Skocz do zawartości

Problem ze wspomaganiem-Pilne


Daro222-H

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc koledzy-dajcie jakas rade bo nie wiem co to moze byc.NIe mam wspomagania,jakis cas temu skreciłem na maxa kierownice,i cofałem,po wyprostowanai po prostu znikło wspomaganie,bez gazu w ogole go nie ma a jak dadam ok 4tys obrotów działa prawie dobrze tylko strasznie pompa ''jęczy''.Wymieniłem pompe i nic-co to moze byc?jesli ktos miał cos takiego kiedys to dajcie jakas rade albo jesli ktos ma jakies pomysły.Z gory dzieki

 

E36 2.0Vanos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wycieki z przekładni to tylko jedna z możliwych awarii.

 

Ona jest bardziej skomplikowana niż na to wygląda.

Może mieć wewnętrzną nie szczelność.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

I mam problem bo nie wiem czy to pompa czy maglownica. wspomaganize przestaje dzialac podczas skretu w ulice gdzie musze wysprzeglic i obroty zejda do 800obr/min musze wtedy dodac troche gazu i wspomaganie zaczyna dzialac. za kazdym razem tak jest. a na wysokich obrotach az gwizdze jakby jakies lozysko tarlo cos w tym stylu :?

Na co byscie obstawiali bardziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa ja np. mam czasem takie coś że jak kręcę bąki i ostro kierownicą skręcę to jest tak jakby brakło wspomagania chwilę :? ostatnio daję po zelówie do odcięcia i chcę odbić a tu ups jakoś ciężko :shock: ale zaraz wróciło do normy może to oleju wina :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanie uśmiech mi się pojawia na twarzy jak to czytam :) Od razu wszyscy "POMPA!" , "MAGLOWNICA!". Pojedź do warsztatu niech rozbiorą Ci cały układ kierowniczy i wtedy się dowiesz co to może być.

 

Ja posłuchałem diagnozy z internetu i niepotrzebnie zamówiłem nową maglownicę gdyż moja okazała się 100% sprawna. Przyczyną okazał się stary zardzewiały krzyżak kolumny kierowniczej, który wymieniono i wspomaganie jak nowe. Dodam, że też doświadczyłem raptownego zaniku wspomagania.

 

Rada na przyszłość: Lepiej jechać do stacji / warsztatu i tam się więcej dowiesz na temat taki gdzie wiele może być przyczyn awarii.

 

Pozdrawiam.

____________________________

Pozdrawiam,


Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.