Skocz do zawartości

zmiana bateri w kluczyku przed liftem 96r


318tds

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy coś nie mogę doczytać ani znaleźć, czy jak zmienię baterie w kluczyku to trzeba go programować????jak włożę nową to będzie jak dawniej

(pilot starego typu E39 96rok)

 

 

słaba bateria daję się we znaki na tych mrozach chyba i ciężko zamknąć.

 

 

Jak temat już był to przepraszam za zaśmiecnie, nie odpisujcie tylko rzućcie na priva to usunę temat

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]co zajmie te 10 sek???

Pozdrawiam i życzę udanego sylwesrta

 

Programowanie/kodowanie nowego kluczyka jakby się okazało, że po wymianie baterii nie działa centralny z "guzika" w kluczyku:

 

Wsiąść do samochodu i zamknąć drzwi

1. Włozyc kluczyk do stacyjki i przekręcić na pozycje 1 (zapala się kontrolka AIRBAG) na nie dłużej niż 5 sek.

2. Wyjąć kluczyk ze stacyjki

3. Nacisnąć i przytrzymać przycisk otwierania. Nie puszczając tego przycisku nacisnąć trzykrotnie w ciągu 10 sek przycisk zamykania

4. Puścić przycisk otwierania

Jeśli próba się udała to centralny zarygluje i otworzy zamki.

 

Powodzenia... Nie masz jednak co się obawiać, w jednym z moich kluczy bateria nie była sprawna od wieków, po wymianie centralny otwierał się i zamykał z "guzika" aż miło.

 

pozdrawiam

 

thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia... Nie masz jednak co się obawiać, w jednym z moich kluczy bateria nie była sprawna od wieków, po wymianie centralny otwierał się i zamykał z "guzika" aż miło.

 

Mogę potwierdzić tylko słowa kolegi że żadnych problemów nie będzie,wymieniałem 2 tygodnie temu baterie w swoich dwóch kluczykach i wszystko działało zaraz po wymianie bez potrzeby kodowania

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba wtedy jest już jakiś tam akumulatorek a nie zwykła bateria jak w starszych wersjach
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mowa o zamykaniu i otwieraniu z kluczyka to wam opowiem ciekawa historie ktora u mnie sie zdarza co jakis czas

 

po zamykaniu auta z pilota nieraz nie zamyka tylnych drzwi a jak zamknie tylne to nie zamknie drzwi od kierowcy.

 

gdy wloze kluczyk do zamka to wszystkie drzwi sie zamkna i jest ok.

 

Dzisiaj natrafilem na ten post i zaczalem sie zastanawiac czy czasem problem nie tkwi w slabej baterii w pilocie...

 

Mam jeszcze jedno pytanko. Po wymianie stacyjki zostal mi moj oryginalny kluczyk a srodek czyli ukladzik od centalnego zamka i immobilizer przelozylem do kluczyka ktory teraz uzywam. Czy jest mozliwosc abym zaprogramował ukladzik od innego auta czyli ten ktory dostalem wraz ze stacyjka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem słabą baterię to drzwi otwierały się wszystkie bez problemowo ale ciężko było je zamknąć i nie spotkałem się z taką sytuacją jak u ciebie że jednych nie zamyka, i ja posiadam stary typ kluczyka nie wiem jak to może być w nowych. Co do programowania nowego klucza uważam że możesz to zrobić bez większych problemów a przynajmniej spróbować

 

A tutaj link jak programować:

http://www.programyourkeys.com/BMW_5-Series_Key_Remote_Control_Fob_Programming.html

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.