Skocz do zawartości

Instalacja DIS na Vmware


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wkońcu coś bez wirusa :)

Mam jeszcze pytanie co do instalacji bazę już mam tylko reszta mi się ściąga a przy obecnej polityce rapida to chwilę potrwa. Pytanie dotyczy czy muszę instalować PROGMAN v.44 jeśli wrzucam odrazu tą nowszą wersję 57 na USA? Trzeba to pominąć wtedy czy instalować po koleji najpierw prog a potem resztę?

BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Wystarczy sama v57, pomyśl czy instalowałeś wcześniejsze wersje aby zainstalować v44 ? :)

Testowałem na bazie v44 i v52. Dorobiłem sobie nawet ukryte menu do v52 :D

 

Ale tak może zrobić doświadczony user. Kolejność która podałem jest bardzo przewidywalna.

Tu nie chodzi o osiągnięcia ale powtarzalność całości.

 

Można zainstalować DIS jako system na PC (tak jak windows)? Czy będzie problem z emulatorem głowicy?

 

Możesz ale wtedy emulator głowic musi być na innym kompie lub musisz używać głowicy DK/OPS/OPPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę się nie śmiać bo może zadaje głupie pytanie ale czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć :

- czym różnią się od siebie poszczególne wersje DISa v44, v52, v57 (oprócz możliwości kodowania) ? czy dokładane są nowe funkcje czy tylko rozpoznawanie kolejnych wersji samochodów ?

 

pozdrawiam

...Przyspieszenie to najlepszy sposób na spędzenie czasu między zakrętami

http://micro-bit.pl/bmw/DSC_2027_small.jpg

moja galeria : 530dA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest ktoś moze z okolic Szczecina kto poradził sobie z zainstalowaniem DIS-a na swoim laptopie i pomógłby mi w instalacji?

Nie moge otworzyć rzadengo linku z filmikami i nie moge wogole ogranać tej instalacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
proszę się nie śmiać bo może zadaje głupie pytanie ale czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć :

- czym różnią się od siebie poszczególne wersje DISa v44, v52, v57 (oprócz możliwości kodowania) ? czy dokładane są nowe funkcje czy tylko rozpoznawanie kolejnych wersji samochodów ?

 

pozdrawiam

 

Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Po instalacji DIS'a masz listę tego co jest nowe jako ekran powitalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc,

 

Probuje juz pare godzin i niemoge przejsc API test zawsze wynik 0009 timeout.

Zaczalem wedlog videa, zrobilem wszystko prawie do API i niemoge dalej, juz przeinstalowalem vmware na 7.1, odinstalowalem karte siecowa i nic.

Juz chyba ze sto razy dzisiaj widzialem - 0009 timeout.

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z DIS na WIN7 z tego względu, że nie działa emulator głowicy dla DIS jak powinien, jeśli jest uruchomiony na WIN7. Mi udało się to uruchomić, ale użyłem do tego dwóch wirtualnych maszyn jedna z WINXP dla INPA, NCS i emulatora głowicy dla DIS a druga wirtualna maszynka to dla samego DIS-a. Więcej na ten temat TUTAJ Może jest jakiś inny sposób na to, ale ja chciałem mieć w 100% sprawny pakiet INPA razem z NCS, dlatego też WINXP na wirtualnej maszynie dla INPA i emulatora głowicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zainstalowałem VMware i skonfigurowałem go zgodnie z instrukcja (http://www.bmwecu.org/article001/), po stworzeniu obrazu install CD GT V1.1 uruchamiam VMware i na koncu prosi o wsadzenie płyty,

http://kruszyna63.pxd.pl/zdjecie/539149/1/vwware-problem-2

montuje obraz GT1 base i na koncu wyskakuje jakiś bład.

http://kruszyna63.pxd.pl/zdjecie/539150/1/vwware-problem

Czy jest kots wstanie pomoc mi z ta instalacją?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest hasło do instalacji DIS v57 USA bo próbowałem różnych standardowych i nic nie wchodzi do v44 też mi nie wchodzi to hasło z filmiku instalacyjnego który mam więc jakie hasła są w tych wersjach z tego wątku?
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz o hasło do SCO (bazy) to dla wersji 44 powinno być puste a dla wersji 52 musisz je sobie zmienić (wyzerować) zgodnie z instrukcjami z bmwecu, choć ja mam inny sposób, prostszy jak masz już jakiegoś innego disa zainstalowanego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.