Skocz do zawartości

wkłady lusterek zewnętrznych


palermos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar wymienić wkłady w lusterkach zewnetrznych ponieważ na moich pojawia się od spodu o coś jak by rdza.

 

I tu pytanie do osób które miały kontakt z takimi wkładami z allegro. Jak wygląda jakość wykonania takich wkładów ? Możecie jakieś polecić lub dać jakieś wskazówki ? Chodzi mi o wersje podgrzewane do e36 coupe.

 

z góry dzieki za pomoc

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu kupiłem wkłady podgrzewane - ok 50zł sztuka - jak narazie nic się nie dzieje - jakoś jak dla mnie jest ok. Kupno oryginałów raczej mija się z celem - będą już porysowane, mogą też być już w stanie rozkładu itp. Można co najwyżej bawić się w wymianę samych szkieł w oryginalnych wkładach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musialem kupic oryginal w ASO (niepodgrzewany) i ztego co pamietam to zaplacilem za jeden okolo 70PLN w tamtym roku. Czasem warto ASO tez sprawdzic. Ale nie wiem jaka bedzie roznica w cenie za podgrzewane.
O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kupiłem podgrzewane nówki na allegro po 45zł sztuka (poprzednie skradzione...). Wykonanie całkiem przyzwoite :) Natomiast mam problem... Sterowanie w lewym lusterku nawala. Lewo-prawo działa, ale jak daje do góry to idzie w prawo a na dół to w lewo... Co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie. Nie o to mi chodzi. Po prostu coś się zepsuło... I pytam się czy ktoś wie co to może być, że nie działa sterowanie w pionie? Drugie pytanie, czy jest możliwe żebym miał instalacje podgrzewania tylko w prawym lusterku? A lewym w ogóle nie mam kabli :doh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

bmw montuje wyjscia ogrzewania do kazdych lusterek, jezeli nie masz wkladow z mata ogrzewajaca to poprostu nie ma ogrzewania, jezeli piszesz ze lewe ogrzewanie nie dziala i masz nieporzadane zachowanie sterowania elektrycznego to sprawdzilbym styki, moze zasniedzialy, sprawdzilbym tez kostki podlaczenia

pzdr

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.