Skocz do zawartości

WAKACJE - gdzie naszymi BMW


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę nowy ciekawy wątek "Gdzie na wakacje naszymi betami"

 

Ponieważ w tamtym roku byłem Lwem309 na Krymie (ukraina) 1700km od warszawy i nie miałem żadnych złych przygód (łapówki za prędkość 1-2dol, benzynka byla po 1,2zl :lol: ) a widoki na krymie cudowne i te długonogie też :lol: .

 

Więc teraz mam zamiar wybrać się do Rumunii nad morze

 

W związku z tym proszę o jakieś informacje i porady - co warto zobaczyć a gdzie lepiej nie jechać. Jak wygląda sprawa z drogówką (wiadomo ze chodzi o zielone lub € )

Ogólnie co tylko ktoś może wiedzieć o tym kraju z chęcia się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po wakacjach jakaś fotorelacja ? Co do informacji to poszukaj sobie troszke tutaj: http://www.forum.motocyklistow.pl/viewforum.php?f=16&sid=e704e92127cf2999d39d6e2f486113f7

co prawda forum motocyklistów, ale informacji dużo, a i ceny paliw czasem są, więc warto poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...w sumie ciekawa opcja. Można też na jakieś 4 dni wyskoczyć nad polskie może w Lipcu/sierpniu:?:

 

Czemu nie, tylko dokładnie ustalić termin...

Marco też chyba będzie za :twisted:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...w sumie ciekawa opcja. Można też na jakieś 4 dni wyskoczyć nad polskie może w Lipcu/sierpniu:?:

O jezeli chodzi o mnie to jestem za :clap: Niestety w tym roku nie bede dysponowal jakims dluzszym urlopem wiec na taki wypad sie pisze :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...to niech ktoś rzuci termin :mrgreen: ...Ja nie chce bo mam jakoś egzamin we wakacje a nie znam daty jeszcze :D Może będzie w Lipcu a może w Sierpniu....nie wiem na dizeń dzisiejszy-informacje przychodzą na 3tyg przed egzaminem :mad2:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wszyscy chcecie jechac nad polskie morze, wyjazd na krym czy do rumunii w kosztach jest porownywalny. Jesli chodzi o krym to powiem duzo tanszy a co do pogody to tam jest super. Nad bałtykiem byłem 2tyg i caly czas padal deszcz, slonce bylo do 10 rano a potem chmury. Jeśli ktos chce pogodę w kratke tę gorszą to zapraszamy nad bałtyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wszyscy chcecie jechac nad polskie morze, wyjazd na krym czy do rumunii w kosztach jest porownywalny. Jesli chodzi o krym to powiem duzo tanszy a co do pogody to tam jest super. Nad bałtykiem byłem 2tyg i caly czas padal deszcz, slonce bylo do 10 rano a potem chmury. Jeśli ktos chce pogodę w kratke tę gorszą to zapraszamy nad bałtyk.

 

Ja dalej nie moge, bo musze się uczyć, bo mam państwowy egzamin, jak zdam to moge jechac :mrgreen:

Na 4dni zawsze można wyskoczyć poimprezowac i wracać do pracy :wink:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wszyscy chcecie jechac nad polskie morze, wyjazd na krym czy do rumunii w kosztach jest porownywalny. Jesli chodzi o krym to powiem duzo tanszy a co do pogody to tam jest super. Nad bałtykiem byłem 2tyg i caly czas padal deszcz, slonce bylo do 10 rano a potem chmury. Jeśli ktos chce pogodę w kratke tę gorszą to zapraszamy nad bałtyk.

 

 

Nie wszyscy mają 2 tyg urlopu, więc na Krym na weekend raczej odpada :hand:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no właśnie :mrgreen:

 

Tak na marginesie to chyba dla wielu ludzi z forum troche za wcześnie mysleć o wakacjach :? U mnie dopiero sesja sie zaczyna,a musze wiedzieć jak sie poukłada na uczelni żeby zacząć myśleć o wakacjach :wink:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechac bemka na krym to taki sam strach jak i innym samochodem.

 

Ludzie sa tam bardzo uprzejmi jesli nie zaczniem mowic do nich po rosyjsku bo rosjan to nie nawidza. Podobno bezpiecznie nie jest tak slyszalem z opowiesci nie wierzylem poki nie zatrzymal nas policjant (czepial sie o wszytko chodzilo o jakies 1-2$) jak dostal $ to juz inny czlowiek. Pomogl jak wyjechac z miasta ktore nie ma znakow i powiedzial zeby mie zatrzymywac sie na zadnych postajach (tylko w miescie) bo jezdza kolesie na motorach i zabieraja wszytko tzn zostajesz goly w lesie. Nam sie taka przygoda nie trfafila, natomiast trzeba uwazac na drogach tam w nocy kazdy jezdzi na dlugich i sie nie przejmuja jak stoij policja z radarem to potrafaia ostrzegac juz na rowni z nimi. W gorach wyprzedzaja na zakretach 180stopni gdzie nic nie widac, Łady maja pomalowane swiatla farba na niebiesko (xenony).

 

Co tu pisac to trzeba zobaczyc : piekne gory, pola winogron na zboczach cieple morze i tyle pieknych ukrainek

 

 

ja jak inni tez mam sesje od 25czerwca - ale sesje nie trwaja 2 miesciace co weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie ja nie jade nie mam urlopu ale jak przeczytacie tego posta to zobaczycie ze nie chodzi mi o informacje kto kiedy i na ile moze jechac.

 

Pytanie bylo czy ktos byl samochodem w Rumunii nad morze i moze podac jakies wskazowki przed wyjazdem (jesli nie to po co pisac o urlopach dla punktów).

 

Watki tego typu sa opisywane na innych forach i kazdy dzieli sie doswiadczeniami z wyjazdow a tu kazdy dzieli sie informacjami ile ma dni urlopu i kiedy :duh:

 

Jesli ktos bedzie chcial wskazowki na temat wyjazdu na krym to z checia podpowiem tak samo jak LukaszPL jesli chodzi o Virginie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos bedzi epotrzebowal instrukcji jak poruszac sie po poludniowej i wschodniej Brazylii to sluze pomoca. Salvador, Sao Sebastiao, Rio, Sao Paulo i pare innych znam jak wlasna kieszen :norty: . Do uslug :cool2:

REMOL

______

o/_______\o

(Oo=00=oO)

[] =****= []

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos bedzi epotrzebowal instrukcji jak poruszac sie po poludniowej i wschodniej Brazylii to sluze pomoca. Salvador, Sao Sebastiao, Rio, Sao Paulo i pare innych znam jak wlasna kieszen :norty: . Do uslug :cool2:

mieszkalem tam 3 lata jako dzieciak, polecam ten piekny kraj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hey!

To jak jest ktoś chętny na wyjazd??

Ja własnie szukam w sumie wyjazdu, możnaby się udać np. autami do Chorwacji lub gdzieś indziej...Byle nad ciepłe morze...i po 10 sierpnia na co najmniej 10dni...

Jest ktoś chętny??

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeci rok pod rzad, tegoroczny urlop spedze prawdopodobnie w Virginia Beach :dance:

A u Was biją murzynów.... :mrgreen: :mrgreen:

 

 

PS: Okrutny jestes ;)

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.