Skocz do zawartości

Brewki czy okulary???


Taurus86

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do kupienia okularów i jeśli je kupię to mam dylemat.Czy pomalować je w kolorze nadwozia czy w kolorze srebrnym.Jeszcze nie widziałem takiego czegoś ale wydaje mi sie że ciekawie to będzie wyglądać:D Jeśli nie okulary to myśle nad brewkami ale chciałbym takie które są częścią maski.Wie ktoś jak to sie robi???Czy trzeba je naspawać czy może są jakieś inne sposoby???
BeEmWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak już chcesz zakładać okulary,czy brewki to tylko w kolorze nadwozia. A brewki jak są dobrze dopasowane to wyglądają o niebo lepiej niż jakaś przedłożona maska. Jak masz ciemny kolor auta to do tego nerki na czarno. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do kupienia okularów i jeśli je kupię to mam dylemat.Czy pomalować je w kolorze nadwozia czy w kolorze srebrnym.Jeszcze nie widziałem takiego czegoś ale wydaje mi sie że ciekawie to będzie wyglądać:D Jeśli nie okulary to myśle nad brewkami ale chciałbym takie które są częścią maski.Wie ktoś jak to sie robi???Czy trzeba je naspawać czy może są jakieś inne sposoby???

 

:mad2: :mad2: :mad2: Typowy "WIEŚ TUNNING" - czyt. do użytku pod wiejską dyskoteką.

 

Pzdr.

 

P.S. Po co chcesz zasłaniać sobie reflektory?? - jak ci aż tak bardzo przeszkadzają - pomaluj czarną farbą lub zdemontuj :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:mad2: :mad2: :mad2: Typowy "WIEŚ TUNNING" - czyt. do użytku pod wiejską dyskoteką.

 

Pzdr.

 

P.S. Po co chcesz zasłaniać sobie reflektory?? - jak ci aż tak bardzo przeszkadzają - pomaluj czarną farbą lub zdemontuj :norty:

 

ja bym całkiem zdemontował reflektory i wstawił zaślepki :D - piotr2569 farba się złuszczy po czasie a zaślepki zostaną hahaha

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie nie dopatrzenie od strony bmw...

 

taka marka a okularow nie zakladala :twisted2:

 

a tak serio to bez komentarza... tylko wiecej nie pytaj o rady bo kazdy post to bedzie sciagnij okulary...

 

 

PS. w tych czarnych nerkach tez nie wiem co widzicie...

 

to wlasnie chrom daje efekt na ciemnych lakierach... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 to auto ładne samo w sobie i nic przy nim nie trzeba poprawiać... Wszelkie dodatki typu lexusy, lotki, wloty czy nakładki na lampy to jak dla mnie wiocha :mad2: Ja zainwestował bym raczej w jakiś ładny tłumiczek, albo felge :cool2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item325471651_bmw_e36_sedan_coupe_okulary_ala_e46.html

 

Czy według was ta Bunia wygląda wieśniacko??? bo eg mnie nie mimo że ma okulary:)[/url]

 

nie znam sie i nie mam gustu ale nie wsiadł bym do takiego czegoś ...."siara"

 

Projektanci po nocach nie spali i wypili zapewne hetkolitry kawy, żeby w latach '90 - tych stworzyć taka ponadczasową bryłę auta...i udało im sie! Nawet dzisiaj e36 to autka ponad przeciętne i wyróżniające się spośród innych ....to ja się pytam : "po co szpecić i kombinować coś z tymi autami tak jak w podanym linku?" Wieje wiochą na kilometr.....

nie wiem takie jest moje zdanie, że co oryginalne to najlepsze! Żadnych wiejskich udoskonaleń.......

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłączę do tematu, nowy user E36 325tds :)

 

Dla mnie również zarówno brewki jak i okulary to forma WT, ale nie uważam że jedynie seryjne autka są piękne... poszukiwałem ostatnio E36 touring dla siebie i wpadło mi np. takie ogłoszenie, wg mnie jest baaardzo ładna: http://otomoto.pl/bmw-320-bmw-320-z-clima-zarajestrowany-C4070993.html

Fakt że dużo zmian nie ma (lampy, czarne nerki, zderzaki z M-pakietu) ale ma smaczek... zresztą sami oceńcie. To nie moja :)

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarazpewnie dostane :bokser: ale......no nie widzi mi sie....zderzaki od M jeszcze jak Cie moge ale te lampy, nerki na czarno to porażka..o wilele lepiej by wyglądały w oryginalnym chromie....ale nie jestem krytykiem sztuki i motoryzacji wiec proszę o wyrozumiałość. O gustach się nei rozmawia.

 

pzdr

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarazpewnie dostane :bokser: ale......no nie widzi mi sie....zderzaki od M jeszcze jak Cie moge ale te lampy, nerki na czarno to porażka..o wilele lepiej by wyglądały w oryginalnym chromie....ale nie jestem krytykiem sztuki i motoryzacji wiec proszę o wyrozumiałość. O gustach się nei rozmawia.

 

pzdr

 

Spoko, nie będzie :bokser: :D

Mnie jakoś ruszyła, inne "tjuningowane" niekoniecznie :)

 

Pozdrawiam

Brzuzens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to kolega nie pytał czy wam sie to podoba czy nie tylko pytał co wybrać i jak pomalować... a to że chwilowo jest takie zdanie na temat brewek to juz inna kwestia.

 

ciekawi mnie kiedy wam minie to zakładanie zderzaków od M. jeszcze pare lat temu każde e36 miało z tyłu naklejke IIIM a teraz uchodzi to za szczyt "WT". Może i ze zderzakami wam przejdzie tak samo i wszyscy na potęge będą szukać seryjnych...

 

a co do tematu to załóż co Ci sie podoba ale kolor to chyba "nadwoziowy" ew. spróbuj pokombinowac w Photoshopie i zrób tak jak uważasz za stosowne oczywiście zachowując umiar itd.

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to kolega nie pytał czy wam sie to podoba czy nie tylko pytał co wybrać i jak pomalować... a to że chwilowo jest takie zdanie na temat brewek to juz inna kwestia.

 

ciekawi mnie kiedy wam minie to zakładanie zderzaków od M. jeszcze pare lat temu każde e36 miało z tyłu naklejke IIIM a teraz uchodzi to za szczyt "WT". Może i ze zderzakami wam przejdzie tak samo i wszyscy na potęge będą szukać seryjnych...

 

a co do tematu to załóż co Ci sie podoba ale kolor to chyba "nadwoziowy" ew. spróbuj pokombinowac w Photoshopie i zrób tak jak uważasz za stosowne oczywiście zachowując umiar itd.

 

widze ze kolega rowniez koneser - tuningowany compact...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.