To i ja się przyłączę do tematu, nowy user E36 325tds :) Dla mnie również zarówno brewki jak i okulary to forma WT, ale nie uważam że jedynie seryjne autka są piękne... poszukiwałem ostatnio E36 touring dla siebie i wpadło mi np. takie ogłoszenie, wg mnie jest baaardzo ładna: http://otomoto.pl/bmw-320-bmw-320-z-clima-zarajestrowany-C4070993.html Fakt że dużo zmian nie ma (lampy, czarne nerki, zderzaki z M-pakietu) ale ma smaczek... zresztą sami oceńcie. To nie moja :) Pozdrawiam Brzuzens