Skocz do zawartości

Rekin na dachu - fabryczny czy atrapa ?


mefiq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam na dachu taką antenkę 'rekin' :shock:

fotka:

 

http://img514.imageshack.us/img514/2149/5616943631.jpg

 

powiedzcie mi czy to jest atrapa, ktora moge jakos odkleić czy fabryczny element potrzebny do zestawu telefonicznego w aucie - bo mam taki kompatybilny z motorolą v50 z tego co wyczytałem. Od razu mowie - nawigacji nie mam :)

O ile wiem to fabrczynie montowana taka antenka powinna byc w kolorze nadwozia?

Pozdro i bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale jaką masz w niej felge i opony? Sam mam 320Ci i zamierzam założyć 18" z oponą 245/35 tył i 215/40 przód, tylko boję się o komfort jazdy, jak drastycznie spadnie :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale jaką masz w niej felge i opony? Sam mam 320Ci i zamierzam założyć 18" z oponą 245/35 tył i 215/40 przód, tylko boję się o komfort jazdy, jak drastycznie spadnie :mad2:

 

Na 245/35 to na pewno Ci spadnie komfort, a na niektórych ulicach będziesz jeździł slalomem omijając dziury w trosce o felgi i zawieszenie, ale to chyba standard przy większych kołach.

 

Normalnie rekin na dachu montowany byl w modelach z navi ale taka antene dokupic zaden problem

 

Ja mam navi a żadnego takiego 'rekina' nie mam. Zaznaczam, że wszystko działa poprawnie, więc skoro nie jest to do navi ani do radia bo ono ma swoją antenę w tylnej szybie to zostaje chyba tylko telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
fakt taki ze "rekinka" nie mam na dachu ale za to w jego miejscu mam krotka 5 cm antenke. Tel nie mam ale mam navi i mysle ze to własnie ona do tego słuzy.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
taka tez posiadam a mój rocznik to 2000r

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to wymyślił, ale taka antenka "ala rekin" pasuje do auta jak świni kamizela. Bez znaczenia czy to nowe czy troche starsze bmw, trójka, piątka czy siódemka. Dla mnie to zbyteczny śmieszny gadżecik. Wygląda zazwyczaj jak przyklejony na siłę. Innych marek w większości też to dotyczy. Takie moje skromne zdanie.
E 36 320i '96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
o gustach sie nie dyskutuje jednemu sie podoba drugiemu nie. Osobiecie jest mi to obojetna ale na tych nowiutkich 5 to mi sie to podoba

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zalozylem wlasnie po to zeby sie upewnic czym tak naprawde te płetwa jest :) mialem wizje usuniecia jej z dachu, ale jak jest do tego telefonu to nie bede kombinowal, az tak bardzo mi nie przeszkadza :)

 

A co slalomów miedzy dziurami - to juz wlasciwie jest hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.