Skocz do zawartości

[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie


Herodyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

trzeba zacząć zbierać siano ;)

 

W 2078 będzie nas stać :)

Piękne autko. Ale niestety , jak dla mnie to E60 jest na razie nieosiągalne . W wieku 22 lat i nowa beta hmm , jakby to wyglądało :P. Pozdro

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki 2078?

 

Nie jestem królem przedmieścia, nie mówię nowy ale 2 latek jak najbardziej. Jak kryzys nie przeobrazi się po drodze w to co na Ukrainie się dzieje :| To będzie spoko A do tego czasu e 60 zaliczę ;)

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock:

zatesknilem za Banglem

 

tyl jak z Acoorda, a lampy to jakas koreanska porazka sonata jej na imie?

 

przod lepszy niz tyl, ale gorszy niz teraz, jakis taki zupelnie powszechny jest ten wyglad z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

To są bardzo stare prognozy co do wyglądu. Chyba niezbyt udane. Raczej nie spitolą tak tyłu jak w nowej E-klasie.

 

Ten pierwszy projekt rewelacja. Jak tak będzie F10 wyglądała to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy jest bardziej prawdopodobny - gdzieś jeszcze go widziałem , chyba w słabym Auto Świecie, ale skoro już przynajmniej jakieś dwie gazety pokazują taką samą wersję (w Auto Świecie były pokazane małe zdjęcia, ale innego egzemplarza niż tego z pierwszego postu) to może to o czymś świadczyć.
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link do jeszcze kilku fotek.:

http://paultan.org/archives/2009/02/16/f10-bmw-5-series-sedan-artists-impression/

 

Jak dla mnie cudenko :cool2: Chcialbym tylko nie zawiesc sie na wnetrzu.

 

Wygląda jak mniejsza 7... chociaz to lepiej niz en tyl od sonaty :twisted2:

 

Pojezdzi sie jeszcze z 3 lata i wsiądzie na F01 albo F10 :cool2:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie otwieram fundację na rzecz zbiórki na nowy model f10, podam numer konta i proszę wszystkich forumowiczów o datki, obiecuje ze po uzbieraniu odpowiedniej sumy zakupie f10 jak tylko się pojawi w salonie i zdam szczegółową relację jak to chodzi i wogóle , obiecuje że zrobię to rzetelnie a nawet wyśle każdemu oryginalne foto z tym samochodem :) Forumowiczu wspierając moją inicjatywę zbliżasz nas wszytskich do poznania prawdy ! Pamiętaj o tym! :cool2: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.