Skocz do zawartości

Never stand still - premiera nowej 7ki + fotki


mms023

Rekomendowane odpowiedzi

fajna.konsekwentna w stylu,choc juz nie szokuje jak obecny model.

 

Taka strategia Bangla - następny model to "ewolucja" poprzedniego. Nawiązania do stylistyki E65 są chyba widocznie. Zwracam uwagą na piękne przetłoczenia. Następna 7ka to kolejny design'erski rozdział (przebąkuje się o powrocie do układu podwójnych, okrągłych przednich reflektorów).

 

Zawsze podobał mi się styl Bangla i jestem pewien, że na żywo F01 będzie wyglądał 5x lepiej. Natomiast unikał bym stwierdzeń, że wszędzie czuć ducha CS'a. Jakikolwiek generowany concept-car BMW pojawia się w sieci zawsze nawiązuje do CS'a!!!. CS był tylko projektem, który miał pokazac, że ewentualne 4-drzwiowe coupe będzie wyglądało właśnie tak. Bangle odchodzi od unifikacji modeli stawiając na różnorodnośc form - nie ma możliwości żeby stylistykę całej rodziny modelowej opierac na jednym (pięknym bo pięknym) concepcie.

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wg mnie trochę ładniejsza od poprzedniej choć poprzednia po lifcie wyglada juz lepiej. Ale jak dla mnie najładniesza 7 to E38, może dla tego, że lubie konserwatywne kształty.

Najważniejsze, żeby był komfort, bdb prowadzenie i osiągi!!

 

A jak to mówił zjeden pan z telewizorni "przyjdzie przywyknąć" :8)

 

Ciekawe jak będzie wyglądała nowa piątka - obecna jest niczego sobie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ruchu F01 jest przeprzeprzepiękna!

 

Wygląda super i bardzo dynamicznie w ruchu :cool2:

Chciałbym zobaczyć to cudo na żywo, bo musi być naprawdę piękne...

 

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym pojawiającym się nowym wozem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że chcę z powrotem w lata 80/90 kiedy każdy nowy model był wydarzeniem, rewolucją w stosunku do poprzedniego....

Przód komiczny i rozdęty, z boku wygląda jak jakieś napompowane Avensis, szkoda mówić. Kolejny bezjajcew. Dobrze, że nie stać mnie na nowe wozy - miałbym spory problem, co wybrać spośród tej okrągłej szarej masy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do póki się nie wypiszecie temat przyklejony. Na mnie nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia, aczkolwiek jest lepiej jak było. Pozdro.

BMW - Broń Masowego Wrażenia


Moja 850i

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=120911

http://img121.imageshack.us/img121/5670/pasek2e.jpg

detailing http://www.funkyking.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz :? Pozostaje poczekac kolejne 6-7 lat na nastepne wcielenie serii 7 :? Moze za ktoryms razem przez przypadek wyjdzie im cos ciekawszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba designerzy BMW tym modelem przyznali sie do bledu wypuszczenia e65. powrot do konwencjonalnego polozenia drazka zmiany biegow, bardziej zintegrowana konsola przednia z obiciem w skorze (czego zabraklo w poprzednim modelu - nawet w 760), lekko wygladajacy tyl.....

mi sie podoba....faktycznie te swiatla z tylu - strasznie nie beemeowskie i bez charakteru, ale przod - fajny, profil super, srodek bomba....

mam tylko nadzieje ze wypuszcza wersje w V12-ka !!!

troche szkoda, bo myslalem ze skoro 7-ka od poprzedniego wcielenia przybiera radykalne , futurystyczne ksztalty to bedzie tak i tym razem, ale rozumiem ze potencjalny kupiec nowej 7-ki nie jest rewolucjonista, wiec zupelnie zrozumialy porwot do nieco bardizej konwencjonalnych linii....

niech dadza tylko te V12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osob tutaj krytykuje ostro e65 a i tak ono przeciez bylo najlepiej sprzedajaca sie seria 7

 

a co do f01 to podoba mi sie, ale zmiany nie sa az tak rewolucyjne to cos jak przeskok z e32 na e38

dlatego wlasnie nowa 7 jest ewolucja obecnej, ktora sie dobrze sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowno e32 jak i e38 bylo ewolucja, e65 bylo rewolucja, teraz znow ewolucja.

 

pryznali sie do bledu? ja w tym modelu widze konsekwencje, i wroze duzy sukces.

 

pozwole sobie zacytowac kolege z innego forum: Nerka juz jakby chciała się nachylić w jedyną słuszną stronę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowno e32 jak i e38 bylo ewolucja, e65 bylo rewolucja, teraz znow ewolucja.

 

pryznali sie do bledu? ja w tym modelu widze konsekwencje, i wroze duzy sukces.

