Skocz do zawartości

Kupno najtańszego auta


grakem

Rekomendowane odpowiedzi

e46 z ogłoszenia kosztuje 21500 (cena+rejestracja) to juz nie jest 20000 a do tego przód był robiony na 99%.

Ja za swoja z 98r dałem 25 tysi (dobre wyposażenie, bez alu, 2 delikatne przytarcia). Na tyle samo opiewa AC, a kwota została ustalona przez ubezpieczyciela na podstawie jego "cennika".

Jak miałbym kupować "biedę" e46 to wolę wypasiona e36 lub inną , mniej prestiżową markę, ale w dobrym standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeciez to nierealne znalezc dobre E46 za 20 tysiecy, to takie bajkopisanie i chyba pobozne zyczenie kazdego kto tak twierdzi, ostatnio jeden z forumowiczow probowal udowodnic ze mozna i za 18 tysiecy kupic... Nie wiem po co wprowadzac kogos w blad, zeby kolejny kupil pascia i by bylo o czym pisac na forum? Dajcie spokoj, za 20 tysiecy to mozna dobrze utrzymane i wyposazone E36 w coupe z konca produkcji kupic... Badzmy realistami...

 

 

naprawde jestes niedorozwiniety umyslowo ? jak czytam te twoje wypociny to sie naprawde mozna zalamac e36 20 tys zl taka cena byla dobre 5 lat temu :duh: nie wmawiaj ludziom głópot jak sie na tym nie znasz obserwoj rynek bedziesz wiedzial jakie sa realne ceny owszem nikt nie mowi ze za 18 czy 20 tys kupi wypasione coupe z silnikiem 330i ale za 20 tys spokojnie dostanie 320 d z roku ok 99 wiec nie wciskaj ludziom ciemnoty chlopie to ze ty utopiles kase bo ktos ci wcis compakta z silnikiem 1.6 za kilkanascie tys zl ktory notabene na dzien dzisiejszy jest wart gora 6 tys to nie znaczy ze kazdy musi przeplacac zastanow sie kolego co piszesz bo to juz nie po raz 1 takie rzeczy wypisujesz jestem ze slaska wiec czesto jestem na gieldach w myslowicach czy gliwicach i widze jakie sa realne ceny :duh:

mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki po co te nerwy:) No dostaniesz za 20tyś E46 jasne że tak ale jedno jest pewne, że jeszcze trochę kasy będziesz musiał w nią włożyć. Tym bardziej że piszesz o 320d których przebiegi za granicą (a z tamtąd one są) są masakryczne i ludzie je upychają bo wiedzą że za chwilę zaczną się z nimi problemy (zresztą dlaczego ich tyle jest w sprzedaży hehe:) ) I oczywiście, samochody tanieją. Myślę że w następnym roku za 20 tyś w dobrym stanie dostanie się takie autko ale jeszcze nie teraz.

PS. No to E36 za 20tyś to faktycznie przesada bo nie rozmawiamy o samochodach na totalnym ful wypasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze, że się nie da, to nie umie szukać okazji, które istnieją i nie są wałkiem :duh: I lubi przepłacać za samochód, kupując go "po cenie rynkowej".

 

Kuzynowi kupiłem 98' E36 compacta 316i z klimą w stanie IDEALNYM i przebiegiem udokumentowanym 101 000 km za 9000 zł... Bo tyle może być max warty compact e36 98' z silnikiem R4, nie więcej... I ktoś kto sobie życzy za swój rodzynek kilkanaście koła musi szukać frajera :duh:

 

Jeżeli ktoś nie szuka okazji, tylko przepłaca to racja, nie da się ze 20k...

 

Swoje E30 kupiłem 2 lata temu za 2000 zł z instalacją BRC i kołami wartymi 1000 zł, które potem sprzedałem. Samochód ma już przebieg około 300 000 km i nie jest idealny, ale jeździ już ponad 2 lata, i gdybym nie wlał mu gównianego oleju, nie musiał bym dokładać do niego kilka stów na robotę wału...

