Skocz do zawartości

Gorące (nie)pozdrowienia


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się dziś utwierdziłem w bezsensie straży miejskiej w Krakowie - banda idiotów i debili.

Byłem na dworcu pks, by odebrać kogoś. i ci DURNIE pi^%##)*e kontrolowali jakoś nieduży autobus na obcych rejestracjach.

Autobus jechał od ul. Stwosza/Lubomirskiego w ulicę Rakowicką - przy Topolowej go chwycili, zatrzymali na skos na skrzyżowaniu, że wyglądał jakby wjeżdżał do dworca pod prąd w Topokową (ludzie z Krakowa co tu znają miejsce wiedzą o co chodzi), zasłaniając lewą stronę Rakowickiej wyjeżdżającym z Topolowej (jednokierunkowej. Sami debile stali swoim autem - wóz straży miejskiej nr służbowy 108, na Topolowej przy skrzyżowaniu, parkując na przejściu dla pieszych.

 

Totalna ignorancja, olewanie ludzi zwracających uwagę. Mieli w dupie,że wyjeżdżający w lewo na Rakowicką z Topolowej ryzykują czołówkę z nadjeżdżającymi z lewej strony.

 

Na skargę na nr 986 (nr alarmowy straży) dyżurny olewał sugerując, że skargę można złożyć w dni robocze na piśmie w siedzibie straży m.

 

Coraz więksi debile w tej organizacji niepożytku społecznego!!! :cry2: :cry2: :cry2:

Zazdroszcze miastom, które nie mają takich wrzodów społeczeństwa (np. w Chrzanowie mieli dość tych imbecyli i ponad rok temu ich zlikwidowali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje dla osobnika z grafitowego-stalowego e36 325 TDS , ktory ok. 17.15 wcioł mi sie przed maske , z pasa do skretu w prawo. przec to wymuszenie zostalem przed swiatlami.

Szkoda ze ta zmeczona zyciem BMKa z pędu nie poleciales na wprost .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co musi sie dziac w ludzkiej glowie (poziom glupoty) zeby niweczyc prace odsniezarki, ktora jest oplacana z podatkow.. u mnie nie ma akurat wielkiego zagrozenia poslizgiem, za to byl duzy problem z tym ze to waska uliczka wiec rozjezdzone byly tylko boki (od kol) a srodek (podwozie) zostawal i zamarzal na twarda grude szorujaca po podwoziu.. co najgorsze on nie byl jedyny, widzialem ze mnostwo osob tak robi - odsniezarka zgarnia, a oni wychodza i z powrotem na ulice.

 

ta zima nie jest bogata w regularny snieg ale gdyby tak sie stalo to pewnie przejde ta przygode jeszcze raz :D

 

Zanieczyszczenie drogi stanowi każde zachowanie, w wyniku którego na powierzchni drogi pozostają substancje lub przedmioty, które nie stanowią przeszkody w rozumieniu art. 84 k.w., ale które mogą w zależności od na przykład istniejących warunków atmosferycznych, widoczności, nasilenia ruchu spowodować niebezpieczeństwo lub utrudnienie w ruchu, na przykład nieusunięcie oleju wyciekającego z silnika, wyrzucenie przez okno jadącego pojazdu arkusza papieru pakowego, nieusunięcie rozbitego szkła.

 

Art. 91 Kodeksu wykroczeń: Kto zanieczyszcza drogę publiczną lub na tej drodze pozostawia pojazd lub inny przedmiot albo zwierzę w okolicznościach, w których może to spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienie w ruchu drogowym,

podlega karze grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.

 

Nie jest wiec tak, że bezkarnbie można wywalać śneig na drogę publiczną. :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz pozdrawiam Pana z szarego M3 E46 z Rzeszowa...dziś znów szalał po ul. Leszka Czarnego - wyprzedzał tak, że o mało co nie spowodował czołowego zderzenia...KOLEŚ>>>Jak czytasz to forum to kopnij się w bańkę albo znajdź sobie dziewczynę, jeśli rozpiera Cię nadmiar testosteronu, bo zabijesz siebie a przy okazji kogoś Bogu ducha winnego...

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz pozdrawiam Pana z szarego M3 E46 z Rzeszowa...dziś znów szalał po ul. Leszka Czarnego - wyprzedzał tak, że o mało co nie spowodował czołowego zderzenia...KOLEŚ>>>Jak czytasz to forum to kopnij się w bańkę albo znajdź sobie dziewczynę, jeśli rozpiera Cię nadmiar testosteronu, bo zabijesz siebie a przy okazji kogoś Bogu ducha winnego...

