Skocz do zawartości

E46 a Yamaha R6 - co wybrać?


psoiree

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chcesz kupić motor i mówisz, że ten nissan jest za szybki? nie rozumiem cie

kolega psoiree musi się chyba z tym wszystkim przespać bo sądzę że on sam też nie rozumie do końca tego co napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz kupić motor i mówisz, że ten nissan jest za szybki? nie rozumiem cie

 

To była ironia... Przy zakładaniu tematu napisałem, że przeglądałem mase samochów w tej cenie i zachorowałem na BMW, jeżeli już miałbym brać samochód, więc na jaką cholere pokazuje mi Nissana? Spodobało mi się to BMW właśnie ze względu na nowszy wygląd, bo starsze kwadratowe BMW już mi się tak nie podobają. Odwracasz kota ogonem. Polecać Nissana na forum BMW :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To była ironia... Przy zakładaniu tematu napisałem, że przeglądałem mase samochów w tej cenie i zachorowałem na BMW, jeżeli już miałbym brać samochód, więc na jaką cholere pokazuje mi Nissana? Spodobało mi się to BMW właśnie ze względu na nowszy wygląd, bo starsze kwadratowe BMW już mi się tak nie podobają. Odwracasz kota ogonem. Polecać Nissana na forum BMW :duh:

 

psoiree spokojnie , w twoich wypowiedziach jest sporo nieścisłości także nie unoś się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie E36 z konca produkcji z silnikiem minimum 2,0. W mojej opini E36 ma bardziej zadziorny wyglad niz E46 przed liftem a na poliftowa E46 niestety Ci braknie jesli chcesz wydac okolo 30tys... Poza tym za sam fakt posiadania E46 (ksztalt budy i wnetrza) musisz zaplacic okolo 8-10tys wiecej, moje pytanie po co? Tu kilka propozycji ciekawych wedlug mnie, w kazdym rodzaju nadwozia i wszystkie z bardzo dobrym wyposazeniem:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4698850

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4409661

http://moto.allegro.pl/item337734055_bmw_e36_323i_full_opcja_polecam.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4815164

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4803980

http://moto.allegro.pl/item338383903_328_turing.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4664242

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3738589

Jak chcesz sie mniej martwic o koszta codziennej eksploatacji zaloz dobra sekwencje, zaraz beda wszyscy krzyczec ze to profanacja bla bla... Jak sie liczy grosza to i LPG nie smierdzi, a jak sie wyznaje zasade "zastaw sie a postaw sie" to nie przystepuje do dialogu, pozdrawiam!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem kolego 19 lat to tata miał tyle do powiedzenia co Mrówka w lesie kolego (czyli nic) .Ja mając 19 lat kolego gdybym miał taką kasę to kupiłbym sobie co bym chciał.A ty tu piszesz Tata nie pozwala.A tata po 22 pozwala ci wychodzić z domu? Jesteś jeszcze młodym człowiekiem ale pora już puścić sie ramy taty kolego. :evil:Dobry tata. Edytowane przez Arczi333
http://www.bmw-sport.pl/images/signatures/1868313008478371b841670.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kaśe, jeździłbym teraz i 320d i 954RR.

Jeżdziłem sezon na własnym sprzęcie CBR600 F2, nie 2 a 9 miesięcy (taką super pogodę mieliśmy w 2006roku), gdybym nie potrzebował samochodu, jeździłbym teraz 954RR. Wrażenia niesamowite, nie ma co porównywać do auta, odkręcasz i idzie jak pocisk, prawie z każdej prędkości, jak chcesz potrenować na wyłączonym odcinku drogi jeżdząc na samym tyle lub przodzie - nie ma sprawy, można, trzeba to przeżyć, by wiedzieć o czym mowa :8)

Sprzedałem ściga, kupiłem auto, jest praktyczniejsze, wygodniejsze, można pojechać do CH itd... ale w sezonie po sprzedaży motocykla jeździłem dwoma ścigami kolegów... takie jest parcie na jazdę........ Jak zaczniesz, trudno przestać... :)

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj niektorzy bredza...