 

Bo ile można dać za E30 które ma już 20 lat? 5000? :duh: Chyba za nieśmiganą :duh:

Edytowane przez pawel_e30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to nierealne znalezc dobre E46 za 20 tysiecy, to takie bajkopisanie i chyba pobozne zyczenie kazdego kto tak twierdzi, ostatnio jeden z forumowiczow probowal udowodnic ze mozna i za 18 tysiecy kupic... Nie wiem po co wprowadzac kogos w blad, zeby kolejny kupil pascia i by bylo o czym pisac na forum? Dajcie spokoj, za 20 tysiecy to mozna dobrze utrzymane i wyposazone E36 w coupe z konca produkcji kupic... Badzmy realistami...

 

 

naprawde jestes niedorozwiniety umyslowo ? jak czytam te twoje wypociny to sie naprawde mozna zalamac e36 20 tys zl taka cena byla dobre 5 lat temu :duh: nie wmawiaj ludziom głópot jak sie na tym nie znasz obserwoj rynek bedziesz wiedzial jakie sa realne ceny owszem nikt nie mowi ze za 18 czy 20 tys kupi wypasione coupe z silnikiem 330i ale za 20 tys spokojnie dostanie 320 d z roku ok 99 wiec nie wciskaj ludziom ciemnoty chlopie to ze ty utopiles kase bo ktos ci wcis compakta z silnikiem 1.6 za kilkanascie tys zl ktory notabene na dzien dzisiejszy jest wart gora 6 tys to nie znaczy ze kazdy musi przeplacac zastanow sie kolego co piszesz bo to juz nie po raz 1 takie rzeczy wypisujesz jestem ze slaska wiec czesto jestem na gieldach w myslowicach czy gliwicach i widze jakie sa realne ceny :duh:

 

Nie wiem kolego jaki masz cel w pisaniu jakie to BMW sa tanie i nędzne w porównaniu do Audi zaczynam sie zastanawiać czy w ogóle posiadasz BMW, czy tylko dużo wolnego czasu na pisanie pierdół.

Ja miałem poprzednio Hondę Civic 95/96r i sprzedałem ją (w tym roku wiosna) 2 dnia po wystawieniu ogłoszenia na necie, za cene 11800 PLN mimo tego ,że w ogłoszeniach igły z zachodu zaczynały sie juz od 9500-10000. A tu nagle za raz po moim zakupie auta, BMW e46 poleciały na ryj z ceną o 20-30%. Szukałem troche auta i widziałem nie jedna "OKAZJĘ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynowi kupiłem 98' E36 compacta 316i z klimą w stanie IDEALNYM i przebiegiem udokumentowanym 101 000 km za 9000 złJeżeli ktoś nie

No stary jak ty mi piszesz że kupiłeś samochód z 98 z przebiegiem 101000 to trochę się zastanawiam czy ty wiesz co ty kupiłeś i czy wiesz jak sie kupuje samochody. A o udokumentowanych przebiegach to nie pisz bo już ostatnio widziałem takie udokumentowane przebiegi, że w dokumentach było 120000 a naprawdę było 318000. Był to rocznik 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta racja jak auta kilka letnie maja nabite po 200 tys a gdzie tam 10 latki a co do UDOKUMENTOWANYCH przebiegow to nie osmieszajcie sie panowie takie udokumentowania to kazdy moze miec :twisted2: a co do kolegi kwiatka to nie mowie ze bmw sa nedzne i tanie to swietne samochody kocham ta marke tyl naped to jest to co tygrysy lubia najbardziej ale patrze realnie na swiat i nie robie z bmw bostwa bo do modelu e46 to byly cudne auta ale wprowadzajac model e90 osmieszyli sie totalnie robiac japonca
mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynowi kupiłem 98' E36 compacta 316i z klimą w stanie IDEALNYM i przebiegiem udokumentowanym 101 000 km za 9000 złJeżeli ktoś nie

No stary jak ty mi piszesz że kupiłeś samochód z 98 z przebiegiem 101000 to trochę się zastanawiam czy ty wiesz co ty kupiłeś i czy wiesz jak sie kupuje samochody. A o udokumentowanych przebiegach to nie pisz bo już ostatnio widziałem takie udokumentowane przebiegi, że w dokumentach było 120000 a naprawdę było 318000. Był to rocznik 2002.