 

Mam kumpla ktorego gdy ktos na drodze wkurzy to zawsze dzwoni na 911 zglaszajac prawdopodobnie pijanego kierowce. A policja gdy juz zatrzyma delikwenta to aby nie wyjsc na glupka to zawsze znajdzie powod aby wlepic mandat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla ktorego gdy ktos na drodze wkurzy to zawsze dzwoni na 911 zglaszajac prawdopodobnie pijanego kierowce. A policja gdy juz zatrzyma delikwenta to aby nie wyjsc na glupka to zawsze znajdzie powod aby wlepic mandat :twisted:

 

...za dużo się amerykańskich filmów naoglądałeś z tym kolegą

W Polsce mamy na policję 997 albo 112 :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
po czym dokładnie przejrzeli samochody czy są aby sprawne (były, co strasznie zdziwiło pana policjanta jak to 20 letni samochód może być sprawny

 

Zawsze mnie to ciekawiło. W jaki sposób policjant sprawdza sprawność samochodu? :lol: Wskakuje pod auto i sprawdza wahacze czy mają luz? :D Czy może mają mobilną ścieżkę diagnostyczną, co sprawdzą zawieszenie i hamulce :lol:

 

Żarty żartem, ale nigdy takiej kontroli nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale jak z rury wydechowej wylatuje niebieski smrodliwy odór spalanego oleju to panowie policjanci udają, że nie widzą. Jak by wysyłali każde takie auto na przegląd to w końcu ich użytkownikom zabrakłoby kasy na łapówki dla stacji kontroli. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dla czterech łysych pał z czerwonego e-36 coupe, którzy wczoraj (tj.29 IV 2009) ok. godziny 21 urządzali sobie rajd po parkingu Galerii Krakowskiej

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam najmocniej, że najpierw przede mną wlokły się inne sprzęty.

Przepraszam, że jechał skuter 30 km/h, a ja za nim, bo za mało było widać z przeciwka, a kawałek dalej krzyżówka, gdzie mógł skręcić.

Są takie miejsca, gdzie uchodzi wyprzedzać.

Choćby plac Kościuszki w Międzychodzie - ledwie kilkadzesiąt metrów jezdni pomiędzy szykanami zakrętów.

 

Tymczasem E39 525tds ze zdjęcia sobie pozwoliło, w którymś z ostatnich dni czerwca.

Szczęście mu dopisało, nic z przeciwka znienacka nie wyjechało. :P

 

http://img24.imageshack.us/img24/762/e39j.th.jpg

 

Czasem trzeba przecierpieć i zacisnąć zęby, zamiast się popisywać przed "kolejnym palantem" w nie-BMW.

Bo nie znasz dnia, ani godziny. Możesz trafić na miłośnika marki w służbowym dupowozie...

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dla pana posła Nitrasa za cofania na niemieckiej autostradzie - bezmyślność, brak wyobraźni i generalnie brak słów... a jak na początku założyłem wątek, o zasadach jazdy autostradą to niektórzy się naśmiewali, że naiwne porady tam są...

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pana posła Nitrasa za cofania na niemieckiej autostradzie - bezmyślność, brak wyobraźni i generalnie brak słów... a jak na początku założyłem wątek, o zasadach jazdy autostradą to niektórzy się naśmiewali, że naiwne porady tam są...

taa... ale posel czy nie posel, ogolnie mam wrazenie ze polakow takie niepotrzebne przepisy jak zakaz wyprzedzania pasem awaryjnym czy cofania na autostradzie przeciez nie dotycza. sa wazniejsze sprawy - zagapilem sie, chce mi sie siku, omawialem przez telefon skladniki na kolacje, i koronny argument 'bo MI sie spieszy'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Pozdrowienia dla debila!! (inne określenia nadające się do publikacji na forum nie przychodzą mi do głowy), który jadąc VW Polo na niemieckich blachach wyprzedził tuż przed przejściem dla pieszych na ul. Łagiewnickiej w Bytomiu zarówno mnie jak i stojący przede mną samochód. Na przejściu znajdowała się matka z małym dzieckiem w wózku :mad2: :mad2: Całe szczęście dla nich i dla tego półgłówka schodziły już z przejścia. Założę się o ostatnią parę kaloszy, że to nie był obywatel Niemiec, co najwyżej "polski Niemiec", który przekraczając Odrę poczuł ułańską fantazję. Facet miał szczęście, że cały czas była zielona fala bo miałem wielką okazję powiedzieć mu w oczy co myślę o takiej jeździe :twisted: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla krótkoostrzyzonego pana w czarnej E30 Touring, który w niedzielne południe (9.08) urządzał sobie wyścig na "obwodnicy" w Rzeszowie (od McDonalda przy stadionie do stacji Watkem przy ul. Armii Krajowej). Sytuacja była taka, iż ruch był spory i wszyscy jechali mniej więcej równym tempem 60-70km/h na dwupasmowej drodze. Pan ów natomiast bardzo się widocznie spieszył i w sposób gwałtowny i nerwowy zmieniał pasy ruchu bez ich sygnalizowania próbując wyprzedzić po jednym aucie - efekt był taki, że i tak zrównałem się z nim gdy skręcał na stację - sam zaś jechałem w kolumnie aut.

