Skocz do zawartości

Kupno BMW - Porada


-V-I-R-U-S-

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda, że BMW 523 lubi gnić na drzwiach od tyłu, na dolnym rogu przy uszczelce i na dolnym rancie (oczywiście widoczne od wewnątrz po otworzeniu drzwi)? 523 które chcę kupić ma lekkie pęcherzyki właśnie w tym miejscu i właściciel po wskazaniu tego miejsca twierdził, że to zmora BMW serii 5. Czy jest to prawda? Czy coś ona ukrywa? Proszę o pomoc bo nie chcę się władować na minę.

!!!Dzięki za pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że BMW 523 lubi gnić
i 520 i 528 i diselki.
A 535 i 540 nie ? U mnie poleciały drzwi kierowcy. Teraz taka sprawa, kiedy zacznie gnić ściągnijcie uszczelkę silikonową zaraz przy rancie drzwi(wygląda jak spaw, łatwo schodzi za pomocą wkrętaka). Łatwiej oczyścić i rudy często zbiera się pod nią. Później oczyścić zakonserwować, a najlepiej oddać do dobrego lakiernika. Im szybciej tym lepiej. Drugie słabe miejsce to kant bagażnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja blacha,tez jest nieskazitelna ,kompletnie nic .Ma juz 9 lat ,a klimat w ktorym przebywa jest ciezki :duze zasolenie powietrza,i ogromna wilgoc.

Z ,nie ktorych japonczykow wierzchnia warstwa lakieru (bezbarwna)luszczy sie platami.

Ile pali?Dwie radialki tygodniowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy typują wadliwe wersje tylko w zależności od montowanych w nich silnikach? 520 gnije, 525 już nie... 523 tak, ale 528 nie... Wydaje mi się, że "buda" jest ta sama i nie ma reguły, że samochód dokładnie z takim silnikiem będzie się sypał a z innym nie. Każde ognisko rdzy to defekt konkretnej blachy z konkretnego samochodu. Rdza nie wypatruje sobie silników aut, których dopada, więc pisanie, że np. "tylko w 520i będzie problem" jest moim zdaniem bzdurą!

 

Pozdrawiam

///Mpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.