Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe High DVD 2009-1 incl Eastern Europe


mavic

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem podrzucić mój uppload ...

Wielkie dzięki za linki. :clap: :cool2:

Udał się to wszystko ściągnąć. Podczas rozpakowywanie występowały błędy w częściach 15, 16, 18 i 34. Po ich skorygowaniu otrzymałem obraz, który nagrałem przy pomocy programu NERO z prędkością 2,4x na płytę VERBATIM DVD+R DL. Tak nagraną płytę wsadziłem do MK IV z softem SW 4-1/91 (V 27 albo V29.1) i odpaliło. Nie widzę żadnych różnic w szybkości działania w porównaniu do starych płyt CD czy DVD. Tyle opisu co zrobiłem i jekie efekty.

Podsumowując: nie prawda, że konieczny jest soft w wersji V 31 lub większej, gdyż takiego u siebie na pewno nie mam. Moim zdaniem problemy z odtworzeniem tej płyty związane są z hardware'm. Może nie wszystkie MK IV mają takie same bebechy.

 

Teraz mam pytanko.

Jako, że chcę kupić oryginał, a w okoliczych ASO twierdzą, że taka mapa nie istnieje, to prosiłbym o podanie part number'u tej mapy. Przypuszczam, że nie wszyscy mają wersje testowe. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak nie ma jak jest. Powiedz im, aby zadzwonili do Foty do Trójmiasta albo do Smorawińskiego do Poznania.

Że jeszcze takie ASO istnieją.

Wujek pojechał do Bydgoszczy do kilku ASO, był w Volvo, VW, no i w BMW. Chce kupić X5. Na koniec poprosił o jakiś katalog, bo chce żonie pokazać. A facet, że nie mają, i że może zrobić ksero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążyłem temat i mapa się znalazła. :D

Wujek pojechał do Bydgoszczy do kilku ASO, był w Volvo, VW, no i w BMW. Chce kupić X5. Na koniec poprosił o jakiś katalog, bo chce żonie pokazać. A facet, że nie mają, i że może zrobić ksero.

Z taką sytuacją się nie spotkałem. :jawdrop: W ASO gdzie serwisuję auto nigdy nie było problemu gdy chciałem sobie zabrać interesujący mnie ładny kolorowy katalog. :cool2:

Wracjąc do tematu, to mam wrażnie, że w ASO nie za bardzo wiedzą co jest aktualnie dostępne i bardzo chcą się pozdyć starch map. :duh: Takie mi zaproponowano mimo, że wyraźnie informowałem, że chcę kupić BMW Road Map Europe High 2009-1. :mad2:

Może lepiej by było, gdyby na oficjalnej stronie BMW było wyraźnie napisane co, do jakiego modelu, jakie pokrycie itp. Porady w stylu "skontaktuj się ze swoim lokalnym dealer'em BMW" nie są zbyt pomocne.

Tyle narzekania, teraz pochwała. Poinformowano mnie, że istnieje możliwość update'u mojej starej mapy do aktualnej za połowę ceny. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest rozmowa o mapie Nawteq 2009.1. Jakoś nikt nie widzi, że jest jeszcze TeleAtlas 2008/2009 do BMW. Na ich stronie można nawet obejżeć mapkę ze szczegółami oraz wybrać konkretną wersję. Czy ktoś może miał tą mapę i jak się sprawdziła?Hmmm. Podobno ma lepsze POI. Z tego co sprawdziłem to dla mojej DZIURY jest lepsza, ma więcej nowo powstałych ulic oraz POI. Wiecie coś o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od poczatku grudnia nie mialem czasu zajac sie navi.

dzisiaj zrobilem update z 4-1/50 wgralem soft z ruskiej strony v32 jest teraz 4-1/00. trwalo to z jakies 3 minuty na ekranie pisalo, ze moze trwac o 6 minut i zaznaczylo, ze dogrywa glosy kobiece w jezyku angielskim i niemieckim.

