Skocz do zawartości

jakiego ubezpieczyciela polecacie do autocasco?


Rekomendowane odpowiedzi

SAMOPOMOC ???????????? :duh: :duh: :duh: :duh:

 

Mam teraz ubez. w Samopomocy i naprawiam samochod z AC i sa z nimi wieksze problemy niz sie zdaje. Samochod nie jest w swietnym stanie tzn. koszt czesci + robota wychodzi ok 7 tys a oni daja max 5 tys.

Druga sprawa ubezpieczenie pokrywa ewentualna lawete i parking w warsztacie tylko do 450 zlotych. Wiec jak sie ktos zdecyduje i zabierze samochod z danego warsztatu to dostanie po d.... tak jak ja. Bo koszt lawety i parking wyszedl 750 zl.Za reszte ubez nie oddaje.

Wiec moim nastepnym ubez. bedzie PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też z AC bym nie kombinował tu licza sie tylko najpoważniejsze firmy, PZU jest w tym sektoże ubezpieczeń najlepsze (naj mniej marudne) choć z drugiej strony jak miał bym 7 tyś rocznie płacić za samo AC to wolał bym odkładać sobie te skłądki pod poduszkę. To PZU oszalało, ile jest warta Twoja beemka 50tyś?? to przez niecałe 7lat oddasz im wartość swojego samochodu bez sensu

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pzu baba krzyknela mi jakies 7.5 tys pln :shock:

 

Masz zniżki ??? Jeśli miałbyś płacić 7tys rocznie to przez cztery lata masz drugi samochód. Ja mam pełen pakiet zniżek i jak moja siostra kupowała samochód wpisała mnie na umowie jako współwłaściciela i korzysta z moich zniżek :mrgreen: a przy okazji idą jej własne.

Może ubezpiecz na mniejszą sumę AC i stawiaj autko tylko na strzeżonych parkingach (nie mylić z płatnymi :mad2: ). Zawsze bezpieczniej i taniej :cool2:

Co do firmy to oc może być gdzie kolwiek a AC tylko tam gdzie masz pewność że Tobie wypłacą :cool2:

http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pzu baba krzyknela mi jakies 7.5 tys pln :shock:

 

To idź do Link 4, albo innego badziewia. Będzie taniej, ale jak coś się stanie to kasy nie zobaczysz.

PZU nie jest idealne (bardzo daleko mu do tego), ale wypłaty robi najlepiej. Warta też jest wielką pomyłką (duże potrącenia).

OC można wykupić tam, gdzie jest najtaniej. Jak chcesz AC (pakiet) to niestety trzeba zapłacić.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też z AC bym nie kombinował tu licza sie tylko najpoważniejsze firmy, PZU jest w tym sektoże ubezpieczeń najlepsze (naj mniej marudne) choć z drugiej strony jak miał bym 7 tyś rocznie płacić za samo AC to wolał bym odkładać sobie te skłądki pod poduszkę. To PZU oszalało, ile jest warta Twoja beemka 50tyś?? to przez niecałe 7lat oddasz im wartość swojego samochodu bez sensu

 

moja beta warta jest 65-70 wedlug autotax, tak mi wyliczali, 7.5 tys za ac w pzu i jakies 6.5 tys w samopomocy

 

 

 

97rok 735 na allegro sa po 50 tys, a wiadomo ze autotax ma troche wyzsze wyceny

za moja realnie 60 tys trzeba by dac, mam produkcje w polowie 98 a nie tylko rejstracje, tylko 140 tys przebiegu

 

a przebieg i wyposazenie tez ma chyba znaczenie w wycenie

 

oc mam w samopomoc, ponad 1600 placilem

znizek nie mam

 

kradziezy to sie raczej nie boje, raczej male szanse w moim wypadku, auto ciagle na strzezonym pietrowym parkingu z kamerami + powazne zabezpieczenia antykradziezowe

bardziej boje sie stluczki lub kradziezy np fotochromow :) halogenow

Edytowane przez Marcin978
http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znizek nie mam

To może ktoś z rodziny ma zniżki i możesz mu odsprzedać połowę wartości autka (żaden problem), potem dopisać jako współwłaściciela i już. Ja tak zaczynałem ze zniżkami na mamusię (ale to były stare dobre czasy). Z tego co wiem za oc w tej samej firmie dostajesz tylko 5% zniżki na AC więc to nie jest jakaś tam zawrotna suma.

Na przyszłość z ubezpieczeniem BMW tylko PZU i Warta, jeżeli ma być połączone tanio i zawsze płatne. Ta ostatnia nie chcę ubezpieczać samochodów powyżej 10 lat. Ja mam problem z głowy. W PZU mam zniżkę pracowniczą 8)

http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znizek nie mam

To może ktoś z rodziny ma zniżki i możesz mu odsprzedać połowę wartości autka (żaden problem), potem dopisać jako współwłaściciela i już.

