Skocz do zawartości

E65 735i zakładać gaz???


Raffifi

Rekomendowane odpowiedzi

a więc nawiązanie do Le Mans było bezpodstawne.

 

Wniosek z tego tylko taki, że każdy ma samochód na miarę własnych potrzeb. Ty masz ekonomiczne 177KM i chwalisz sobie 7,5l w mieście a jak ktoś chce mieć więcej zapasu mocy przy zachowaniu niskich kosztów montuje gaz do 270KM.

Krytyki tego typu raczej spodziewam się na forum civica niż od człowieka na poziomie który jeździ 5.

Profanacją można nazwać montaż gazu do z4 czy 911 czyli do samochodów "nienacodzień" ale do codziennej eksploatacji gaz jest dobrą alternatywą.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego thestructor koszt oszczednosci na 100km to 40zl , a nie 10! ale 75zl na setke a 32 zl to wielka roznica. Ceny Pb wzrosna do 4.6 tak jak bylo i to pewne !

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego thestructor koszt oszczednosci na 100km to 40zl , a nie 10! ale 75zl na setke a 32 zl to wielka roznica. Ceny Pb wzrosna do 4.6 tak jak bylo i to pewne !

 

Ja nie twierdze ze to nie jest oszczędność, ale nie o to chodzi. Jak idziesz na rynek też kupujesz najtańszą marchewke? :wink:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję marchewkę w biedronce bo jest tańsza i równie dobra jak na ryneczku a że za 60 lat wyrosną mi od niej uszy na plecach mnie nie obchodzi bo prędzej zabiję się bmw na gaz objeżdżając 2.0 w dieslu :D

 

Jak nie miałeś nigdy gazu w samochodzie to odejdź albo zamilknij na wieki wypowiedz się jak przejedziesz się dobrze zagazowaną beemą a nie powielaj opinii ubogich w inteligencję ludzi.

 

Gdybyś podał jeden solidny technologicznie i wiedzą jakoś solidną podbudowany powód dlaczego akurat bmw ma nie jeździć na gazie to będę wdzięczny.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję marchewkę w biedronce bo jest tańsza i równie dobra jak na ryneczku a że za 60 lat wyrosną mi od niej uszy na plecach mnie nie obchodzi bo prędzej zabiję się bmw na gaz objeżdżając 2.0 w dieslu :D

 

Jak nie miałeś nigdy gazu w samochodzie to odejdź albo zamilknij na wieki wypowiedz się jak przejedziesz się dobrze zagazowaną beemą a nie powielaj opinii ubogich w inteligencję ludzi.

 

Gdybyś podał jeden solidny technologicznie i wiedzą jakoś solidną podbudowany powód dlaczego akurat bmw ma nie jeździć na gazie to będę wdzięczny.

 

Masz jeden argument - bo to BMW, proste nie? Jak sie chce oszczędności to sie jezdzi skodą :twisted2: tam wstawiaja gaz fabrycznie

 

PS. Widze ze na forum wszyscy co mają powyzej 2.0 to są "prawdziwi męzczyźni" Pozdrawiam :modlitwa:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję marchewkę w biedronce bo jest tańsza i równie dobra jak na ryneczku a że za 60 lat wyrosną mi od niej uszy na plecach mnie nie obchodzi bo prędzej zabiję się bmw na gaz objeżdżając 2.0 w dieslu :D

 

Jak nie miałeś nigdy gazu w samochodzie to odejdź albo zamilknij na wieki wypowiedz się jak przejedziesz się dobrze zagazowaną beemą a nie powielaj opinii ubogich w inteligencję ludzi.

 

Gdybyś podał jeden solidny technologicznie i wiedzą jakoś solidną podbudowany powód dlaczego akurat bmw ma nie jeździć na gazie to będę wdzięczny.

 

Masz jeden argument - bo to BMW, proste nie? Jak sie chce oszczędności to sie jezdzi skodą :twisted2: tam wstawiaja gaz fabrycznie

 

PS. Widze ze na forum wszyscy co mają powyzej 2.0 to są "prawdziwi męzczyźni" Pozdrawiam :modlitwa:

 

trzeba przyznać że się wysiliłeś,

wróć do TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo naukowe podejście głęboko rzekł bym

 

Jak bmw to przepraszam wiesz nie zauważyłem co tam na masce nabazgrane jak kupowałem ten samochód u wroga ale teraz widzę.

