Skocz do zawartości

jaka koncówka wydechu do e91 ?


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jest naprawdę OK, w ogóle nie ma różnicy głośności pomiędzy ori a tym

wiadomo jest tani, ale całkiem dobrze zrobiony

zrobiłem na nim jakieś niecałe 40.000 km w tym sezonie i nic się nie dzieje

montowałem w drugim BMW także

 

nawet tłumikarz powiedział, że jak na taką kwotę to jest dobry

 

liczę się z tym, ze wytrzyma np 2 lata, ale to potem się po prostu wymieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
wcześniej pisałem o tym ulterze i mam pytanie do e90 320i lci jaka będzie średnica kielicha montażowego ?

60, ale pamietaj ,że cała końcówka w benzynie bedzie wystawać dużo bardziej niż w dieslu. Jak zamontujesz to podrzuć foty, bo sam się łamię nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Możesz wybrać 60mm, ale jak wybierzesz 55mm to też nic złego się nie stanie, w rezultacie i tak będziesz tą końcówkę musiał wspawać i dodatkowo przespawać uchwyt, żeby to wyglądało jakoś.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Tłumik końcowy nie, sam producent tego nie poleca bo padają od tego turbiny.


Sama końcówka - po dwóch latach z okładem stwierdzam, że jako budżet to ulter jest spoko, ale nie jest to wystarczająco dobrze zabezpieczone antykorozyjnie. Same końcówki w chromie zostają ok, ale rura doprowadzająca rdzewieje. Lepiej skomponować coś ze stali nierdzewnej albo utrafić OEM performance.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A macie jakiś sprawdzony sklep z częściami ? bo ja znalazłem na https://asczesci.pl/czesci-samochodowe/bmw/3-coupe-e92/318-i-143-km,p12475/uklad-wydechowy-100004 ale nie wszystko tu jest co mi trzeba chociaż ceny mają spoko w porównaniu do innych sklepów, zamawiacie po prostu z allegro czy jak ? bo ja zawsze mam problem a lokalnie to nic nie dostane bo tu jeden sklep na krzyż w całym mieście . Z asczesci zamawiam sporo i czasami z allegro. A wy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, ja zamontowałem końcówkę własnej produkcji 2x70mm. Wspawana na oryginalnym uchwycie który odciąłem od starej końcówki.

Kolego miodek89 myślę że 2x76mm powinna wejść tak na styk tylko kwestia wyglądu bo 70mm to już sporo.



a48b90c7ebe74cbcmed.jpg

Tak wygląda na samochodzie.

2aa2b10ad286f4b0med.jpg

0462c02d596cfbbamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem cały wydech od 330D za śmieszne pieniądze i niebawem zamierzam montować. Cały wydech od dpf do końca zakupiłem. Ostatnie ucho i gumę też już mam i niedługo montuje. całość wyszła taniej niż końcówki ulter dedykowane:-)

 

dostales tlumik 330d z ori wieszakiem mocowanym na dwururce ? bo ja niestety nie a oryginalny wieszak z 320d nie pasuje i na razie utknalem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.