 

Wystarczy odsprzedać 1% wartości samochodu, po co skarbowemu nabijac kabze, ja tak zrobiłem z poprzednim samochodem ojcu sprzedałem 1% samochodu za 50pln :lol: no i nic podatków nie płaciłem a według prawa samochód stał sie współwłasnością no i zniżki mi leciały tatusiowe :lol: . To jest chyba najlepsze wyjście z sytuacji bo bez zniżek to Cię te ubezpieczenia żywcem wypatroszą z kasy.

Jeśli zalezy Ci głównie na ubezpieczeniu od stłuczek to nic prostrzego jak poprostu uważać i nie powodować kolizji z swojej winy, jeśli ktoś walnie w Ciebie to nie Twój ból bo odszkodowanie dostaniesz czy to od ubezpieczyciela czy od funduszu gwarancyjnego, odszkodowanie masz jak w banku tylko pozostaje kwestja sumy (pod warunkiem że kolizja jest jasno opisana przez policję i nei ma żadnych ale), ale poprostu jak nie dasz sie manipulować i wodzić za nos to mają obowiązek wypłącić wszystko, według prawa nie ma takiego pojęcia jak "potrącenie za amortyzacje zużytych w X% elementów samochodu". mało tego mój znajomy jest właśnie w trakcie sprawy sądowej o odszkodowanie od ubezpieczyciela z tytułu utraty wartości rynkowej auta po wypadku i wszystko jest jak narazie na jak najlepszej drodze sa duże szanse że wygra proces

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja miałem dwie szkody z ac i zawsze mi starczyło (pzu)

teraz tez mam ac w pzu

do konca sierpnia jest promocja w pzu jak masz 60 % znizki na oc to dostajesz 20 % na ac :cool2:

cos w tym stylu ale dowiedz sie

pozdrawiam

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

sorki ale ta promocja nie dotyczy bmw mercedesa

ale

jest w pzu cos co sie nazywa minikasko 1,7 % + 3% kradziez i szkoda całkowita(szkoda powyzej 70% wartosci samochodu)

ale to sa dane dla woj slaskiego

 

pozdrawiam

POSPOLITUS MANIAKUS BEEMWUUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja mam dla ciebie kolejną radę. mam w pracy dodatkowe ubezpieczenia tzw. grupowe. do ubezpieczenia dostałem w pzu kartę która uprawnia mnie do 20% zniżki na wszystkie ich ubezpieczenia. ponadto najprawdopodobniej możesz zrezygnować z kradzieżowego wię zaoszczędzisz kolejne kilka procent, wpłata jednorazowa -5%, dla nowego klienta chyba też dają 5% jak widać to już ponad 30% zniżki. są chyba jeszcze jakiwś upusty dla osób powyżej 30 lat ale nie wiem czy cię to dotyczy. idź do pzu- nie dzwoń, i porozmawiaj z agentem w rozmowie w cztery oczy więcej załątwisz i się dowiesz. ja za moją zapłaciłem 1300 od wartości 20000 i wchodziłem bez zniżek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AC w UNIQA S.A. (dawnej Polonii). Nie ma co narzekać. :)

 

A robiłeś już jakąś szkodę na AC?

Tu mniej istotna jest wysokość stawki, a bardziej to, czy firma płaci.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys bralem kaske z Ac z Uniquy ( czy jakos tak ) I nie moge nic zlego powiedziec. Przyjechal gosc, porobil fotki za dwa dni mialem tel. zebym sie zglosil. Zrobili wycene ktora mi jak najbardziej pasowała i za trzy dni mialem fundusze na koncie. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pzu baba krzyknela mi jakies 7.5 tys pln :shock:

 

To idź do Link 4, albo innego badziewia. Będzie taniej, ale jak coś się stanie to kasy nie zobaczysz.

PZU nie jest idealne (bardzo daleko mu do tego), ale wypłaty robi najlepiej. Warta też jest wielką pomyłką (duże potrącenia).

OC można wykupić tam, gdzie jest najtaniej. Jak chcesz AC (pakiet) to niestety trzeba zapłacić.

 

Ukradli mi poprzedni samochód, AC miałem w Hestii - przez 4 miesiące musiałem się z nimi boksować o kasę, bo chcieli mi nieźle zaniżyć. Teraz mam AC w Link4 i los chciał, żebym zrobił dzwona. W ciągu tygodnia miałem wszystko załatwione, zapłacone, samochód już jest w naprawie. Więc nie wiem, czy to takie badziewie... Biorąc pod uwagę moje doświadczenia - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.