Skocz do zawartości

Gdzie kupic tarcze hamulcowe zimmermann sport?


PNOmi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te tarcze są lepsze niż ATE i inne, nie móie o sportowych ale o standardowych/cywilnych do E-39 warto je kupic? Nie krzywia sie tak jak inne?? jaki model najlepszy do cywilnego auta /bez sportu

 

Między zimmermanami sport a zwykłymi jest niewielka różnica cenowa,więc lepiej wybrać nawiercane,ate nie kupuj do wielka kupa.To już trzeci komplet tarcz jaki zmieniałem i zimmermany wytrzymują najdłużej i wcale sie tak szybko na nich klocki nie kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

czytalem gdzies, ze sportowe tarcze maja gorsze wyniki pod wzgledem hamowania, jesli nie sa uzywane "sportowo", czyli jesli nie sa rozgrzane, poza tym z pewnoscia zzeraja szybciej klocki, bez wzgledu na subiektywne odczucia uzytkownikow

 

zimmermanny (zwykle) zainstalowal moj kolega w allroad'zie, przetacza je juz po raz kolejny - wedlug mnie, do ciezkich samochodow (np. 530d, audi allroad) nie warto zakladac czegos kupowanego na rynku poza ASO - dodam tylko, ze nie lubie szastac pieniedzmi, tu sie akurat nie oplaca kombinowac, ja przecwiczylem tarcze ATE i mi wystarczy skladania reklamacji i odwolywania sie od nich (w koncu dostalem zwrot kasy)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te tarcze są lepsze niż ATE i inne, nie móie o sportowych ale o standardowych/cywilnych do E-39 warto je kupic? Nie krzywia sie tak jak inne?? jaki model najlepszy do cywilnego auta /bez sportu

 

Między zimmermanami sport a zwykłymi jest niewielka różnica cenowa,więc lepiej wybrać nawiercane,ate nie kupuj do wielka kupa.To już trzeci komplet tarcz jaki zmieniałem i zimmermany wytrzymują najdłużej i wcale sie tak szybko na nich klocki nie kończą.

Pewnie masz rację, tylko Ty masz mocniejszą wersję silnika, ja 170km tylko, podobno nawiercane szybko niszcza klocki, nie wiem ile w tym prawdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te tarcze są lepsze niż ATE i inne, nie móie o sportowych ale o standardowych/cywilnych do E-39 warto je kupic? Nie krzywia sie tak jak inne?? jaki model najlepszy do cywilnego auta /bez sportu

 

Między zimmermanami sport a zwykłymi jest niewielka różnica cenowa,więc lepiej wybrać nawiercane,ate nie kupuj do wielka kupa.To już trzeci komplet tarcz jaki zmieniałem i zimmermany wytrzymują najdłużej i wcale sie tak szybko na nich klocki nie kończą.

Pewnie masz rację, tylko Ty masz mocniejszą wersję silnika, ja 170km tylko, podobno nawiercane szybko niszcza klocki, nie wiem ile w tym prawdy :roll:

 

Miałem kiedyś nacinane i faktycznie cieły klocki strasznie,ale po tych nie zauważyłem jakiegoś mocniejszego zużycia,mam klocki ate i hamują zaj**cie,kumpel ma w saabie serie zimmermany i też nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie wiem, poczytaj posty kolegów to się dowiesz że ATE moga takowe być. Co prawda ponoc, są rozne odmiany ATE, sa jakis wzmacniane i sie sprawuja dobrze, ale w 530d to nie sadze zeby zdawały egzamin. Byc moze u mnie w 523i były by dobre, bo autko nie jest tak mocne jak 530d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie wiem, poczytaj posty kolegów to się dowiesz że ATE moga takowe być. Co prawda ponoc, są rozne odmiany ATE, sa jakis wzmacniane i sie sprawuja dobrze, ale w 530d to nie sadze zeby zdawały egzamin. Byc moze u mnie w 523i były by dobre, bo autko nie jest tak mocne jak 530d.

 

To są ate power disc,i są nacinane,przestań sie sugerować mocą auta,jak będziesz musiał wyhamować z 200km/h to podziękujesz że kupiłeś dobre tarcze :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykle zimmermany polecone prze sprzedacw www.czescidobmw.pl jestem bardzo zadowolony przejechałem 10tyś i jest oki a hamowanie wydaje mi się skuteczniejsze. co do klockow to mam założone klocki Jurid. przedtem mialem ATE i miałem bicie przy hamowaniu. Grunt to jeszcze dobrze odpowietrzyć układ hamulcowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zwykle zimmermany polecone prze sprzedacw www.czescidobmw.pl jestem bardzo zadowolony przejechałem 10tyś i jest oki a hamowanie wydaje mi się skuteczniejsze. co do klockow to mam założone klocki Jurid. przedtem mialem ATE i miałem bicie przy hamowaniu. Grunt to jeszcze dobrze odpowietrzyć układ hamulcowy ;)

Miales bicie od poczatku?

Wstrzasaj i kasaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja mam zwykle zimmermany polecone prze sprzedacw www.czescidobmw.pl jestem bardzo zadowolony przejechałem 10tyś i jest oki a hamowanie wydaje mi się skuteczniejsze. co do klockow to mam założone klocki Jurid. przedtem mialem ATE i miałem bicie przy hamowaniu. Grunt to jeszcze dobrze odpowietrzyć układ hamulcowy ;)

 

Mam taki sam zestaw i to kupiony w tym samym sklepie.

Jestem zadowolony.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.