Skocz do zawartości

Jak zdemontować listwy ala drewno?


mysza525

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,nie przedstawiałam się jeszcze.Jestem mysza :D i od jakiegoś czasu czytam forum.A teraz poproszę o pomoc gdyż w swoim BMW mam czarną skórę i czarną podsufitkę ale mam ala-drewniane listwy,które mi sie nie podobają.Chcę je zdemontować i zamontować czarne.Więc przy okazji jeśli ktoś ma czarne i chce się wymienić to z chęcią to uczynię. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja byłem delikatny a jeden zaczep połamałem. :(

Ale nie powinno być kłopotów z demontażem.

A nowe listwy masz zamiar kupić w ASO czy inne źródła?

Ja szukałem do siebie takich ale ceny mnie zniechęciły :duh:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wiem,ze nie połamię jeśli będę DELIKATNA",a nie delikatny.Mam na imię Monika.Dzięki koledzy za radę.Jak zamówię gdzieś czarne listwy to zmienie je. :D

witam, też osobiscie wolałbym czarne listwy, z tego co sie orientuje trudno dostac komplet w dobrym stanie i dobrej cenie. Kiedyś dzwoniłem do faceta który sprzedawał takowe na allegro, oczywiscie uzywka, na zdjeciach wyglądały idealnie, pojechałem po nie i tragedia :duh: za komplet chciał 700zł jeszcze jakby były w takim stanie jak moje to wziałbym ale były kiepskie. Za normalne drewno chcą mniej niż za czarne, a u mnie przy czarno szarym wnętrzy czerne listwy wyglądałyby pieknie, ale chyba nie kombinuje narazie, sa wazniejsze sprawy zwlaszcza po zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.