Skocz do zawartości

Zamiana listew shadow line na chrom


ryberfisch

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jakby zapytać kogoś czy nie chciałby zamienić dwóch flaszek na jedną.

 

I na dodatek mniej procentowa i z mniej znanej gorzelni. A tak powaznie to nie warto "poprawiac" fabryki. Poza tym jakos chrom pasuje do passatow, audi i avensisow.. Ale co kto lubi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te nie chcę się zamienić ale dwie rzeczy muszę napisać. Po pierwsze, nie zdziwię się, jeśli ktoś się zgłosi z chęcią wymiany, wbrew niektórym znawcom zmiana na shadowline jest bardzo popularna (apropos mądrej wypowiedzi o flaszkach). Po drugie, "nie warto poprawiać fabryki" :duh: Czyli że trzeba będzie skasować tematy o dokładaniu multi, BC czy ringów :cool2: .

Kolego ryberfish, zrobił się offtop, również z mojej winy, ale jak czytam bzdury to się czasem aż niedobrze robi. Nie przejmuj się nimi i zmieniaj listwy wg uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z chęcią zamienił. Ale jedyne co mogę zaoferować to imitację drewna. :lol: :lol:

Ale chyba nie będziesz takiego cuda chciał :roll:

 

Koledze ryberfisch raczej chodziło o listwy zewnętrzne wokół szyb, a nie o listwy ozdobne ze środka :twisted2:

Apropo to mam do sprzedania takie listwy shadow line bo sam zmieniałem na chrom, bo jak pisali koledzy to kwestia gustu... jednemu podobają sie blondynki a innemu brunetki :norty:

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Nie chce nikt chromow do e46 coupe? Zamienie za shadow z moja doplata... Tylko listwy z polyskiem mnie interesuja. Jak cos to pw.

 

Trochę się dziwię, masz shadow line - czarne w połysku ori i chcesz przejść na chromy tak ?

 

Bo wiele osób myli zwykłe z shadow line, nie twierdzę że ty się mylisz ale sygnalizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.