 

Zwlaszcza Ci ktorzy jezdza modeli starszymi od E46...

 

W tym modelu system grajacy to tragedia...Kolega Sendra to chyba z choinki sie urwal...jakos tak sie sklada, ze w audio u siebie wlozylem ok. 10k zl i jakos nie bardzo po to by najpierwbylo mnie slychac, a potem widac...na potwierdzenie tego powiem, ze w samo wygluszenie drzwi poszlo lekko 1500 zl...podobnie kolega, ktory pisze, ze za 2500 zl mozna zlozyc super system z subem itd...posluchajacie czegolwiek lepszego od fabycznej kichy (nawet tej w e60 powyzej 10k zl, tak to tez straszna kiszka) a potem doradzajcie na forum...

 

Co do calego tematu...watek troche dziwny, bo w sumie nie wiem jak mamy doradzic Koledze co ma kupic...motocykl a samochod to calkiem inne docelowo srodki komunikacji...wszystko zalezy od tego, czego po prostu od tego srodka komunikacji potrzebujesz...

 

P.S. Odnosnie Extreme Car Audio - daruj sobie Kolego ta firme, oprocz na szeroka skale zakrojonej rekalmy i mega medialnego wizerunku chlopaki nie wiele w tym momencie oferuja - widac to chociazby po autach ktore pokazuja na swojej stronie...sorry :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem kolego 19 lat to tata miał tyle do powiedzenia co Mrówka w lesie kolego (czyli nic) .Ja mając 19 lat kolego gdybym miał taką kasę to kupiłbym sobie co bym chciał.A ty tu piszesz Tata nie pozwala.A tata po 22 pozwala ci wychodzić z domu? Jesteś jeszcze młodym człowiekiem ale pora już puścić sie ramy taty kolego. :evil:Dobry tata.

 

A powiedz mi, skąd mając 19lat miałbyś ponad 30tys.? Tata nie pozwala bo tata daje kase, więc on dyktuje warunki. Wiem, to dziwne, ale chyba lepiej coś wybrać niż powiedzieć, że się nie chce tej forsy? (niby to zachowanie honoru, ale... jednak głupie)

 

Co do wersji E36 ktore tutaj oferują forumowicze :) Wdzięczny jestem za te porady, ale to auto z samego wyglądu mi po prostu nie pasuje, kwestia gustu. Mój wujek miał takie coupe z 97, wiem jak ono jeździ, wiem jak się zachowuje i wszystko jest fajnie, ale to po prostu kwestia gustu :)

 

Co do LPG - nigdy, powtarzam nigdy, choćbym miał nie jeździc autem bo mnie nie stać na benzyne - nie zamontuje w swoim samochodzie LPG. Dlaczego? Bo nie i żadne argumenty mnie nie przekonają za gazem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka dobra rada, kup cos z silnikiem 1,6 (polecam 316 compact bo jest lekki i ten silnik 1,6 naporawde daje rade calkiem dobrze) poki nie dojrzejesz emocjonalnie :]

a jak juz ustala Ci sie priorytety w zyciu i bedziesz wiedzial co chcesz Ty kupic a nie tatus to wez na to osobiscie zarob i kup, bo darowanego auta/motocykla nigdy sie nie szanuje tak jak auta na ktore sie samemu zapracowalo :]

pozwole sobie przytoczyc przyklad z przed pol roku z Krakowa, taki lepek ja Ty (bez obrazy ale tez w wieku okolo 18-19lat) ktoremu tatus podarowal auto za 30 kawalkow (e46 z 2,5 litrami pod macha) pol roku temu na skrzyzowaniu w krakowie rozwalil 4 auta tylko dlatego ze koles na skrzyzowaniu wczesniej mu lusterko zachaczyl za ~200 zl i uciekl :] jechal z kolezka to musial sie pokazac, na 600 metrach rozpedzil sie do ~140 km/h a potem zdziwiony byl ze nie wyhamowal :] zamiast lusterka samego to pol przodu nie mial + zwyzki na OC + 6 pkt karnych + mandat 500 zl :]

tak samo jak i do motocykli o pojemnosci 600+ tak i do samochodow o duzej pojemnosci trzeba dojrzec :]

