Skocz do zawartości

BLOW OFF w 530dA co myślicie?


MeWho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako, że nie znalazłem nic na ten temat więc go zakładam, a jako że mam e39 więc zakładam ten temat tutaj. Więc jak sądzicie, sprawdzi się czy nie? Słyszałem to w e46 330d i robiło fajny efekt. Prosze o Waszą opinie. Pozdrawiam

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, a ja wcześniej tym sie interesowałem i powiedizeli ze nie bedzie tego efektu dzwiekowego bo nie mam przepustnicy....

a po co? dla wydłuzenia zywotu tuirbinki i dla klasycznego psss... :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja słyszałem e 46 330d z tym blow off'em i powiem szczerze było zaj..... pssss robi to fajny efekt, napewno to coś ciekawszego i oryginalnego niż felgi badź lampy z chin, albo inne tego podobne rzeczy z tego jak, że zacnego kraju. A po co mi to - odpowiedź jest zwięzła i krótka - bo mi sie to podoba.

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale ja słyszałem e 46 330d z tym blow off'em i powiem szczerze było zaj..... pssss robi to fajny efekt, napewno to coś ciekawszego i oryginalnego niż felgi badź lampy z chin, albo inne tego podobne rzeczy z tego jak, że zacnego kraju. A po co mi to - odpowiedź jest zwięzła i krótka - bo mi sie to podoba.

 

Jeździłem trochę Imprezą WRX i trochę więcej Lancerami Evo i jedno co Ci mogę doradzić to zastanów się nad tym dobrze, bo wprawdzie 530d jest super wyciszonym autem, ale efekt jaki daje ten zawór jest fajny na początku bo się tym cieszysz. Potem zaczyna to być męczące i upierdliwe, tym bardziej, że do takiego auta jak elegancka i komfortowa 5tka nie za bardzo to pasuje, podobnie jak pierdzący wydech itp. :wink: Zresztą w dieselu będzie to się bardziej kojarzyło z dźwiękiem pompy hamulców w autobusie albo ciągniku siodłowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega MMW napisal to nie za bardzo pasuje do piatki. Jechalem subaru z zaworem i powiem sczczerze ze efekt jest duzo ciekawszy na zewnatrz. We wnetrzu auta brzmi troche jak padajaca turbina i moze zaczac draznic po jakims czasie. Swoja droga ciekaw jestem tego dzwieku w dieslu.Moze byc Ok a moze faktycznie wyjsc Autosan :mrgreen:
O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.youtube.com/watch?v=EijMeuxqDAA

 

dla mnie jednak bliz˙ej Autosana.. :)))

 

Musze to zobaczyc jak wroce do domu bo bardzo jestem ciekawy. W pracy nie otworzy mi youtube :x

I zastanawia mnie jak to bedzie w automacie? Moze byc naprawde dziwnie.

Pozdrawiam

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jest założona chinszczyzna, ja myslałem o jkimś zestawie GREEDY bądź HKS. U mnie jedzi taka e46 330d i brzmi fajnie, bo nie jest założona chinszczyzna. W sumie disel nigdy nie byl sportowcem i trochnie pasuje tym bardziej limo, a w sumie szkoda 800 zł plus robota, żeby sobie testować a po miesiącu wyjąć.

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu filmow wniosek jest tylko jeden - nie w dieslu. Moze to chinszczyzna a moze nie ale przypomina raczej starego dobrego jelcza z pneumatycznym sprzeglem :twisted:

w 5er sobie tego nie wyobrazam po prostu. Ale nie to ladne co ladne tylko co sie komu podoba.

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film - kiepski - powiem tak 3 litry + boff to super sprawa - fajne pssssss pfffff slychac oczywiscie tylko i wylacznie na obciazonym silniku i moim zdaniem w tym silniku bedzie to super sprawa tylko nie wiem jak ma sie to do automata .

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co bić głową w mur to nic nie zmieni :) Narazie sobie tutaj z kolegami rozmawiamy na ten temat :) Ja to słyszałem w 3 l dieslu od BMW i nie powiem fajna sprawa, fajnie brzmi i wygląda, tylko ze to było coupe, więc bardziej pasuje bo to sportowiec. Narazie nie jestem przekonany i jakoś bardzo na to najarany. Poprstu wrzuciłem taki temat, żeby poznać opinie innych, tym bardziej, że o tym jeszcze tematu chyba nie było. Pozdrawiam wszystkich PSSSSSSSSSSSS :)

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
fajna sprawa, fajnie brzmi i wygląda

 

Załóżmy, że nad tym czy fajnie brzmi można polemizować, bo większość uważa, że brzmi jak spuszczane powietrze z pompy w TIRze, Tobie się podoba i ok, ale "fajnie wygląda"???? Znaczy, że ma dla Ciebie znaczenie jak ten zawór wygląda pod maską??????? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda twarz obracajacych głowy ludzi :P A mówisz, że słychać jak w autosanie, ale sie mylisz nie pokazuj mi tu 1,9 TDI mówie poraz kolejny że slyszałem w 3d i to jest wogole co innego niż na tych filmikach z tuby. Pozdrawiam

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz. To już wiem kto taką opinie robi na temat BMW. :norty: No tak będą skakać do rowów bo słyszą pssss najwyżej mogą pomyśleć że złapałem gume :D

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.