p=442017&postcount=16 - otwory na cupholdery powinny być w desce, choć ręki uciąć nie dam, sprawdzić zawsze możesz.

 

Nieprawda. Sprawdzalem ten temat. Nie zawsze sa te otwory, czasem trzeba wymienic cala deske rozdzielcza, a to juz duzy koszt. Ja pytalem o to w ASO i mi na przyklad powiedzieli ze u mnie tych otworow nie ma (musieli to fizycznie sprawdzic, bo po VINie nie zawsze da sie ustalic), wiec musialbym wymieniac calosc (koszt kilka tys zl) co oczywiscie nie ma sensu.

Oczywiście, że w "regularnym" modelu nie ma żadnych otworów... Przede wszystkim nie ma żadnej listy maskującej - jest tam przecież jednolity pas tworzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.