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam statecznie wyglądającego Pana w czarnym X5 (LU XXXXJ). To już 3ci czy 4ty raz się spotkaliśmy proszę Pana i jak zwykle zrobił Pan coś zupełnie dziwnego i do tego niebezpiecznego. Radzę rozstać się z tym telefonikiem, lub przynajmniej włączyć Bluetooth i przestać gadać za kółkiem z użyciem słuchawki... podzielnej uwagi to Pan raczej nie ma... a potem kłopoty mogą być, jak się taką ładną bunię z własnej winy komuś w bok/zad wpakuje.

 

Z innej beczki - pozdrawiam (tym razem bez nutki szyderczej) Pana w bordowym E-36, który puścił mnie wczoraj (ok godz. 16:05) w prawo z ul. I Armii Wojska Polskiego w ulicę 3 Maja w Lublinie. Jeżdżę tamtędy często (odbieram kobitę z pracy) i nierzadko przy takim nasileniu ruchu stoję 5-6 minut nim ktoś się zlituję... a tu proszę, kolega w BMW puścił mnie po kilkunastu sekundach :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
To ja tez pozdrowie wlasciciela czarnego E46 330ci na niemieckich blachach, ktory dzis na samym poczatku raszyna postanowil ominac pare samochodow pasem dla skrecajacych w lewo a w ostatniej chwili wjechal przedemnie (stalem pierwszy na swiatlach) :mad2: Ale sie gosc zdziwil jak Granatowe BMW e36 go zatrzymalo a pan otrzymal mandat w kwocie 750zl i 11pkt :mrgreen: Swoja draga chlopak 18 lat miesiac ma prawko :mad2: i tak sobie pozwala na drodze :duh:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez pozdrowie wlasciciela czarnego E46 330ci na niemieckich blachach, ktory dzis na samym poczatku raszyna postanowil ominac pare samochodow pasem dla skrecajacych w lewo a w ostatniej chwili wjechal przedemnie (stalem pierwszy na swiatlach) :mad2: Ale sie gosc zdziwil jak Granatowe BMW e36 go zatrzymalo a pan otrzymal mandat w kwocie 750zl i 11pkt :mrgreen: Swoja draga chlopak 18 lat miesiac ma prawko :mad2: i tak sobie pozwala na drodze :duh:

 

Czasami dobrze jak odpowiednia osoba znajdzie się w odpowiednim miejscu - chciałbym zobaczyć jego minę, gdyż czasami jak widzę wyczyny niektórych kierowców żałuję, że nie mam policyjnych uprawnień :) a tak z ciekawości powiedz mi jak to wygląda od strony formalnej - czy gdy policjant nie jest na służbie może wręczyć mandat? Rozumiem, że policjant nie będący w sekcji ruchu drogowego również może ukarać za wykroczenie drogowe. I jeszcze ostatnie pytanie - czy gdyby delikwent odmówił przyjęcia mandatu skierowałbyś sprawę do sądu, zaś jedynym dowodem byłyby Twoje zeznania? Tak z czystej ciekawości pytam gdyż nie zapoznawałem się z ustawą o Policji, ani z innymi regulacjami dotyczącymi stróżów prawa.

Pozdrawiam

 

PS. Surowo karzesz ;)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie gosc zdziwil jak Granatowe BMW e36 go zatrzymalo a pan otrzymal mandat w kwocie 750zl i 11pkt :mrgreen: Swoja draga chlopak 18 lat miesiac ma prawko :mad2: i tak sobie pozwala na drodze :duh:

 

I bardzo dobrze. Heh i ja czasami mam ochotę wlepić mandat-jednakże nie jestem policajem, więc nie mogę. Dobrze szczylowi tak, może nast. zastanowi się.

 

 

chciałbym zobaczyć jego minę

Ja też. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości powiedz mi jak to wygląda od strony formalnej - czy gdy policjant nie jest na służbie może wręczyć mandat? Rozumiem, że policjant nie będący w sekcji ruchu drogowego również może ukarać za wykroczenie drogowe. I jeszcze ostatnie pytanie - czy gdyby delikwent odmówił przyjęcia mandatu skierowałbyś sprawę do sądu, zaś jedynym dowodem byłyby Twoje zeznania?

PS. Surowo karzesz ;)

 

1. Tak moze o ile ma druczki przy sobie :D Ja mam zawsze i koguta tez posiadam :8)

2. Nie moze a powinien :lol:

3. Chlopak mialby problem bo nie mialem drukow na sad grodzki wiec wezwal bym kolegow a ze musialbym poczekac to bym bardzo dokladnie sprawdzil auto :twisted:

PS jak sie pyskuje to sie placi :norty: a to bylo przejechanie na czerwonym i niezastosowanie sie do znaku nakazu skretu w lewo C-4 a i tak zapomniale sie bo moglem jeszcze 100 przybic za linie ciagla

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.