Skocz do zawartości

Zmiana panelu radia na panel z Gps LCD


LeszekW

Rekomendowane odpowiedzi

1. Poszukałem panel czyli wyśiwetlacz z radiem plus kaseta do BMW e39, pytanie jest takie co muszę dokupić , przerobić aby po wymianie starego radia business nowy panel chodził z GPS i jak się dogrywa mapy i je aktualizauje, dodam że obecnie do radia mam podłączoną zmieniarkę BMW business?

2. Czy można do takiego panelu podłączyć kamerę cofania?

3. Sprzedawany jest tylko sam panel , pewnie muszę poszukać moduł GPS, ale nie wiem jaki model.

4. Dziękuję z góry za pomoc!

LW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobne pytanko jak kupię autko z czymś takim w panelu środkowym:

http://i24.ebayimg.com/01/m/000/99/a1/3c6f_27.JPG

 

to czy będę to mógł w przyszłości wymienić na taki panel

i żeby mi pokazywał spalanie itd.

http://i10.ebayimg.com/07/m/000/99/44/5723_27.JPG

 

czy lepiej szukać od razu z takim wyposażeniem??

 

Ale jak będzie jakaś dobra furka i bez tego to na pewno warto wziąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde żaden ze zdolnych tytaj forumowiczów -techników i złotych raczek nie jest w stanie powiedzieć czy idzie wstawić panel środkowy LCD i podłączyć go w miejsce gdzie było zwykłe radio??

 

Panowie

 

Wystarczy kliknąć na kilka linków niżej na forum dla elektronikow

Co prawda nie znam odpowiedzi na Wasze pytanie wprost, ale widziałem na Allegro całe zestawy do montażu w BMW - i z tych opisów wnioskuje, ze trzeba kupić wiązkę i poszczególne elementy i je zamontować...

Co do podłączenia "dużego" w miejsce "małego" - to jest taka możliwość - demontuje się maskownice drewnopodobną... :)

Marcin

BMW Klub Polska

F25 X3 2,8iA xDrive

E91 320dA touring

E39 530dA touring

E39 530iA touring

E36 316iA m43 Compact


----------------------------------------

historia - E32 750iA (1992-2004)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde żaden ze zdolnych tytaj forumowiczów -techników i złotych raczek nie jest w stanie powiedzieć czy idzie wstawić panel środkowy LCD i podłączyć go w miejsce gdzie było zwykłe radio??

 

Na forum jest kolega Sebast, ktory zaklada takie cale komplety. Wystawia tez je na allegro ogolnie zajmuje sie tymi sprawami w BMW.

 

Jednak musisz zrozumiec ze nikomu nie za bardzo sie chce pisac cos 40 raz, bo forum PELNE jest informacji o tym, ile, co trzeba, itd.. jesli sie nie idzie na latwizne i uzyje wyszukiwarki mozna wszystko znalesc. Tak jak powiedzialem, nie oczekuj ze ktos bedzie por az 40 pisal to samo bo komus innemu sie nie chce poszukac.

 

Pozatym pozostaje allegro, z 2 tygodnie albo 3 temu widzialem komplet ze wszystkim co potrzebne do montazu, wiec tak tez sie da znalesc.

 

Jesli jestes z Sierakowic kolo Gliwic to kolega Sebastian jest tez ze slaska wiec juz wiesz gdzie mozesz dolozyc/dowiedziec sie.

 

Nastepnym razem nie oczekuj ze twoja lekko sarkastyczna wypowiedz wysypie tłum opisow/wytlumaczen/porad skoro to wszystko juz bylo wiele wiele wiele razy walkowany na forum i jest tez dostepne chocby na allegro.

 

 

Mam nadzieje ze zrozumiales swoj problem podejscia do sprawy oraz problem jak zdobyc info ktore potrzebujesz.

pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie chciałem nikogo urazić i użyłem w tej sprawie szukajki i znalazłem temat pod który się podpiąłem nie chcą tworzyć następnego :)

A moje pytanie było krótkie i zwięzłe.

