Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Jestem Adam Nowy na forum a to mój pierwszy post :)

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc napisze tutaj.

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem 530d z 2001 roku touring jak ogarnę temat z rejestracją porobię foty i wrzucę :D

To by było na tyle z wstępu.

 

 

Na pierwszy ogień oprócz rejestracji poszła zmiana softu na polski, jak również wgranie nawigacji.

(OOO dzięki ci OSD dzięki takim takim ludziom jak Ty wieże że totalny laik moze sam coś w swoim samochodzie pozmieniać)

 

--> Na szczęście miałem w domu płytki Verbatim wypaliłem w sumie 3 płytki i wszystko się udało za 1 razem... :clap: :clap: WOW

 

Topic dotyczy navi i o navi chciałem pisać resztę moich przyszłych zmian opisze w innych tematach :D

 

Jeszcze raz DZIĘKI !!!!

Pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie,

 

mam problem. Mianowicie, wgraliśmy z kolegą 330i soft-nakładkę polską na język francuski w navi - MK4. wszystko jest super, navi jest po polsku i gada również po polsku :dance: tylko jeden "feler" - komunikaty komputera pokładowego na tablicy rozdzielczej są po francusku, :mad2: , a także komunikat dotyczący aktywowania telefonu. ten akurat komunikat to tam pal licho, ale te komunikaty na desce rozdzielczej :worried: nie znam francuskiego i by odczytać komunikaty musiałbym zmieniać język na angielski. :duh: Co z tym zrobić ? poradźcie :modlitwa: kolega Marcin też będzie "dzwięczny" :cool2: z góry dzieki za wszelkie info

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał bys tak pokombinować zeby soft z polskim wgrać zamiast angielskiego (bylo to na poprzednich stronach) i wtedy komunikaty bedziesz miał po angielsku jeżeli tak wolisz zamiast francuza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Mietkoff, wolał bym polski zamiast angielskiego i francuskiego :norty: no ale z braku laku angielski lepszy od francuza którego wogóle nie kumam :mrgreen:

Niech moc (BMW) będzie z Wami :)


Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie poratujcie, mam MKIV 16:9 domyslne jezyki mam fabrycznie ustawione I D F. Od 2 dni podmieniam soft (oryginalny v31) tak aby zamiast I zrobic PL i niestety kicha, o ile update softu idzie bez najmniejszego problemu tak wersji jezykowej nie zmienia. Zastanawia mnie tylko co jest ladowane jak navtweekiem podmieniam zawartosc I na PL, update sie robi ale niestety po tej operacji wybierajac z menu ustawien na I (ktory powinien byc podmieniony) nadal mam komunikaty w menu po wlosku.

Widzialem ze jakis czas temu byly podsylane linki z softem dla MKIV zmieniajacym z I na PL ale od dawna powygasaly, moze kolega ktory wystawial ten soft podesle go jeszcze raz. Mam konto premium na Rapidshare takze moge to wystawic na stale lub umieszcze na swoim serwerze i bedzie dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie poratujcie, mam MKIV 16:9 domyslne jezyki mam fabrycznie ustawione I D F. Od 2 dni podmieniam soft (oryginalny v31) tak aby zamiast I zrobic PL i niestety kicha, o ile update softu idzie bez najmniejszego problemu tak wersji jezykowej nie zmienia. Zastanawia mnie tylko co jest ladowane jak navtweekiem podmieniam zawartosc I na PL, update sie robi ale niestety po tej operacji wybierajac z menu ustawien na I (ktory powinien byc podmieniony) nadal mam komunikaty w menu po wlosku.

 

Ja mam idento tylko zmieniam F->PL i już nie mam pomysłu. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz domyslne jezyki tez takie jak ja ??? mam jeszcze pomysl aby wszystkie trzy u mie czyli I D F zmienic na tlumaczenie PL i zrobic upgrade ciekawe co wtedy sie stanie ;) Ostattecznie w przyszlym tygodniu podjade na kompa i zmienie poprzez interfejs na E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :cry: czy ktoś mi może pomóc ? miałem wcześniej język DE i FR w swojej mkIII wgrywałem soft z pierwszego postu i nic , teraz wgralem soft ze strony http://gren.ru/navi%20OS%20software.html" target="_blank" target="_blank [bMW NaviSoft v32 ] i zjadło mi płytę :(:(:( juz nie chce języka PL tylko chce wrócić do pierwotnego stanu ... .jak to zrobić ?

 

[Edit]

 

jestem na etapie wyciągania płyty z czytnik ... klikam juz chyba z 30 min i nic , czytnik na nowo wczytuje płyty i nic i tak w kólko :( jak wyciągnąć płytę ? ?

 

[PROBLEM ROZWIAZANY]

 

ręcznie wysunalem płyte z czytnika rozbierając go i pożniej instalacja softu v27 śmiga po ANG i jest lux :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :cry: czy ktoś mi może pomóc ? miałem wcześniej język DE i FR w swojej mkIII wgrywałem soft z pierwszego postu i nic , teraz wgralem soft ze strony http://gren.ru/navi%20OS%20software.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank [bMW NaviSoft v32 ] i zjadło mi płytę :(:(:( juz nie chce języka PL tylko chce wrócić do pierwotnego stanu ... .jak to zrobić ?

 

[Edit]

 

jestem na etapie wyciągania płyty z czytnik ... klikam juz chyba z 30 min i nic , czytnik na nowo wczytuje płyty i nic i tak w kólko :( jak wyciągnąć płytę ? ?

 

[PROBLEM ROZWIAZANY]

 

ręcznie wysunalem płyte z czytnika rozbierając go i pożniej instalacja softu v27 śmiga po ANG i jest lux :D

 

 

Hej,

 

Za późno przeczytałem Twojego posta. Nie musiałeś rozkręcać czytnika. Wystarczy wyjąć kluczyk ze stacyjki, zamknąć auto (klapa bagażnika otwarta), poczekać parę minut aż zgaśnie dioda w czytniku i nacisnąć eject. U mnie w autach które miałem zawsze skutkowało.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Koledzy jesli ktos posiada soft do mk3 zmieniajacy F na PL prosze o umieszczenia na forum

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko ze tak ktos juz chyba robił i nic to nie dało no a druga sprawa nikt chyba tu nie ma softu F zmieniajacego na GB

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.