Edytowane przez MortiPL
e36 318tds compact '95/e34 525tds touring '94/e39 525tds touring '97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadym pojazdem mozna sie bardzo skutecznie okaleczyc/zabic

motocyklem nie jezdzilem ale wiem po sobie ze BMW mozna sobie krzywde zrobic

 

kolega pisze ze niedlugo bedzie go stac na.... 30 - 40 tys

 

po chwili dodaje ze tata zabronil mu zakupu motocykla !!!

 

i co wiecej nie da mu pieniedzy ???

 

hmm to czyli bedzie stac ciebie czy twoich rodzicow??

 

chcesz kupic bmw e46 wez 318d compact najnizsze spalanie czyli nizsze koszta utrzymania

 

ja moim 318i robie 30tys km rocznie jezdze na Pb spalanmie w miescie 10l/100km koszta miesiecznie 800-1000 zl na samo paliwo.....

 

co do rad o dojrzewaniu wez je sobie do serca kazdy z nas mial kiedys 19 lat i myslal ze jest mistrzem kierownicy i chcial miec odrazu M3 auto mozna zmienic zdrowie masz jedno....

www.bmw-3city.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na 50 się da nieźle pokancerować... wcale nie trzeba 600+... Byliśmy Busem skupować w górach 50-125 do roboty i na handel i kupowaliśmy od kolesia Honde NSR50 co bardzo chciał się popisać bo jechał przed ekipą motocyklistów... Składał się w zakręt złapał poślizg... Wjechał na niego autobus zrywając mu dolną szczęke :roll: Kolo przeszedł masakrycznie wiele operacji, a jak się obudził po 1,5miesiąca w szpitalu to na zeznaniach policjant powiedział, że to był taki wypadek z którego się nie wychodzi... 4 miesiące jadł przez słomkę bo miał zaszyte usta po wstawieniu żuchwy z nieboszczyka... Wiem, że to mocne słowa, ale moje zdanie takie...

 

Jak chcesz ładny pojazd do przemieszczania to kup sobie jak tatuś płaci np 318is coupe, albo np e46 320d... Mało to spali a nie musi dogniatać... motor kup sobie jak sam stwierdzisz, że do niego dorosłeś...

 

I proponuje taką kolejność...

Samochód:

1.6(jak to już musi być BMW) --> 2.0

 

Motocykl:

50 -> 125 -> 600 -> 750 -> 1000 -> 1200(tu upierał bym się przy ZX12... Polecam nieziemskie przyspieszenie)

 

Bo przyjemność powinno się czerpać z jazdy a nie z prędkości... :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że e46 też śmigasz motorkiem :P Ano niestety... drugi przypadek to mój dobry kolega z Teresina między Sochaczewem a Warszawą... Tatuś kupił synkowi na 18 600tke i chłopak dwa dni po 18 jechał z dziewczyną... Jej dał kask bo miał jeden i heya... Chciał przyszpanować i wyminąć babę z prawej strony to mu jak usłaszała motor chciała zjechać... mo i owinął się na barierce :mad2: 3 dni umierał w szitalu a jego panna nie wiem czy chodzi czy wózek :nienie:

 

Dlatego jak nie jeździłeś motocyklami to na początek nie 600 :nienie:

 

Ja jeżdze na motocyklach już 9 lat... wiem co pisze... Kup auto poznaj przepisy naucz się panować nad emocjami... I tak napiszesz że jesteś super spokojny i normalny... Ale nie wierze, że nie będziesz chciał przydriftować czy jakiegoś bączka wykręcić... i wtedy brak obycia z autem wyjdzie ci niesamowicie, źle :mad2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Sendra to chyba z choinki sie urwal...