 

szukam auta 530d 2001-02. więc jak chcę mieć taki bajer to wiem że muszę teraz szukać z takim wyposażeniem bo późniejsza przeróbka to za dużo zachodu.

i tylko o to mi chodziło

dziękuję za wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde żaden ze zdolnych tytaj forumowiczów -techników i złotych raczek nie jest w stanie powiedzieć czy idzie wstawić panel środkowy LCD i podłączyć go w miejsce gdzie było zwykłe radio??

 

Na forum jest kolega Sebast, ktory zaklada takie cale komplety. Wystawia tez je na allegro ogolnie zajmuje sie tymi sprawami w BMW.

 

Jednak musisz zrozumiec ze nikomu nie za bardzo sie chce pisac cos 40 raz, bo forum PELNE jest informacji o tym, ile, co trzeba, itd.. jesli sie nie idzie na latwizne i uzyje wyszukiwarki mozna wszystko znalesc. Tak jak powiedzialem, nie oczekuj ze ktos bedzie por az 40 pisal to samo bo komus innemu sie nie chce poszukac.

 

Pozatym pozostaje allegro, z 2 tygodnie albo 3 temu widzialem komplet ze wszystkim co potrzebne do montazu, wiec tak tez sie da znalesc.

 

Jesli jestes z Sierakowic kolo Gliwic to kolega Sebastian jest tez ze slaska wiec juz wiesz gdzie mozesz dolozyc/dowiedziec sie.

 

Nastepnym razem nie oczekuj ze twoja lekko sarkastyczna wypowiedz wysypie tłum opisow/wytlumaczen/porad skoro to wszystko juz bylo wiele wiele wiele razy walkowany na forum i jest tez dostepne chocby na allegro.

 

 

Mam nadzieje ze zrozumiales swoj problem podejscia do sprawy oraz problem jak zdobyc info ktore potrzebujesz.

pozdrawiam

dzieki OSD :) :dance:

e90 330i manual :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=180705

///M - The most powerful letter in the world!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was moje e39 z 99 roku posiadalo kaseciaka z midem udalo mi sie kupic pelny zestaw do Navi od e38 ( to to samo co e39 ) i zamonyowalem sobie jest troszke roboty przy tym ale polecam dziala idealnie i zmienia wnetrze naprawde warto . Wiazka elektryczna , ekran 16:9 , tuner tv , radio , wzmacniacz audio , wzmacniacz navi , czytnik navi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam was moje e39 z 99 roku posiadalo kaseciaka z midem udalo mi sie kupic pelny zestaw do Navi od e38 ( to to samo co e39 ) i zamonyowalem sobie jest troszke roboty przy tym ale polecam dziala idealnie i zmienia wnetrze naprawde warto . Wiazka elektryczna , ekran 16:9 , tuner tv , radio , wzmacniacz audio , wzmacniacz navi , czytnik navi .

 

A jest możliwość podłączenia samego ekranu 4:3(bez modułu TV i GPS), bez przerabiania intalacji?Tak żeby działało tylko radyjko,telefon i komputer.E39 przed liftem,seryjnie kaseciak z mid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was moje e39 z 99 roku posiadalo kaseciaka z midem udalo mi sie kupic pelny zestaw do Navi od e38 ( to to samo co e39 ) i zamonyowalem sobie jest troszke roboty przy tym ale polecam dziala idealnie i zmienia wnetrze naprawde warto . Wiazka elektryczna , ekran 16:9 , tuner tv , radio , wzmacniacz audio , wzmacniacz navi , czytnik navi .

 

A jest możliwość podłączenia samego ekranu 4:3(bez modułu TV i GPS), bez przerabiania intalacji?Tak żeby działało tylko radyjko,telefon i komputer.E39 przed liftem,seryjnie kaseciak z mid.

 

Nie bardzo bo sam ekran nie posiada w sobie tunera

radiowego...orginalnie znajduje się on w bagażniku

no w sumie można było by go zamontować np w schowku

KUPIĘ przednie krótkie nadkole do E39 Mpakiet.Dziękuje za każde info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.