Skocz do zawartości

podświetlenie na nogi


majkeld69

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, od dawna w BMW był w opcji "pakiet oświetlenia" zawierający między innymi oświetlenie wnęki na nogi kierowcy i pasażera.

A światełka na tylnych słupkach (koło głów pasażerów z tyłu) to część tego pakietu czy standard ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja u siebie załozyłem neony po 30 cm iświeci że ąż razi he he fajny bajer ale w czasie jazdy utrunia może załużcie sobie takie małe neonki pod postojówki na allegro tego pełno i kolory do wyboru i po problemie :mrgreen:

 

To ja jeszcze do tego dorzucę:

1. diodki na spryskiwacze

2. diodki na rygielki drzwi

3. diodki na wentyle

....................

 

i konieczie w kolorze BLUE :duh:

 

Zawsze takie auto można postawić przed domem aby w zimie robiło za choinkę.

odnośnie tego co napisał piotr2569 nie robie z samochodu choinki drogi kolego tylko mi sie to podoba i mam prawo dotego żeby zakładać co i sie podoba i uważam ze te neony które mam pod nogami w żaden sposób nie prowadza do tzw wiejskiego tuningu dodam jeszcze że wiele osób widziałem z takimi neonami i nikt jeszcze nie powiedział że to choinka
przedni napęd jest dla dziewczyn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 98 i mamm podsietlanie na nogi. W E46 robili chyba rozne opjce z tym podwietlaniem wnetrza...

 

no tak tylko jak to teraz ugryźć zeby załozyc to w tych wersjach bez ?

ma ktoś jakis pomysł? gdzie można dostac takie ot lampki (oczywiscie oryginalne, nie neony czy cos) i skąd najlepiej podciagnąć zasilanie? zeby nie burdeszyć poł auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma na allegro oryginalnych lampek bmw :(

ale znalazłem cos takiego http://www.moto.allegro.pl/item453311584_mocne_swiatlo_led_obrysowki_oswietlenie_wnetrza.html#gallery

diodowe, dostepne w kolorze bursztynowym, możnaby je umocować na te zaślepki :) niby to są lampki obrysowe ale myśle ze sie nadaja :) zawsze je mozna przyciemnic jak bedą za bardzo jarzyć.

tylko nie wiem jak sie zabrać za przeciągnięcie instalacji... nie znam sie na tym w ogole, nie wiem czego i gdzie szukać :mrgreen: jeśli ktos ma jakis pomysł to prosze o rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja bym sie spytał o takie lampki do podświetlenia wnęk na nogi w:

1.szroty,

2.ASO,

3.Allegro-u tych którzy sprzedają części z demontażu, warto zadzwonić czasem do ludzi którzy sprzedają zupelnie inną część, a nuż przy okazji walają się im plastiki...

(niekoniecznie w takiej kolejności).

Jeśli masz tylko zaślepki, to raczej nie masz podciągniętej instalacji.Możesz pociągnąć kabel od lampki przy lusterku i puścić w dół po słupku od strony kierowcy, pod gumowymi uszczelkami.Potem dołem przeciągasz do pasażera.

Niestety nie podam Ci większej liczby szczegółów,bo magik ktory mi to tak właśnie robił jest w tej chwili niedostepny i nie można skrobnąć dokladniejszej instrukcji.Pewnie da się to też zrobić inaczej, ale wiem, że taki sposób działa idealnie-podświetlenie świeci tylko wtedy, gdy świecą lamki wewnątrz.

Pozdrawiam.Nitaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w aso zaplace za nie pewnie jakby ze złota były,

na allegro ich nie ma,

szroty....hmm pojeżdze i poszukam.

Ale te co podałem w linku tez by sie jakos nadały.

 

a czy moznaby wpiąć je pod popielniczke?jest ona oswietlana przez diode w srodku i akurat swieci sie tylko jak sa wlaczone swiatła :)

myślę , ze mniej burdeszenia w aucie by bylo...

 

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Tak, jak najbardziej się nadaje.

Łatwo potem można poprowadzić przewody do lampek po lewej i po prawej stronie. No i nie będzie problemu z ukryciem kabli.

 

A jak to jest w oryginale?

Te lampki oświetlające nogi zapalają się tylko gdy otwiera się drzwi, czy palą się cały czas gdy są włączone światła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Tak, jak najbardziej się nadaje.

Łatwo potem można poprowadzić przewody do lampek po lewej i po prawej stronie. No i nie będzie problemu z ukryciem kabli.

 

A jak to jest w oryginale?

Te lampki oświetlające nogi zapalają się tylko gdy otwiera się drzwi, czy palą się cały czas gdy są włączone światła?

 

w oryginale jest jak sie swiatla zaswieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

A jak to jest w oryginale?

Te lampki oświetlające nogi zapalają się tylko gdy otwiera się drzwi, czy palą się cały czas gdy są włączone światła?

 

w oryginale jest jak sie swiatla zaswieci.

Aż sprawdzę po pracy, bo wydaje mi się, że po otworzeniu drzwi...

Chyba, że ja rozumiem zapalenie świateł jako włączenie mijania np., a Wy jako włączenie oświetlenia wewnętrznego? :lol:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w oryginale?

Te lampki oświetlające nogi zapalają się tylko gdy otwiera się drzwi, czy palą się cały czas gdy są włączone światła?

 

w oryginale jest jak sie swiatla zaswieci.

Aż sprawdzę po pracy, bo wydaje mi się, że po otworzeniu drzwi...

Chyba, że ja rozumiem zapalenie świateł jako włączenie mijania np., a Wy jako włączenie oświetlenia wewnętrznego? :lol:

 

Podswietlenie na nogi dziala po otworzeniu drzwi.

Diodki na gorze wlaczaja sie po zapaleniu swiatel mijania. :D

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podswietlenie na nogi dziala po otworzeniu drzwi.

Diodki na gorze wlaczaja sie po zapaleniu swiatel mijania. :D

Dobra, to nie sprawdzam :P

PS. gdzie podziałeś tds-a? :wink:

 

Jak przeczytalem poprzedni post to nie wytrzymalem i poszedlem sprawdzic na parking ;-)

Tds-a dobija moj blodszy brat... auto 8 lat w rodzinie :-)

Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak swieci po otworzeniu drzwi to potem powinno gasnąć a nie gasnie.

to moze swieci i tak i tak :)

po otworzeniu drzwi i wtedy gasnie, a po wlaczeniu swiatel postojowych , mijania itd swieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.