 

Napisalem ze nie jestem audiofilem i lubie jak muzyka sie co najwyzej saczy dyskretnie i do tego seryjny sprzet BMW mi wystarcza w pelni i jest w mojej opini bardzo dobry (chyba naprawde nie slyszales kiepskiego seryjnego caraudio). Nadmienie takze ze trzeba byc intelektualnym impotentem by porownywac standartowe caraudio z profesjonalnie zalozona zabudowa, no ale jak ktos ma potrzebe przedstawienia ile wydal to moze to robic, wkoncu jak sie wydalo to niech wiedza bo na codzien nie widac ;) Mi pasuje jak mi gra, Tobie gra lepiej ale okupiles to rachunkami takimi ze hej, jakbym mial do wydania jeszcze wiecej niz Ty to pewnie graloby mi jeszcze lepiej i takie przekomarzanie sie prowadzi do nikad. Nie bede sie zatem zabijal o sprzet w BMW choc nie wplynales na moja opinie i nadal uwazam ze gra on dobrze jak na seryjny sprzet i tyle...

 

Co do autora tematu to naprawde namieszales straszliwie... Pracujesz przy grafice komputerowej (tak przynajmniej zrozumialem), mam znajomych robiacych w tym fachu i wiem ze zarabia sie tam niemalo, na tyle niemalo by kupic nowke sztuke i nie martwic sie o koszta utrzymania, a Ty jednoczesnie mowisz ze tata nie pozwala Ci kupic tego czy owego, wiec moje pytanie, sam sponsorujesz zakup czy tata? Chcesz sie wiesc jak Pan, spolendor, szyk i szpan a jednoczesnie martwisz sie ze nie bedzie Cie stac na paliwo? Nie bedesz jezdzil na LPG bo to obciach, ale jezdzic na oparach lub na kreche to nie wstyd? :duh: Jesli sie martwisz ze Cie nie stac na utrzymanie samochodu to uwazam ze nie stac Cie na samochod, kupic auto to mniejszy problem niz je utrzymac. Coz z tego ze kupisz? Zalozmy ze masz juz to cudo i padnie Ci cokolwiek, cena naprawy 1000zl, i co dalej? Odstawisz auto do szopy by czekalo lepszych czasow? Naprawde jak jestem wyrozumialy i zawsze probuje zrozumiec stanowisko drugiego czlowieka tak Tobie radze, jak juz musisz robic pokazowki to kup cokolwiek byleby to nie bylo BMW, a jak martwia Cie wydatki na paliwo to kup VW Lupo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
.....podarowal auto za 30 kawalkow (e46 z 2,5 litrami pod macha) pol roku temu na skrzyzowaniu w krakowie 4 auta tylko dlatego ze koles na skrzyzowaniu wczesniej mu lusterko.....

 

Kolego MortiPL- proponuję zapoznać się z regulaminem forum. Tutaj nie przeklinamy!!!!!! Wykropkowane przekleństwo to też przekleństwo..... :evil:

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie oryginalne CarAudio w BMW jest firmy Blaupunkt i ono gra bardzo ładnie... Ostatnio siedziałem w Corsie B z 2000roku i też grała rewelacyjnie na oryginalnych głośnikach i oplowym radiu na CD... Omega kumpla też gra lux... Wszystko zależy od stopnia wyeksploatowania układu... Wiadomo, że można wydać 1000-2000-10000 na sprzęt i mieć w aucie jak w hali koncertowej ale niektórzy podchodzą inaczej do kwestii audio w aucie i trzeba to zrozumieć...