 

pozwole sobie zacytowac kolege z innego forum: Nerka juz jakby chciała się nachylić w jedyną słuszną stronę. :D

 

e65 rewolucja, ale moim zdaniem F01 nie jest ewolucja tej rewolucji:

cofneli manetke zmiany biegow na przyklad, a to byla rewolucja w e65, wiec tu wyrazna kontrrewolucja,

sylwetka znowu smulka (jak w e38) - bryla bardziej przypomina auto, nie czolg - kontrewolucja,

wnetrze - bardziej konserwatywne, e65 w porownaniu do tego to futurystyczny mebel z biblioteki,

wyraznie stonowana stylistyka tylu : wielu forumiczow zauwazylo jej Lexsuswatosc, a e65? - to przeciez bylo niepodobne do niczego - ciezko wygladajace bryly, bez oblosci....

ciewawe czy wrocili tez do "odbijanych kierunkowskazow" na ktorych brak narzekali kierowcy e65...

natomiast zgodze sie jesli chodzi o postep technnologiczny - tu ewlucja, i tu BMW moim zdaniem rzadzi na rynku ! :) nowa gama silnikow - tradycyjnie wykrecajacych coraz lepsze osiagi, no i chocby "google" na monitorze - tak zintegrowany system informacji/mediow rzadzi na rynku nowych aut....juz e38 szokuje technilogia w porownaniu do rowiesnikow innych marek i tu BMW nigdy nie zawodzi.

 

Stylistycznie chyba bardziej podoba mi sie e65 - czolg, :twisted2: prawdziwy krazownik szos :) - to bylo bomba...jak ktos chcial cos "ladniejszego :wink: " to kupowal 6-ke, albo 5-ke:) , a ta 7-ka wygladala jak zadne inne auto na drodze :twisted2:

 

 

F01 zdecydowanie wraca do konwencji skrojonego schludnie garnituru, bez ekstrawagancji czy kontrowercji - ladna poprostu. :) co tez mi sie podoba, bo to przeciez konewncja e38-ki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz jest ewolucja, ale w środku rewolucja. To mnie cieszy najbardziej.

 

Jak wspomniał czakoo, Google na monitorze daje już częściowy obraz możliwości tego auta. System informacyjny to właśnie rewolucja i kurcze nie mogę się doczekać, aż wezme takie auto w swoje łapy. A potem już tylko soft, przerobki, oj będzie sie działo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, będzie 760i/L 6.0 V12 544KM 800Nm :D

 

No i ciekawostka 745d: 3.0l R6 i 354KM 700Nm ! :twisted:

 

Skąd te dane o 745d?

 

760 wypuszcza później, jak zwykle.

 

730i 3.0 R6 210kW/286PS 400Nm Twin Turbo

740i 3.0 R6 240kW/326PS 450Nm Twin Turbo

750i 4.4 V8 300kW/407PS 600Nm Twin Turbo

760i 6.0 V12 400kW/544PS 800Nm Twin Turbo

 

730d 3.0 R6 180kW/245PS 540Nm Turbo

735d 3.0 R6 220kW/299PS 600Nm Twin Turbo

745d 3.0 R6 260kW/354PS 700Nm Tri Turbo

 

 

Pogrubione wchodzą teraz, reszta później. V12 premiera w Genewie 2009 ponoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze aby ocenic te auto trzeba bedzie je obejrzec na zywca. Mysle, ze jest to znowu stylizacja, ktora wyprzedzi konkurencje i trzeba bedzie do niej dorsnac, tak jak do do pierwszej E60 czy E65, ktore dzisiaj - szczegolnie E60 w wersji M-Pack moim zdaniem nadal wyprzedzaja wszystko inne jesli chodzi o stylizajce, wyprzedzily epoke, w ktorej sie poruszaja.

 

Ale pojechalem..... :D

JDM FORGED EVIL 446KM @ FLYWHEEL

http://imageshack.us/g/1/9961312/

JDM EVO 6 TME

http://imageshack.us/g/1/9933589/

JDM V3-LIMITED TYPE R FORGED 2.2860cc STROKER

http://imageshack.us/g/1/9861689/

E63 630i

http://imageshack.us/g/1/10087309/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm silniczki tylko z turbo?Żadnych wolnossących?Ech...szkoda.Jakoś tak dziwnie.

Ciekawy będzie ten Triturbo.:norty:

Ogólnie coraz bardziej (poza tyłem) F01 zaczyna mi się podobać.

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos kiedy oficjalnie wejdzie do sprzedazy?

i ile bedzie kosztowac? :norty:

 

swoja droga e65 powinny poleciec teraz ostro cenami w dol, warto przeczekac jezeli ktos ma zamiar teraz kupic e65

 

Właśnie mam taki zamiar, ale nie wiem kilku rzeczy: jak długo muszę czekać i ile mogą spaść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos kiedy oficjalnie wejdzie do sprzedazy?

i ile bedzie kosztowac? :norty:

na razie sa ceny na niemcy

* BMW 730d - 69,500 euro

* BMW 740i - 75,500 euro

* BMW 740Li - 82,500 euro

* BMW 750i -90,000 euro

* BMW 750Li - 94,000 euro

 

pewnie w polsce beda odpowiednio drozsze do obecnych roznic, przelicz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.