 

 

W takim razie zdemontuję gaz.

Będę jeździł 2 razy drożej bo to bmw.

 

Albo kupię skodę.

 

Sorki ale masz o 2 cylindry za mało żeby mówić o bmw w takim razie. Równie konkretny argument jak twój.

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo naukowe podejście głęboko rzekł bym

 

Jak bmw to przepraszam wiesz nie zauważyłem co tam na masce nabazgrane jak kupowałem ten samochód u wroga ale teraz widzę.

 

 

W takim razie zdemontuję gaz.

Będę jeździł 2 razy drożej bo to bmw.

 

Albo kupię skodę.

 

Sorki ale masz o 2 cylindry za mało żeby mówić o bmw w takim razie. Równie konkretny argument jak twój.

 

Ok, zadzwonie do Nikosia, może mi zamontuje instalacje z dodatkowymi 2 cylindrami :mrgreen:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać niektórzy kupili auto z literkami BMW żeby leczyć kompleksy. Zapewne BMW to nie jest marka produkująca "auta dla ludu" ale nie sądzę żeby na kimś robiły takie wrażenie że majtki mokre.

 

Pisanie, że jak kogoś stać na drogie auto- to musi tankować za 4zł a nie za 2zł jest troszkę dziwne, naiwne i przepełnione kompleksami. Gdybyś robił jak kolega 40 czy 60 tysiecy rocznie to zauważyłbyś różnicę- i zostało by ci w portfelu na coś innego- np na nowsze auto, choć jako miłośnik starych aut za zaoszczędzone pieniążki kupiłbym coś potwornie starego i na pewno będącego wstydem dla Ciebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem podobną opinię o autach z wyższej półki na gaz aż do momentu...do teraz :) jestem bowiem bliski kupna auta z gazem (klasa średnia wyższa). Robiąc rachunek sumienia doszedłem do wniosku,że prawdziwym powodem wygłaszania tego typu opinii na temat lpg w bmw i tym podobnych autach jest zazdrość w czystej postaci(u mnie również) choć nieświadoma...

 

Skoro go stać na nowe 7 to niech płaci za benzynę a nie gaz(thestructor - tak myślisz))....a ch...j obchodzi nas co sąsiad sobie tankuje do baku choćby i miał bentleya ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tak nie takie fury jak e60 e65 widziałem zagazowane.

 

A ich właścicieli nie nazwałbym takimi co by ich nie było stać na cokolwiek :D wręcz przeciwnie powiedziałbym że stać ich na to żeby kupić stację benzynową z właścicielem jego psem no ale jak widać biedny oszczędza każdą złotówkę a bogaty każdy grosz i żaden dla mnie obciach zajechać pod dystrybutor beemką i tankować LPG

 

Beema to nie jakiś mega wydatek za przyzwoite roczniki 40 tysiaków to nie jakiś mega wydatek

Nowa Dacia logan na wypasie albo beema biorę beemę i dziękuję.

E 60 to też nie jakieś szaleństwo w cenach 2004 rocznik to zaledwie 70 tysiaków więc też nie jakieś szaleństwo

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na orlenie byłem, wychodzę ze sklepu, zajezdza totalnie wypasiona nowa czarna M5 E60... jakiez moje było zdziwienie jak zajechał pod dystrybutor LPG, wyjał jakąs nakładkę z bagażnika dał gosciowi co tankuje i poszedł do sklepu po jakies rzeczy... typ nie wyglądał na takiego co mu by kasy brakowało, i nawet jak dał za instalke 8-10 tys przy wartości auta ok 300 tyś to instalacje gazu potraktował jako dodatkową opcję jak solar dach, to myśle ze przy srednim spalaniu jakie oscyluje 20 litrów , szybko mu się zwróci, a banana na twarzy ma jeszcze większego bo nie dość ze wrażenia z jazdy bezcenne to i przy tankowaniu zostaje mu połowa w kieszeni. i tak własnie myślą ludzie którzy nie są zakompleksieni w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ch...j obchodzi nas co sąsiad sobie tankuje do baku

 

M!xeR, dostajesz ostrzezenie za uzywanie wulgaryzmu (punkt 4 regulaminu). Na forum BKP NIE PRZEKLINAMY .

