Skocz do zawartości

uszczelka czy glowica .??.pomozcie.Foto i video!!


Pele919

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem..samochod chodzi jak chodzil nie grzeje sie ..jezdzi tak jak jezdzil..nie ma problemu z odpalaniem..przyjechalem nim 2 tyg temu z Polski do Angli..wszystko bylo okey..Teraz chcialem zmienic olej i zobaczylem po odkreceniu korka oleju ze jest caly usmarowny zolta mazia..Tak jakby kawa z mlekiem....zreszta na bagnecie tez olej jest maziowaty..pomozcie mi co mam w tym wypadku zrobic..jestem w angli i chcialbym to dobrze zrobic..zebym o nic sie nie martwil ze woda mi rozwali caly silnik..Pozdrawiam i czekam na wasza pomoc;;;;;;;;;;;;;;;;http://yfrog.com/2mkorekj;;;;;;;;;;;;;;to jest korek wlewu....a tutaj filmik pracy silnika...http://www.youtube.com/watch?v=2lz2JSdFXoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wytre bagnet to jest tylko jeden poziom..a tak to jak pierwszy raz wyjmuje to widac kawe z mlekiem i olej jest bardzo rzadki dopiero jak wytre pare razy i wloze bagnet a nastepnie wyjme to olej jest w normie.czyli pomiedzy min i max..i na tym korku od wlewu oleju jest duzy zolty osad..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej trasie jaką zrobiłeś pod korkiem nie powinno być tyle tej mazi - ona ma prawo wystapić jak jeździ się na krótkich odcinkach w niskich temp. Żeby tyle tego majonezu się uzbierało powinno sporo wody z układu chłodzenia ubywać - ale piszesz że nie więc mamy niezłą zagadkę :shock:

Może ten temat Cię naprowadzi?:

viewtopic.php?f=72&t=111743

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro płynu z chłodnicy Ci nie ubywa to znaczy że uszczelka OK a woda do silnika dostawała się przez servo i kolektor ssący.

Zmień olej na nowy i jak już udrożniłeś odpływ poobserwuj co teraz bedzie się działo - podejrzewam że już wszystko wróci do normy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

w serwie nadal jest woda. Koniecznie je wymień.

< to nie jest temat o serwach>

 

Do autora.

Nie szukaj jeszcze w uszczelce a na początek warto sprawdzic jak sie miewa odma.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ubylo ale jak na taka dluga trase to mysle ze to niewiele..jechalem z polski do Angli 2000 tys km..nie mam takiego bagneciku..prosze o dalesze rady.Pozdrawiam

 

Kolego to nie Daewoo lub inny wytwór kultury wschodu!

Tu nic nie ma ubywać!!!

 

Nie napisałeś kiedy wymieniałeś olej i na jakim jeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.