Skocz do zawartości

M3 COMPACT poszukiwania??


M-Technic

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chodzi mi o compact zbudowany przez BMW M GmbH aby uczic 50 urodziny niemieckiej gazety "Auto Motor Und Sport" w 96r auto mialo silnik s50b32 manulana skrzynie szostke i wudech na bazie ktorego powstaly wydechy w e36/7m roadsterze i e38/8m coupe zewnetrznie byl m pakiet i felgi 17 "M Double-spoke" we wnetrzu mial Czarne fotele recaro i psy szelkowe 4 punktowe ciekawostka to kierownica i mieszek obszyte alcantara

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpada taka rzecz nie o to mi chodzi zreszta vinu nie oszukam pozaty compact mi sie nie podoba ale chcialbym byc\ szczesliwsym posiadaczem auta zabytkowego i jedynego w swoim rodzaju

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wątku chyba naprawdę za dużo przez święta wypił, albo chce się pochwalić, że wie o ////M compact :D

Kolego, wybacz, ale nie sądzę, żeby Cię było stać na JEDEN JEDYNY NA ŚWIECIE egzemplarz tego auta, pomijając już kwestię, czy właściciel będzie chciał go zbyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech pomysle jeden jedyny wyprodukowany i jak tu wyliczyc jego wartosc moze mi powiesz bo tak silnik na allegro plus skrzynia i przekladka to taniej wyjdzie kupic anglika za 14 tys do tego karoseria od compacta za ok 3 tys i jeszcze magiel z m3 eu plus koszty mechanika ktore ja pomine to jakies 18 tys zl plus pare czesci ale zostaje wycena tego ze tamten to jeden jedyny egzemplarz

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sie mowi "masz glowe i (rymuje sie z wuj) to kombinuj". Wystarczy wpisac w google i wyskakuje ze samochod zostal przekazany jako darowizna dla gazety, dalsze losy nieznane, ot cala historia.... Auto bylo testowane w numerze czerwcowym gazety w 1996, pechowo nie ma tego testu w archiwach na stronie gazety... Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech pomysle jeden jedyny wyprodukowany i jak tu wyliczyc jego wartosc moze mi powiesz bo tak silnik na allegro plus skrzynia i przekladka to taniej wyjdzie kupic anglika za 14 tys do tego karoseria od compacta za ok 3 tys i jeszcze magiel z m3 eu plus koszty mechanika ktore ja pomine to jakies 18 tys zl plus pare czesci ale zostaje wycena tego ze tamten to jeden jedyny egzemplarz

I to, że robiony był w Motorsport GmbH a nie u pana Mietka w szopie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisac w google i wyskakuje ze samochod zostal przekazany jako darowizna dla gazety, dalsze losy nieznane, ot cala historia....

 

gdybys przeczytala moj drugi post w tym temacie to bys wiedziala o tym bez google :P a temat mowi jasno POSZUKIWANIA to znaczy ze te dalsze losy nieznane chcialbym poznac wkoncu nie wyparowal chyba

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys przeczytala moj drugi post w tym temacie to bys wiedziala o tym bez google :P

 

Primo jestem mezczyzna, secundo ni slowem nie wspomniales ze byl ofiarowany jako darowizna, terce jesli zostal sprzedany napewno sie o tym nie dowiesz. To sa informacje pilnie strzezone, unikat jeden na caly swiat. Jakby Ci sie chcialo to bys poszukal na forach obcojezycznych, gdzie pisza kolesie, ktorzy nawet pisali do redakcji gazety i nie uzyskali zadnej odpowiedzi... Nawet jak trafi do sprzedazy to napewno nie bedzie on na e-bay'u czy innym internetowym badziewiu, tylko bedzie na aukcji jakiegos szanujacego sie domu aukcyjnego. Zawsze mozna sie doinformowac w muzemum BMW, ale tez nie liczylbym na kokosy, jednymi slowy, ciekawi Cie co sie dzieje z tym autem to napewno tutaj sie tego nie dowiesz... Taki przynajmniej jest moj osad, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.