Skocz do zawartości

lampy tylne do touringa co sądzicie o tych?


sebos76

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyglądają źle, z tym, że przed zakupem radze ci się poradzić kogoś kto takie lampy ma czy nie ma z nimi klopotów. Generalnie podobnie jak z lampami przednimi: podróbki z chin ładnie wyglądają na zdjęciu, a w rzeczywistości to kupa złomu. Jeśli chcesz mieć ładne auto to uskładajsobie kasy i kup lampy oryginalne na diodach led. Sam takie kupiłem do swojego i auto wygląda o 5 lat młodziej. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie osobiście nie podobają ale to jak zwykle rzecz góstu jeżeli mi by sie podobały to bym nie patrzał na innych tylko założył ale koledzy mają racje że powinieneś sie wpierw zorientować czy faktycznie nie bedzie z nimi problemu póżniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ma do kombi lamp (zamienników) z diodami. te na żarówkach trochę tandetnie wyglądają w lampach typu clear. ja założyłem do siebie te diodowe i podobają mi się bardziej niż te po lifcie (rzecz gustu), ale jak już wcześniej napisałem, w touringu takiej opcji niet, w takiej sytuacji został bym przy oryginałach, lub lampy po liftingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglądają źle, z tym, że przed zakupem radze ci się poradzić kogoś kto takie lampy ma czy nie ma z nimi klopotów. Generalnie podobnie jak z lampami przednimi: podróbki z chin ładnie wyglądają na zdjęciu, a w rzeczywistości to kupa złomu. Jeśli chcesz mieć ładne auto to uskładajsobie kasy i kup lampy oryginalne na diodach led. Sam takie kupiłem do swojego i auto wygląda o 5 lat młodziej. Powodzenia.

 

A gdzie takie "led-y" do Turinga można wyrwać :norty: ...coś mi się zdaje,że oryginał na diodach raczej nie wychodził :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglądają źle, z tym, że przed zakupem radze ci się poradzić kogoś kto takie lampy ma czy nie ma z nimi klopotów. Generalnie podobnie jak z lampami przednimi: podróbki z chin ładnie wyglądają na zdjęciu, a w rzeczywistości to kupa złomu. Jeśli chcesz mieć ładne auto to uskładajsobie kasy i kup lampy oryginalne na diodach led. Sam takie kupiłem do swojego i auto wygląda o 5 lat młodziej. Powodzenia.

 

kupa plastiku, a nie złomu :-)

Ogólnie to o tych sprawach (gustach) się nie dyskutuje.

Dla założyciela topic-u. Jeśli masz potwierdzenie, że za rok będą wyglądać tak samo, to ok, ja bym wymienił - wyglądają na nowsze niż te z '96, tylko po co ?

 

Porównanie:

przychodzi gościu do lekarza i pyta:

- Doktorze, czy jak nie będę palił, pił i żył zdrowo, to będę żył dłużej ?

- Tak, tylko po co ?

 

i tym filozoficznym akcentem kończę ten weekend

 

pozdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienników lamp mamy obecnie całą masę na rynku - wiele z nich to jak koledzy powiedzieli chińszczyzna, jest jednak kilka cenionych producentów lamp. Niestety nikt nie robi diodówek do Touringa na dzień dzisiejszy. Lampy które nam pokazałeś może i odmłodzą trochę auto ale podejrzewam, że ich jakość (po bliższym przypatrzeniu) może pozostawić wiele do życzenia - spasowanie elementów, a przedewszystkim szczelność (lubią parować, łapią brud, pył itp.). Zasugerowałbym Ci poszukać oryginałów ale po face lifcie (powużej '01). Wyglądają fajnie - z pewnością wiesz jak, kierunek jest biały a czerwone światło ładnie świeci w nocy gdyż BMW zastosowało tam takie nacinane pręty jak w ringach, co daje efekt podobny do LEDów. Poszukaj na allegro, może ktoś ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.