Skocz do zawartości

Never stand still - premiera nowej 7ki + fotki


mms023

Rekomendowane odpowiedzi

hehe tez tak mowie nie nawidze kopiowania i w tym miejscu gratulacje dla nowego mondeo ktore zklejili z 10 roznych modeli i wyszlo i tak szkaradne i tak haha po za tym wracajac do BMW mi to przypomina styl brytyjski nie wiem do jakiego auta porownac ale auto jest wysokie mocno sciete z przodu i z tylu taki styl mieli niegdys brytyjscy producenci limuzyn ;]

 

autko na pewno sie przyjmie ja pamietam jakie mialem wrazenia gdy wyszla E65 hehe nie wiedzialem co to za dziwadlo ale powiem szczerze dzisiaj mi sie nawet podoba :D ma ta swoja oryginalnosc i jak dotej pory mam nadzieje ze kazda 7 bedzie bardzo oryginalna...

 

ps. widze ze zmieniaja sie nazwy... skad pomysl na F??? wszystkie nowe modele teraz beda nosily znamie Fxx?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zodiac-jak się tak zastanowić na spokojnie,to masz rację.Rzeczywiście Lexus kopiuje auta,wystarczy spojrzeć na pierwszego LSa-z zewnątrz podobny do Merca W140,technika-praktycznie Mercedesowska...

 

 

ps. widze ze zmieniaja sie nazwy... skad pomysl na F??? wszystkie nowe modele teraz beda nosily znamie Fxx?? :)

Tak,wszystkie.A dlaczego?Poprostu-Exx się już skończyły :) .

Troche dziwnie będzie teraz się przestawić.

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiac-jak się tak zastanowić na spokojnie,to masz rację.Rzeczywiście Lexus kopiuje auta,wystarczy spojrzeć na pierwszego LSa-z zewnątrz podobny do Merca W140,technika-praktycznie Mercedesowska...

 

 

ps. widze ze zmieniaja sie nazwy... skad pomysl na F??? wszystkie nowe modele teraz beda nosily znamie Fxx?? :)

Tak,wszystkie.A dlaczego?Poprostu-Exx się już skończyły :) .

Troche dziwnie będzie teraz się przestawić.

 

Tacy jesteście pewni tego kopiowania aut? Można być fanem jakiejś marki, ale bez przesady - to że kochamy BMW nie oznacza, że musimy w taki sposób krytykować lexusa. Może mi powiecie, że nowy IS jest z czegoś ściągnięty? Przecież to istne dzieło sztuki!

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. wiem za to ze kopiowanie jest w modzie, jest tez dzisiaj rownie przerazajaca moda na to aby wszystkie modele wygladaly bardzo podobnie miedzy innymi robi tak Seat!!!! jest to tragedia a szkoda bo marka fajna... ale np porsche, moze nie tak jak seat ale i tak ma podobna linie we wszystkich modelach. nie trawie ani jednego ani drugiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi powiecie, że nowy IS jest z czegoś ściągnięty? Przecież to istne dzieło sztuki!

Nie wiem jak Ty,ale ja widze troszke podobnieństwa

http://www.lexus-szczecin.pl/aktualnosci/genewa_lexus_is-f.jpg

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/f4/Mercedes_W221_Międzyzdroje1.JPG

 

chociażby światła.

A mnie jakoś IS nie zachwyca. ;)

Edytowane przez Basti735
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pojawił się cennik.

 

http://www.bmw.pl/pdf/cenniki/CENNIK_BMW_SERII_7_F01_F02_LIMUZYNA.pdf

 

Niezła przebitka w stosunku do Niemiec. Z USA ciągle wychodzi najtaniej nóweczka. 70k USD i mamy wypas , + 50% oplat, ale ciagle cena jest dobra i 30-50% mniej niz u nas. 750i oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Pojawił się cennik.

 

http://www.bmw.pl/pdf/cenniki/CENNIK_BMW_SERII_7_F01_F02_LIMUZYNA.pdf

 

Niezła przebitka w stosunku do Niemiec. Z USA ciągle wychodzi najtaniej nóweczka. 70k USD i mamy wypas , + 50% oplat, ale ciagle cena jest dobra i 30-50% mniej niz u nas. 750i oczywiscie.

