Skocz do zawartości

Wycieraczki :)


Starvedbody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ja polecam Bosch Aero Twin (ktoś już o nich pisał). Wycieraczki rewelacyjne, bardzo dobrze wykonane i bardzo dobrze zbierające wodę. Nie polecam zwykłych Bosch Twin, są drogie i kiepsko dopasowują się do kształtu szyby na końcach.

A jeśli ktoś chce mieć wycieraczkowy "top", to tylko SWF.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam mam takie pytanie co do montazu wycieraczek nie oryginalnych bo szukam juz chwile i z tyłu jest na opakowaniu napisane e46, 99- kupiłem podchodze pod auto a tu nie pasuje ja mam jakies długie plastiki te co zaskakuja za metaliwe ucho (ten prent długi albo ramie jak kto woli) nawet chciałem przełozyc ten plastik od starej ale tez nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od niedawna MOTGUM (560mm i 510mm) koszt 44 PLN za oba pióra. Wg. mnie rewelacja ze te cene. Mialem wczesniej Bosha, Valeo x-trem, oryginalne ASO i nie ma porownania. Polska produkcja naprawde mnie zaskoczyla. Super wycieraczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od niedawna MOTGUM (560mm i 510mm) koszt 44 PLN za oba pióra. Wg. mnie rewelacja ze te cene. Mialem wczesniej Bosha, Valeo x-trem, oryginalne ASO i nie ma porownania. Polska produkcja naprawde mnie zaskoczyla. Super wycieraczki.

Napisz gdzie kupiłeś, też jestem z Łodzi :wink: może też się zaopatrzę :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

na nieoryginalnych "zawsze" jest kilka adapterów mocowania do ramienia...

skoro żaden Ci nie pasuje, to co można napisać?

 

możesz sobie przełożyć gumy z nowego pióra na stare

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem Bosch AeroTwin, narazie jestem zadowolony w porównaniu do standardowych wycieraczek lepiej scieraja wode. Podobno nie przymarzaja ale jeszcze nie bylo przymrozkow to nie wiem.

Kupilem komplet za okolo 100-110 zl

 

http://www.wycieraczkibosch.pl/aerotwin.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno zakupiłem za ponad 100zł w Intercarsie. BOSCH śmigają jak należy, ale nie sprawdzałem przy dużych szybkościach. Najśmieszniejsze jest to, że na opakowaniu są prawie do wszystkich modeli tylko nie do BMW :D - model:A728S - BOSCH AEROTWIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.