Jakbyś nie zauważył to compacty 316i to są baaardzo często samochodziki kupowane przez kobiety które śmigają tym na zakupy i robią nawet mniej niż 10 000 km rocznie. Ten egzemplarz miał wszystkie tuvy, a książkę serwisową sprawdzaliśmy w ASO, czy autentyczna. Poza tym, kumple jeździ już rok i zero awarii, egzemplarz idealny i jak najbardziej wygląda na 100 000, bo wszystko jak nowe.

 

BTW, kumpel w ciągu roku zrobił nim 8000km, i co? Nie każdy jeździ do ruskich na zakupy samochodami raz a tydzień.

 

Mój kumpel ma E60 520i 04' gdzie ma już nabite 160 000 i kto wie czy nie cofnięte. Jedne samochody jeżdżą dużo, drugie mało, trzecie średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jedne sa bezwypadkowe igly z przebiegiem 100tys uzytkowane przez kobiete 1 wlasciciel jezdzone tylko latem z udokumentowanym przebiegiem :mrgreen: panowie zycie to nie jest bajka

Tak. Bo każde BMW, nawet compact 316i ma jednego właściciela na rok, jest bite z każdej strony, było w nim palone non stop i non stop traski do Turcji i nabite 500 000 w ciągu 10 lat.

 

Słowem, każdy kto kupuje BMW, musi nim dużo jeździć, palić w nim i szybko go sprzedać :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie o kompaktach, zwłaszcza E36, bo te mają ceny znacznie niższe od pozostałych wersji nadwoziowych - powód jest oczywisty - wygląd - niektórym się podoba, ale zdecydowana większość nie może na nie patrzeć...

 

E46 za 20 tys - czemu nie - ale nie igła ze wszystkimi nowymi częściami - po prostu coś czym można jeździć - minimalne wyposażenie, najmniejszy silnik i sporo drobnych wad czy usterek - wtedy można zakładać, że silnik nie nadaje się do remontu, a nadwozie jest zbudowane z kilku samochodów i połączone szpachlą.

 

Problem polega też na tym, że trzeba mieć czas na oglądanie - w najniższym przedziale cenowym większość egzemplarzy będzie w opłakanym stanie, mimo superlatyw w ogłoszeniach - ale żeby to zweryfikować trzeba pomacać. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie tydzień szukania, to oprócz kosztów benzyny jeszcze spore straty w zarobkach.

 