Pozostale osoby prosze o argumenty merytoryczne, a nie o obrazanie siebie nawzajem. W przeciwnym razie ostrzezen bedzie wiecej.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na orlenie byłem, wychodzę ze sklepu, zajezdza totalnie wypasiona nowa czarna M5 E60... jakiez moje było zdziwienie jak zajechał pod dystrybutor LPG, wyjał jakąs nakładkę z bagażnika dał gosciowi co tankuje i poszedł do sklepu po jakies rzeczy... typ nie wyglądał na takiego co mu by kasy brakowało, i nawet jak dał za instalke 8-10 tys przy wartości auta ok 300 tyś to instalacje gazu potraktował jako dodatkową opcję jak solar dach, to myśle ze przy srednim spalaniu jakie oscyluje 20 litrów , szybko mu się zwróci, a banana na twarzy ma jeszcze większego bo nie dość ze wrażenia z jazdy bezcenne to i przy tankowaniu zostaje mu połowa w kieszeni. i tak własnie myślą ludzie którzy nie są zakompleksieni w sobie.

 

Prosze, argument merytoryczny, jak za pare miesięcy-lat gość bedzie chciał sprzedać to M5 z gazem bedzie miało cene o około 10-20% niższą.

 

Przy wartości powiedzmy 150TPLN (zakładając ze tyle bedzie warte nowe m5 za 3 lata) cena bedzie za ten model 120TPLN bo ma JUNKERSA w aucie sportowym.

 

Zakładając ze przez 3 lata zaosczedzi sie na benzynie 30TPLN to z utratą wartośći wyjdzie na zero.

 

Dodatkowy argument - rosja przykręca kurek :mrgreen:

 

PS. Jazdą 500 konna kuchenką gazową.... BEZCENNE :twisted2:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na orlenie byłem, wychodzę ze sklepu, zajezdza totalnie wypasiona nowa czarna M5 E60... jakiez moje było zdziwienie jak zajechał pod dystrybutor LPG, wyjał jakąs nakładkę z bagażnika dał gosciowi co tankuje i poszedł do sklepu po jakies rzeczy... typ nie wyglądał na takiego co mu by kasy brakowało, i nawet jak dał za instalke 8-10 tys przy wartości auta ok 300 tyś to instalacje gazu potraktował jako dodatkową opcję jak solar dach, to myśle ze przy srednim spalaniu jakie oscyluje 20 litrów , szybko mu się zwróci, a banana na twarzy ma jeszcze większego bo nie dość ze wrażenia z jazdy bezcenne to i przy tankowaniu zostaje mu połowa w kieszeni. i tak własnie myślą ludzie którzy nie są zakompleksieni w sobie.

 

Prosze, argument merytoryczny, jak za pare miesięcy-lat gość bedzie chciał sprzedać to M5 z gazem bedzie miało cene o około 10-20% niższą.

 

Przy wartości powiedzmy 150TPLN (zakładając ze tyle bedzie warte nowe m5 za 3 lata) cena bedzie za ten model 120TPLN bo ma JUNKERSA w aucie sportowym.

 

Zakładając ze przez 3 lata zaosczedzi sie na benzynie 30TPLN to z utratą wartośći wyjdzie na zero.

 

Dodatkowy argument - rosja przykręca kurek :mrgreen:

 

PS. Jazdą 500 konna kuchenką gazową.... BEZCENNE :twisted2:

 

 

 

Tyle że dzięki kuchence koszt przejechania 100 km jest praktycznzie taki sam jak 2.0d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ignorancie rosja zakręca gaz ziemny a my jeździmy na LPG czyli pochodzącym z rafinacji ropy naftowej.

 

Po drugie sam sprowadzałem m5 e39 z niemiec i możesz wierzyć lub nie ale nie poszła ani tanie ani dłużej się nie sprzedawała

 

Jak możesz rozmawiać tu na temat czegoś o czym nie masz pojęcia zielonego. Nawet nie wiesz co to za gaz jakie ma właściwości

 

Myślę że nie masz nawet zielonego pojęcia jak działa i dlaczego działa silnik a panu w e60 M5 gratuluję jeden mądry.