 

właśnie dziś widziałem na "żywo" nową 7 w Poznaniu.Stoi pod budynkiem BMW na obornickiej w Poznaniu.Troszkę ją sobie pooglądałem - ogólnie powiem tak -moim zdaniem NĘDZA.Duzo ale to DUZO ładniejszy jest nowy mercedes klasy s.Ogólnie bmw 7 skonczylo sie na e38.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie kiedyś też nie podobały E60 w górę, ale po kilku latach już się opatrzyły i nawet zaczęły podobać. Stare Beemki, szczególnie kiedy stanie nowa i stara obok siebie wyglądaja już nieco biednie. :) Mimo wszystko w stosunku do większości aut na drogach fajnie zrobiona i utrzymana E39 czy E38 to nadal klasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

hmmm... w tej chwili może sie nie podobać... bo stylistyka jest troche inna niz w BMW jeżdzących w wiekszosci po PL drogach...

Jednak za kilka lat będzie się podobać...

napewno jest dużo ładniejsza nizE65 ... i napewno jest mniejsza róznica miedzy poprzednim modelem... niz jak to było E65 i E38... to dopiero było zaciekawie dla niektórych wstręt itp...

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się widziałem, na żywo najnowszego 7er'a F01 Zdjęcia niestety z telefonu (jak przystało na zdjęcia szpiegowskie) ;) Poza tragicznymi nerkami auto jest:cud, miód, malina ;)

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images41.fotosik.pl/28/f5748aa51a825d54.jpg

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images33.fotosik.pl/400/b45d6f8aae138057.jpg

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images27.fotosik.pl/291/96eb117dc72a5cfc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się widziałem, na żywo najnowszego 7er'a F01 Zdjęcia niestety z telefonu (jak przystało na zdjęcia szpiegowskie) ;) Poza tragicznymi nerkami auto jest:cud, miód, malina ;)

 

Jest cudowna jak na kazdą 7er przystało.

 

Spory krok naprzod w porownaniu z E65 i piekny design - auto które trzeba miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się widziałem, na żywo najnowszego 7er'a F01 Zdjęcia niestety z telefonu (jak przystało na zdjęcia szpiegowskie) ;) Poza tragicznymi nerkami auto jest:cud, miód, malina ;)

 

Jest cudowna jak na kazdą 7er przystało.

 

Spory krok naprzod w porownaniu z E65 i piekny design - auto które trzeba miec.

Zgadzam się z Tobą Zodiac design jest przepiękny i o wiele lżejszy niż e65, ale na te nerki patrzeć nie mogę, nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem tego rozmiaru :mad2: Ale poza tym drobnym mankamentem wyglada przecudownie, a wnętrze mmmmmiodzio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po FL bedą ładniejsze nerki....

 

Jak poprawili tył to zepsuli przód...

 

Z nerkami to w ogole dziwna historia.

 

Ja slyszalem ze maja byc lepsze i nawet widzialem. Te oryginalne w 730d są TRAGICZNE.

 

Lepsze (inne?) są podobno w modelach z podczerwienią. No i w longach a na pewno w top wersji będą tez inne. Gdzies na forum angielskim wyczytalem ze jest kilka wersji nerek.

 

Ale nigdzie niczego konkretnego nie znalazlem w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po FL bedą ładniejsze nerki....

 

Jak poprawili tył to zepsuli przód...

 

Z nerkami to w ogole dziwna historia.

 

Ja slyszalem ze maja byc lepsze i nawet widzialem. Te oryginalne w 730d są TRAGICZNE.

 

Lepsze (inne?) są podobno w modelach z podczerwienią. No i w longach a na pewno w top wersji będą tez inne. Gdzies na forum angielskim wyczytalem ze jest kilka wersji nerek.

 

Ale nigdzie niczego konkretnego nie znalazlem w temacie.

 

BMW przynajmniej ma nerki i może je modyfikować :)

 

.... a VW.... ma tylko znaczek... Audi podobnie...

Koncernowi VW przypomniało się, że nie ma charakterystycznego elementu przodu.... i próbują z chromami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.