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do autora tematu to naprawde namieszales straszliwie... Pracujesz przy grafice komputerowej (tak przynajmniej zrozumialem), mam znajomych robiacych w tym fachu i wiem ze zarabia sie tam niemalo, na tyle niemalo by kupic nowke sztuke i nie martwic sie o koszta utrzymania, a Ty jednoczesnie mowisz ze tata nie pozwala Ci kupic tego czy owego, wiec moje pytanie, sam sponsorujesz zakup czy tata? Chcesz sie wiesc jak Pan, spolendor, szyk i szpan a jednoczesnie martwisz sie ze nie bedzie Cie stac na paliwo? Nie bedesz jezdzil na LPG bo to obciach, ale jezdzic na oparach lub na kreche to nie wstyd? :duh: Jesli sie martwisz ze Cie nie stac na utrzymanie samochodu to uwazam ze nie stac Cie na samochod, kupic auto to mniejszy problem niz je utrzymac. Coz z tego ze kupisz? Zalozmy ze masz juz to cudo i padnie Ci cokolwiek, cena naprawy 1000zl, i co dalej? Odstawisz auto do szopy by czekalo lepszych czasow? Naprawde jak jestem wyrozumialy i zawsze probuje zrozumiec stanowisko drugiego czlowieka tak Tobie radze, jak juz musisz robic pokazowki to kup cokolwiek byleby to nie bylo BMW, a jak martwia Cie wydatki na paliwo to kup VW Lupo...

 

Pracowanie przy grafice komputerowej nie oznacza zarabiania kroci, tak samo jak pracowanie przy filmach nie oznacza bycia Guy'em Ritchie. Zajmuje sie grafika jako hobby, dorabiam sobie od czasu do czasu na zleceniach.

 

Nigdzie nie napisałem, że LPG to obciach.

 

jak juz musisz robic pokazowki

 

Coście się tak za przeproszeniem kurw* uparli na te pokazówki? Powtarzałem to już kilka razy - NIE ZALEŻY MI NA SZPANERSTWIE! Wszelkie modyfikacje robiłbym tylko i wyłącznie pod siebie. Nie pytałem czy malowanie auta na początek to dobry pomysł ale o cenę takiego malowania. Nie rozumiem więc dlaczego od razu zaczął się wywód że to idiotyzm. Dla mnie kretyństwem jest wieszanie sobie moherowych kostek na lusterku albo zakładanie kretyńsko głośnej końcówki tłumika do jakiegoś starego auta (bo przy starych autach ma to zazwyczaj miejsce), i co? I nic, bo to jest tylko moje zdanie. Dlatego nie pytałem "co sądzicie o malowaniu auta, o zmianie zderzaka, o wymianie car audio" tylko pytałem o koszta.

 

Nie rozumiem dlaczego dyskutujecie tutaj o gustach i na siłe próbujecie coś wmówić podług siebie. Również nie rozumiem dlaczego, prosząc o to dwukrotnie, dalej rozmawiacie o motocyklu w kategorii "będzie dla Ciebie za mocny". Tak samo powiedziałem (bodajże dwukrotnie również), że nie podobają mi się wszelkie E3, a jedynie nowsze E4, jest to kwestia gustu, a tutaj użytkownicy E3 nadal próbują wcisnąć mi E3 (i nie mówcie, że to dlatego że są słabsze niż E4, bo próbowaliście wciskać mocniejsze) :roll:

 

Nie mówiłem także, że nie będzie mnie stać na utrzymanie tego auta (którego uczącego się 19latka stać na utrzymanie tylko z własnej kieszeni samochodu?), ale że chce się zorientować w kosztach jakie musiałbym ponieść/ponosić.

 

Jednocześnie kretyńskie (wiem, że to obraźliwe, ale tak jest) są dla mnie komentarze, żebym poczekał i sam zarobił na auto, bo wtedy dorosne, bo wtedy bede bardziej szanował, bo będę ostrożniejszy i będę bezpieczniej jeździł. Wybaczcie, ale który z Was, dostając w wieku 19lat pieniądze od rodzica na samochód, powiedziałby że on woli poczekać? I mimo szczerych chęci, nie uwierzę jeżeli którykolwiek tak powie. Równie niezrozumiałe jest dla mnie skreślanie mnie od razu jako kierowcę. Rozumiem, że jestem młody, porywczy, szukam adrenaliny i takie owakie, ale wybaczcie... widziałem tysiące wypadków w BMW gdzie jakiś durnowaty 26-28letni koks chciał zaszpanować przed pustą laleczką albo kolegami i nic z niego nie zostało. Widziałem również jak 40latkowie jeżdżą jak wariaci bo myślą, że mają doświadczenie.

