Skocz do zawartości

Orginalny przebieg


wujaw

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie odp. to bzdura

 

w e34 nie ma możliwości sprawdzenia jakaś tajna metoda przebiegu

 

wszystko organoleptyczne

 

:search:

Była E34 M50 2.5 24v :) czerwona

Była Lancia Lybra 2.4 jtd SW lx 2000

Jest Citroen c5 2.2 hdi 2001 exclusive

Jest E34 524 td 1991

1997 YZF 750R (4hd)- sold- nastepny sezon juz hayabusa

http://img244.echo.cx/img244/9103/podavatar6bx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej buni po przekręceniu kluczyka na 1 pozycje z przytrzymanym przyciskiem kasowania małego licznika wyskakuje przebieg i to znacznie wyższy niż wyświetlany na wyświetlaczu w normalnym trybie pracy. Ale czy jest prawdziwy to nie wiem :(

Boże ratuj...

To NIE JEST PRZEBIEG!

Więc nie masz się czym martwic ;) .

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Już pisałem ze sto razy, że najprostszą metodą sprawdzenia przebiegu jest jego udokumentowanie i to najlepiej na kilka sposobów. Jak nie ma nic przy aucie co poświadcza przebieg to znaczy, że nie jest autentyczny i nie słuchajcie głupot w stylu "a Niemcy to nic nie trzymają z dokumentacji, nie prowadzą książek, nie naklejają naklejek, przywieszek" itd itp, bo akurat jest zupełnie odwrotnie. Jak nie ma nic co potwierdza przebieg to nie jest on wiarygodny choćbyście bardzo chcieli w to wierzyć bo Wam się auto podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna metoda aby wiedziec ze przebieg jest zgodny pomiedzy modulem a licznikiem jest czerwona kropka za stanem przebiegu na liczniku jezeli jest zapalona to wartosci sie nie zgadzaja jezeli u ciebie sie nie swieci przebieg na liczniku jest prawdziwy

pozdro

 

To tez jest mitem. Jezeli przebieg jest zmieniony we wszystkich modulach, gdzie jest zapisany, Manipulation Point nie swieci sie.

Fachowcy robia to perfekcyjnie i chyba trudno znalezc skrecona BMW ze swiecacym sie tym punktem.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem ze sto razy, że najprostszą metodą sprawdzenia przebiegu jest jego udokumentowanie i to najlepiej na kilka sposobów. Jak nie ma nic przy aucie co poświadcza przebieg to znaczy, że nie jest autentyczny i nie słuchajcie głupot w stylu "a Niemcy to nic nie trzymają z dokumentacji, nie prowadzą książek, nie naklejają naklejek, przywieszek" itd itp, bo akurat jest zupełnie odwrotnie. Jak nie ma nic co potwierdza przebieg to nie jest on wiarygodny choćbyście bardzo chcieli w to wierzyć bo Wam się auto podoba.

 

Widzisz - nie zawsze ;-)

 

Ja np. kupilem E34 z 1995 roku ktore na zegarze mialo 160 tysiecy BEZ JAKICHKOLWIEK KSIAZEK.

Wiedzialem ze to moze byc lipa, ale auto naprawde wygladala baaardzo swiezo.

 

Jak sie potem okazalo - po kartce z wymiany oleju dotarlem do serwisu ktorego to auto (wraz z 2ma poprednimi wlascicelami) odwiedzalo.

 

Niemcy jak to niemcy - "Nic nie moge wydrukowac bo to rachunki na nazwisko. Mozemy jednak "poogladac komputer"" i tak - przez ramie pani "komputerufki" mialem mozliwosc obejzec CALUTENKA historie serwisowa mojego samochodu - kamien mi z serca wtedy spadl bo wszystko bylo jak najbardziej "si".

 

Pytanie tylko - "Kto mi w to pozniej uwierzy?" - ma ono jednak srednia wage gdyz auto bralem dla siebie.

---------------------------------------------

Stereo install build progress - 40% (jest plan, kable leza, wzmaki wisza, sub juz gra, radio siedzi, slupki maja ksztalt, tweetery graja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wątpię żebyś kupił je w tzw "okazyjnej" cenie, bo pewnie zapłaciłeś za nie solidne pieniądze więc dostałeś solidne auto.

 

To akurat fakt - poszukiwania trwaly pol roku (choc zwiedzanie dotyczylo tylko zachodniej czesci niemiec) - i w tej cenie moglem miec egzemplarze ze skora, sportsitz'ami i na dobrych alusach (ktore tez potrafia 500/700 ojrasa kosztowac same)

Byl nawet jeden z roczna gwarancja - jednak dzis widze, ze po paru miesiacach koles go na czesci na e34.de zaczal sprzedawac :shock:

 

Najlepsze jak wszedlem do biura turasa co by "wybecalowac" - patrze a na scianie pelno zdjec jakichs dyktatorow a na glownym miejscu welki portret Saddama - z czarna aksamitka w rogu :jawdrop: - mysle sobie - kufffa chyba rezygnuje, ale tego nie zrobilem - dzis nie zaluje.

---------------------------------------------

Stereo install build progress - 40% (jest plan, kable leza, wzmaki wisza, sub juz gra, radio siedzi, slupki maja ksztalt, tweetery graja...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.