A no i wyjątek potwierdza regułę - czasem zdarza się sprzedający, który nie wie co ma i akurat nikt jeszcze od niego nie kupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onion jako ze nie zaslugujesz nawet na porzadna reprymende, jak Cie prosze, naucz sie zasad kulturalnego dialogu, a poki co rodzimych obyczajow tutaj nie wprowadzaj. Ja rozumiem ze jestes mlody, ale ja tez jestem, a mimo to nie zajezdzam do ludzi jak fornal z pola. Troche kultury i oglady, bo swoje racje mozna przedstawiac w kulturalnej formie pomimo roznicy zdan. Jak masz problemy z emocjami to pij z rana waleriane, pomoze, a przynajmniej powinna... Pol roku temu szukalem E46 dla ojca, a tak bo chcialem zeby mial BMW, i tak nam to szukanie "igiel" za rozsadna cene poszlo ze ojciec kupil Passata. Twierdzenie ze kazde BMW jest bite i krecone jest tak krotkowzorczne i komiczne ze odrazu nasuwami sie rownie "madre" stwierdzenie, ze kazda kobieta to ulicznica, ciekawe tylko jak Ci co tak twierdza patrza na swoje matki, łapiesz do czego zmierzam...? Jak nie to zapytaj kogos kto bardziej uwazal na lekcji jezyka polskiego. Ja kupilem swoj samochod za tyle za ile kupilem, ale przynajmnej od roku nie musze w niego dokladac nic procz standartowyuch czynnosci, a Ty masz przykra przypadlosc Tworzenia regul na podstawie pojedynczego przypadku, to ze Twojemu koledze sie udalo wynalezc Audi po okazyjnej cenie to gratuluje, ale to nie oznacza iz kazdemu sie tak uda i ze tanie BMW i Audi dla kazdego... Nadal twierdze ze co tanio to drogo, i jak Cie prosze, odstosunkuj sie od moich wypowiedz, dopoki nie nauczysz sie pisac na poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to dlatego ze kompletne bzdury wypisujesz ja rozumiem ze za 20 tys nie kupie coupe e46 w silnikiem 330i lub 330d ale spokojnie kupie sedana 318 czy 320 bo jest duzo tanszy juz nie mowiac o compaktach i tak samo jest w przypadku e36 coupe 328 czy 325 na pewno sie jakos ceni ale bez przesady pamietaj ze to juz jest stare auto ponad 10 lat i ceny tez nie moga byc kosmiczne bo po prostu nikt tego nie kupi i ta zaleznosc jest taka sama w przypadku sedana i compatka ktory to jest o polowe tanszy od coupe a to ze nie wyszlo wam w poszukiwaniu e46 igly jak piszesz nie zalezy od ceny ale od tego ze wlasciciele bmw po prostu nie dbaja o swoje auta i traktuja je wiadomo jak lub od braku umiejetnego szukania a to ze trzeba wymienic rozrząd(o ile jest pasek) paski i plyny ewentualnie jakies blachostki w zawieszeniu czy filtry to normalna czynnosc przy kupnie auta i jest to kalkulowane w koszta zakupu i nikt nie moze powiedziec ze to jest ladowanie kasy w auto bo te podstawowe czynnosci robi kazdy przy zmianie auta kto chce nim pojezdzic
mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukamienuj mnie, a i tak bede twierdzil ze E36 z konca produkcji z najmocniejszym silnikiem na pelnej opcji, dobrze utrzymane kosztuje na obecna chwile w granicach 20 tysiecy (moj system cenowy uwzglednia jakies 1-2 tysiace zapasu na ewentualne naprawy, czyli sam samochod kosztuje okolo 18-19 tysiecy, no moze za 17 sie tez jeszcze znajdzie cos sensownego). No i mowie o szukaniu auta w Polsce, nie kazdy ma czas na szukanie auta po calej europie. Co do E46 niestety compacty weszly pozniej do produkcji przez co lepiej trzymaja cene, ktorej dysproporcja jest juz wyraznie mniejsza niz mialo miejsce w E36. Podsumowywujac, Ty wiesz swoje ja wiem swoje, i nie ma co sobie udowadniac w ktorej racji jest mniej racji. Pozdrawiam! Edytowane przez Sendra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolego to dlatego ze kompletne bzdury wypisujesz ja rozumiem ze za 20 tys nie kupie coupe e46 w silnikiem 330i lub 330d

 

Takich nie kupisz na pewno bo pojawiły się dopiero od 2000 roku i bardzo wątpię aby ktoś wystawił takie wersje za 20 czy nawet 30 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończyć ten temat do nikąd nie prowadzący, niech każdy kupuje sobie auto jakie chce i za ile chce, a na forum pyta jak je naprawić (jeśli kupi przytanione to pewnie będzie miał o co pytać) bo po to ono jest, a nie po to by prowadzić dywagacje na temat nic nie wnoszący wiedzy o BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasciciele bmw po prostu nie dbaja o swoje auta i traktuja je wiadomo jak

 

Takie pisanie przyprawia mnie o mdłości, zapraszam do mnie na oględziny auta.

Jeżeli to jakaś zasada że właściciele BMW traktują swoje auta tak jak piszesz to się zastanawiam jak daleko i głęboko mieszkasz...ale nieważne.

A jeżeli nie wszyscy to prosiłbym nie uogólniać, bo dla mnie to głupoty, bo można powiedzieć że każdy w Daewoo Tico to kapelusznik a nie lubie stereotypów i takich daleko wysuniętych teorii nie popartych faktami.

 

Co do tematu, ciężko będzie za 20 tyś coś kupić w bdb stanie, jak coś jest w odpowiednim stanie to musi kosztować, a na okazję bez lipy można czekać długo. Lepiej dozbierać kasę i kupić żeby później 2 razy nie dokładać. Pozdrawiam

BMW i wszystko jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy nie dbaja o auto ale wieszkosc tak wlasnie postepuje dlaczego ? dlatego ze tak jak ty maja bogatego tatusia ktory kupi synusiowi autko a synus je zyule ile wejdzie bo tatus kupi nastepne a na mdlosci proponuje troszke swierzego powietrz przy okazji umysl sie dotleni i nos do dresu mniej obcisle czapeczki z daszkiem kolego
mam bmw i juz nie chce innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.