 

wchodze w menu ukryte i na drugiej stronie jest perspective wlaczam on. niestety widok jest jak byl (mapa high 2005/02)

 

probowalem nagrac na plyte navi 2009-01 tylko minelo troche czasu i sie pogubilem bo sciagnełem 3 mapy i nie wiem ktora jest z linku do www.peb.pl

jedna to obraz plyty i nazywa sie CD_6612 ma rozmiar 5,98 GB i nie moge jej otworzyc ani alkoholem ani magiciso wyskakuje, ze nie jest to Cd image file (rozumie sie dvd image)

druga to nie jest obraz tylko katalogi ktore sie znajduja w katalogu głownym bmwrmeh2009-1 i maja pojemnosc 5,51 GB a na dysku 5,93 GB

 

 

ktora z tych plyt jest z linkow www.peb.pl i jak to nagrac ewentualnie zmniejszyc (zostawic 1 jezyk) zeby wypalic na zwyklej plycie!

 

pzr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodze w menu ukryte i na drugiej stronie jest perspective wlaczam on. niestety widok jest jak byl (mapa high 2005/02)

 

w tym momencie dopiero aktywowałes mozliwosc uzywania perspektywy, ale jeszcze jej nie włączyles na mapie. W widoku mapy wejdz do opcji Map Positioning i tam ustaw, ze chcesz widziec mape w perspektywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki vortex5!!

a co do mapy 2009-1, to mozesz podpowiedziec, ktora z sciagnietych przezemnie jest z peb.pl i co zrobic i jak, nie chce mi sie sciagac prawie 6 GB drugi raz bo zajmnie mi to z 5 dni

pzdr!

 

najlepiej zapytaj (moze na priv) osobe, ktora wrzucila link do tej mapy - zapewne bedzie wiedziec :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. mam plyta z peb to obraz (3 plyta sciagnieta) i nazywa sie bmwrmeh2009-1 ma rozmiar 5,69GB

magiciso i alkohol widza ja jako obraz i niestety po wyrzuceniu zbednych jezykow nagrywam na DVD PHILIPS +R i jest problem, nagranie bez bledow a po wlozeniu do komputera czy navigacji nie widac niczego nagranego - plyta jest zapisana, w ogrinalnej plycie moge "wejsc" do niej i zobaczyc katalogi a w tej jest "pusto" problem jest chyba taki ze jest okolo 130 000 plikow na plycie i jest ciezko to nagrac - no chyba ze mam kiepska nagrywarke w lapku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworz obraz plyty np w magiciso, wyswietla ci sie katalogi, jak poszperasz w nich to znajdziesz chyba z 6 jezykow, każdy z nich zajmuje chyba z 400MB, ja wykasowalem wszystkie oprócz j. angielskiego. z tego co zostanie zrób obraz płyty i wypal przy jak najmniejszej prędkości na Verbatim+R. Moja nowa płyta miała chyba z 3,6 GB.

Działa super!! do tego mam w nawigacji/radiu mkIV "TMC" i jak jadę i jest po trasie jakis dzwon, korek zmiana pogogdy dostaję informacje co i jak i propozycje zmiany trasy - super rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego mam w nawigacji/radiu mkIV "TMC" i jak jadę i jest po trasie jakis dzwon, korek zmiana pogogdy dostaję informacje co i jak i propozycje zmiany trasy - super rozwiązanie.

 

hmm tez to mam, ale w Polsce mi nie dziala.. Za to w czechach i niemczech dziala bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem okrojoną wersje ImageBurnem na DVD R Verbatima z najnizsza predkoscia i niestety nie dziala, nastepnie nagrałem pelna wersje na DL Verbatima i tez nie dziala :( pozostaje chyba kupic orginal... :(

 

mi tez nie dziala i tez sie przymierzam do kupna oryginalu. Korzysc z tego taka, że policja nam nie bedzie w razie kontroli problemow robic, bo glosno bylo ostatnio o tym, ze podczas kontroli (nawet rutynowych) mogą sprawdzac legalnosc softu w navi. Mam wiec nadzieje, ze dzien po kupnie oryginalu mnie policja zatrzyma i sprawdzą mi plyte - wtedy bede mial swiadomosc ze warto bylo te pieniadze wydac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.