Uważacie więc, że 19latek to nowy na drodze, mało widział, mało potrafi. Śmiem twierdzić, że mam więcej oleju w głowie od nich, a to że chcę kupić BMW nie robi ze mnie buntowniczego gówniarza który chce pobłyszczeć przed kolegami. Problem polega w mentalności polaków, bo BMW w innych krajach jest uznawane za auto prestiżowe, a starsze modele BMW w Polsce są uznawane za auta dresiarskie i kierowane przez młodych bachorów którzy nie wiedzą jak zdjąć nogę z gazu.

 

Powiem jedno: boli mnie, że potraficie od razu każdego człowieka sprowadzić do jednej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja staram sie nie oceniac ludzi, tylko po prostu w Twoich wypowiedziach jest duzo niescislosci, dodatkowo sprawiasz wrazenie ze duzo chcesz miec i dlatego ciezko pomoc Ci dobrac samochod. Porownywanie motocykla i samochodu zostawiam bo nie jezdzilem na motorze, dawniej sie tym interesowalem i myslalem ze zaczne od 2 kolek ale z wiekiem mi przeszlo... Sadze ze nikt by nie odmowil takiemu rodzicowi dlatego jak masz mozliwosc to naciagnij rodzica, niech czuje ze zyje :) Powiem Ci tak, utrzymanie samochodu wychodzi roznie, w tym miesiacu na paliwo wydalem dokladnie 162zl (przejechalem jakies 600-700km a jezdze na LPG) a w inne miesiace jak trafialy sie naprawy czy przeglady to wydawalem 500-600zl i wiecej... Jak chocby naprawa tylnych bebnow, 120zl szczeki+cylinderki 80zl+plyn hamulcowy 20zl+robocizna 180zl i juz jest 500zl a zrobic to musisz+paliwo na caly miesiac 250zl jak wiecej jezdze i juz masz ponad 700zl... Wiec roznie bywa... Ja na swoj samochod zarobilem wyjezdzajac do Irlandii na praktyke studencka, przez rok trzymalem pieniadze a samochod kupilem dopiero jak dostalem stala prace bo wiedzialem ze inaczej auto bedzie stalo pod blokiem zamiast jezdzic... Jesli masz 30 tys na Twoim miejscu szukalbym E46compact 316ti ma to chyba 115KM wiec jesli nie jestes wariatem a do samochodu przykladasz uwage bardziej od strony estetycznej to w zupelnosci Ci to auto wystarczy, tak przynajmniej uwazam... Ewentualnie warto pojsc w diesla ale one sa drozsze choc za ta kwote cos z '99-'00 roku powinienes znalezc... Innych opcji na w miare ekonomiczna jazde BMW nie ma, bo jak to mawiaja BMW zje ile wlejesz, wiec albo mniejszy litraz albo diesel... Jest jeszcze gaz ale jego odrzucasz na wstepie, pozdrawiam! ps. pomysl tez na E36 z konca produkcji jak juz sugerowalem wczesniej, np. E36compact 2000r kosztuje 18-20 tysiecy a E46compact kosztuje 28-30 tysiecy... Daje do myslenia, kwestia tylko czy zaoszczedzone pieniadze pojda dla Ciebie na poczet utrzymania samochodu czy zostana w portfelu ojca, bo jesli tak to bierz E46 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psoiire Rozumiem Cie doskonale ja mam 21 lat i 5 miechów temu tez dostałem od rodziców 35tys. zł na samochód wczesniej miałem alfe 145 ale oddałem bratu bo robi teraz prawko? Szkoda mi ciebie bo troche debilnie Cie potraktowali hmmm pewnie to mało powiedziane ale nie komentuje spoko. Niektórzy mają swój swiat i tak juz chyba musi byc. Tez szykałem pomocy, porad tak jak Ty i Ciezko było. wiec przerobiłem cały internet gazety zeby dowiedziec sie wszystkiego o BMW E46 . No i 4 miesiące temu kupiłem E46 320d jestem z niej bardzo zadowolony ciesze sie jak małe dziecko bo daje mi fajną frajde z jazdy i uprzedzam kolegów z forum nie jezdze szybko i nie katuje mojej BiEM zeby zaraz wjazdów na mnie nie było heh. Spoko niektóży tacy są przewaznie mgr.-y. Sam w sbojej beci zakładam teraz tylne lampu diodowe z bałym kierunkiem ciemne szybki sie niebawem pojawią nawet przednie boczne. Ringi juz są jeszcze lotka od M3 na klape i bedzie super. A audio juz wymieniłem bo orginalne było charszczące juz w alfie miałem lepsze hehe ale ok nie wgłębiajmy sie w ten temat bo znowu zjeby od kolegów dostaniemy ze dzieciaki jestesmy:) AHA powiem Ci za ja tu tez za szczególnie miło przyjęty nie byłem jak wsadziłem tu foty swojego BMW to odrazy pojawiły sie posty ze malowane ze jakies nie takies I podkreslam nie była malowana tylko maska była robiona w Gdańsku bo była podrapana a swoje chore domysły niech schowają dla siebie i nie przelewaja ich na posty!!! Moją biem mozesz zobaczyc na http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=76913 3maj sie i zycze miłego zakupu a motocykl sobie odpusc bo miałem suzuki GS 500 i szybko mi i mojej nazeczonej sie znudził a za bmw szalejemy obydwoje oczywiscie tylko za e46 inne nie wchodzą w gre naszych oczekiwań. POZDRAWIAM i zycze udanych łowów :duh: :hand:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem poco zmieniac i "wieśniaczyć" tak udane i ladne autko. Osobiscie uwazam ze do tuningu optycznego powinno sie stosowac wyłacznie ORYGINALNE czesci (np. m pakiet). Dokladac spojlery z allegro to mozna sobie do malucha... tak samo te wszystkie lampy.. wyglada tragicznie - odrazu widac ze jedzie "gowniarz". Z tego niestety trzeba wyrosnąć. Sorki ze tak wprost, ale tak to wyglada IMO