 

 

 

:norty: BMW montowało już LPG fabrycznie do 518 LPG chociażby i wspomnianej już przeze mnie hartge jedynka słynna. No i ostatnio i nny gaz hydrogen 7 więc nie wyjeżdżaj z tekstami że gaz w bmw to profanacja

 

Profanacją jest to że na niby szanuącym się forum gdzie osta dostaje się za pierdoły taki zaścianek jak ty pisze bzdury i uchodzi mu to miękkim leszczem.

 

Ogólnie w temacie gazu mam coś do powiedzenia ale widzę że tu akurat nie warto

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy argument - rosja przykręca kurek :mrgreen:

Juz mialem wywod zaczynac, ale mnie Dymek uprzedzil.

 

Od siebie dodam jeden przyklad. Moj przyjaciel jezdzil swojego czasu starym trupem na gaz, ktory notabene bardzo sobie chwalil. Pol roku temu kupil nowego (czyt. z salonu) swifta i jezdzi ok. 15kkm/4m-ce. Tankuje benzyne i dosc szybko zaczal twierdzic, ze gaz to wiocha i go wkurza, jak przejezdza kolo stacji, ze ja teraz za 1,70zl tankuje :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ignorancie rosja zakręca gaz ziemny a my jeździmy na LPG czyli pochodzącym z rafinacji ropy naftowej.

 

Po drugie sam sprowadzałem m5 e39 z niemiec i możesz wierzyć lub nie ale nie poszła ani tanie ani dłużej się nie sprzedawała

 

Jak możesz rozmawiać tu na temat czegoś o czym nie masz pojęcia zielonego. Nawet nie wiesz co to za gaz jakie ma właściwości

 

Myślę że nie masz nawet zielonego pojęcia jak działa i dlaczego działa silnik a panu w e60 M5 gratuluję jeden mądry.

 

 

 

:norty: BMW montowało już LPG fabrycznie do 518 LPG chociażby i wspomnianej już przeze mnie hartge jedynka słynna. No i ostatnio i nny gaz hydrogen 7 więc nie wyjeżdżaj z tekstami że gaz w bmw to profanacja

 

Profanacją jest to że na niby szanuącym się forum gdzie osta dostaje się za pierdoły taki zaścianek jak ty pisze bzdury i uchodzi mu to miękkim leszczem.

 

Ogólnie w temacie gazu mam coś do powiedzenia ale widzę że tu akurat nie warto

 

Gaz to Gaz - ja tam nie wnikam czym autko podtruwasz.

 

Bmw Hydrogen - jestem jak najbardziej za! Nie porównuj czystego powietrza która zostaje ze spalania do zapachu zgniłych jaj.

 

Dobry jest motyw o tym ze ludzie "chowają" wlot od gazu przy wlewie paliwa bo wstyd z dodatkowym korkiem przy zderzaku śmigać

 

Widze ze masz jeszcze inne argumenty to chętnie wysłucham :twisted2:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh

:shock:

Woła to o pomstę do nieba. No ale głową "betona" nie przebiję.

 

Dla wszystkich zainteresowanych tematem prawdziwego gazowanie kolejna rzecz do polecenia i kolejna rzecz do odradzenia

 

Reduktory KME GOLD według producenta 380KM szkoda że nie 1000KM

W praktyce 192KM i przy 5000obr na 2 biegu instalacja woła "jeść" ciśnienie spada wtrysk zapętlony kaszana jakich mało temperatura gazu przy 200KMH całe ogromne 3 stopnie koszt w detalu 320 zł ja sprzedam teraz z chęcią za 150 :D

 

http://images45.fotosik.pl/63/6893a42c650c8e59m.jpg

 

Reduktory Europegas Mom zdaniem świetna sprawa nawet przy katowaniu Model EG200 na 2oo Kilowatów nie klęka a temperatura w trasie 20 stopni i dość małe przerosty po cut-offie jak na taką sporawą lochę.

 

Idealny do silników łącznie z m54B30 gdzie np BRC genius max klękał

 

 

http://images44.fotosik.pl/63/e632ccda5c6d506bm.jpg

 

 

O dziwo widzałem już beemkę e38 286KM która jeździła na goldzie i "szystko było ok"

 

Ogólnie jeśli masz kłopot z gazem LPG.info.pl poki nie jest płatne jeszcze :D i wielu kolegów sprawi że przestaniecie żyć w błędzie i nieświadomości

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.