 

Chcialem napisac jeszcze w sprawie motocykla - jak tatusia dobrze poprosisz to kupi Ci i moto i autko, ale wszystko pokoleii

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące temu szukałem tak samo jak ty e46 (najlepiej w 2.0d) na zachodzie, dysponowałem tak samo jak ty sumą 25-30tys zł. Powiem Ci jedno... Niewiem jak w Niemczech ale w Belgii i Holandi E46 da się znaleźć za taką cenę ale przeważnie jest to auto już dosyć mocno wyeksploatowane, dobite, zaniedbane. To co w Polsce jest za 25-27tys to na 100% będą wraki, odświeżone, odpicowane i niby pięknie wyglądające ale koszty utrzymania tego "auta" będą wysokie, ba astronomiczne bo co rusz ci coś będzie wysiadać :/ (takie moje zdanie)

 

Panowie od e36, nie wciskajcie komuś na siłę czegoś co mu się nie podoba! Może i to jest ten sam samochód ale sorry... e39 i e60 też niby to samo auto ale przyznacie, że troszeczkę się różni prawda?:mrgreen: ...

 

Co do przeróbek, kompletny zderzak od m pakietu to koszt ok 1500-2000zł (drogo:D, komplet zderzaków jeszcze drożej!)

Malowanie auta (zależy od lakiernika) przeważnie biorą 250-300zł od elementu, nie wiem ile całość...

Co do audio i chip tuningu nie mam pojęcia.

 

Reasumując, ja nie znalazłem sobie e46, musiałem zadowolić się Citroenem C4, ale Tobie z całego serca życzę powodzenia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.