Skocz do zawartości

BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1 "CD" version

 

:nienie: :naughty:

TYLKO I WYŁĄCZNIE TO PRZETESTOWANIA CZY WARTO KUPIĆ - ŻADNEGO PIRACTWA BARDZO PROSZĘ !!!

:nienie: :naughty:

 

For this cars:

 

VDO Dayton Systems (MS 3xxx, MS 4xxx, MS 5xxx, MS 6xxx) (not for C-IQ devices)

PHILIPS CARiN Systems (CARiN 420, CARiN 440, CARiN 510, CARiN 520, CARiN 522),

BMW und Mini (3er, 5er, 7er, Xer, Mini),(except E60 - E64 and E90)

Citroen C5 (with big colour screen - until 2003/06)

Peugeot (607 with VDO systems - big colour screen),(not for systems RT3 - fitted from 2004)

Land Rover (Range Rover, Discovery, Freelander)

Ford (Lincoln)

Opel / Vauxhall (until 2000/06 - Astra, Corsa, Omega, Vectra, Zafira)(with CARiN systems)

Renault (Carminat Navigations systems - with big colour screen),(except Carminat 8000 and Becker)

Rover 75

MG ZT

Volkswagen (Phaeton)

 

:nienie: :naughty:

TYLKO I WYŁĄCZNIE TO PRZETESTOWANIA CZY WARTO KUPIĆ - ŻADNEGO PIRACTWA BARDZO PROSZĘ !!!

:nienie: :naughty:

 

Size : 597 MB img

 

h##p://rapidshare.com/files/85675177/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part1.rar
h##p://rapidshare.com/files/85675383/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part2.rar
h##p://rapidshare.com/files/85675388/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part3.rar
h##p://rapidshare.com/files/85675457/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part4.rar

 

i jeszcze tu:

h##p://rapidshare.com/users/G50XNF

:nienie: :naughty:

TYLKO I WYŁĄCZNIE TO PRZETESTOWANIA CZY WARTO KUPIĆ - ŻADNEGO PIRACTWA BARDZO PROSZĘ !!!

:nienie: :naughty:

 

:cry2: ZA NIEUPRAWNIONE UŻYWANIE ODPOWIADA ... UŻYTKOWNIK !!! :cry2:

http://www.navigation.com/is-bin/intershop.static/WFS/Navteq-NavteqEurope-Site/Navteq/pl_PL/images/navteq/eu/VDO%20Dayton/EasternEurope.gif

 

Przetestowane z E39 MK III - OK !!!

 

INNE państwa tu:

h##p://$$$.alphawarez.us/?p=news

Edytowane przez rOBSOnX

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ja tak z innej beczki miałem jakąś oryginalną mapę i były nr domów, no a w tej testowej nie mam i nawet znalazłem wersje 2007 i tam też nie mam. nie wiem czy to kwestia mapy czy softu miałem aktualizację w serwisie i wszystko jakoś na raz się zbiegło. Moja navi 4:3 MKIII i wersja softu 3-1/63

:( to raczej dziwne by nie było nr domów ??

Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sciagnieciu i rozpakowaniu wszystkiego otrzymujemy obraz plyty.

ja ten obraz wypalilem programem nero 6.6.0.19

ustawilem predkosc 8x

innych ustawien nie zmienialem, wszystko domyslne ustawienia.

plytka cd firmy verbatim w cenie 1 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! (to mój pierwszy post tutaj :) )

ok do rzeczy :)

Chciałem się zapytać czy ta płytka bedzie działać w BMW 5 e60 ?

Tak zauważyłem "(except E60 - E64 and E90)" ale może się pomylili :) sprawdzał ktoś?

Czekam już długo aż wydadzą jakąś płytke...

Wiecie może kiedy może się coś pojawić do tego modelu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! (to mój pierwszy post tutaj :) )

ok do rzeczy :)

Chciałem się zapytać czy ta płytka bedzie działać w BMW 5 e60 ?

Tak zauważyłem "(except E60 - E64 and E90)" ale może się pomylili :) sprawdzał ktoś?

Czekam już długo aż wydadzą jakąś płytke...

Wiecie może kiedy może się coś pojawić do tego modelu ?

 

Pytalem sie ostatnio dealera, nie umieli mi tego powiedziec. Mam wersje 2008-1 do Navi Prof. i niestety Polski niet...

Bez sensu jest jeszcze to, ze DVD roznia sie jeszcze w Nav. Professional i Navi Business... Pomyslec, ze w MB juz od roku dostepne sa plyty z mapami PL do roznych wersji Comanda.

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Osobno jest watek odt. mapy PL do E60 (nieistniejącej mapy :)) )

2. MB tez nie do wszystkich modeli ma mapy ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą mapę - zastanawia mnie fakt, że pomimo nazwy "eastern europe" pokrywa ona CAŁĄ Europe, łącznie z krajami zachodnimi i skandynawią... Nic tylko się cieszyć ;)

Nie pokrywa zachodniej - lecz jedynie główne drogi - tak jest na każdej mapie z Navtech. Cała europa dokładnie nie zmieści się na CD, nawet na DVD juz jest full i wchodzi tylko eur. zachodnia.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam prośbę może ktoś z szanownych forumowiczów podrzuci mi linka do ostatniego pliku z pierwszej strony. Niestety nie ma go już na serwerze. Mam komunikat folder does not exist . h**p://rapidshare.com/users/G50XNF

Nie mam jak potestować tych map.

 

pozdr. Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę może ktoś z szanownych forumowiczów podrzuci mi linka do ostatniego pliku z pierwszej strony. Niestety nie ma go już na serwerze. Mam komunikat folder does not exist . h**p://rapidshare.com/users/G50XNF

Nie mam jak potestować tych map.

 

pozdr. Mirek

 

U mnie wszystkie 4 linki są OK !!!

h##p://rapidshare.com/files/85675177/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part1.rar
h##p://rapidshare.com/files/85675383/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part2.rar
h##p://rapidshare.com/files/85675388/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part3.rar
h##p://rapidshare.com/files/85675457/NAVTEQ.VDO.Dayton.Osteuropa.v2008.GERMAN-SHooTERS.www.alphawarez.us.part4.rar

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na MK-III niestety działa dziwnie, ulice to tylko kreski przybliżenie jak pisałem to 100m. Nie ma możliwości aby jeszcze bardziej przyblizyć ale oddalić można. Jeżeli to tak ma działać to jest to kicha. Może coś nie tak ustawiam:((

poradzcie coś

 

pozdr mirkol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na MK-III niestety działa dziwnie, ulice to tylko kreski przybliżenie jak pisałem to 100m. Nie ma możliwości aby jeszcze bardziej przyblizyć ale oddalić można. Jeżeli to tak ma działać to jest to kicha. Może coś nie tak ustawiam:((

poradzcie coś

 

pozdr mirkol

Max przybliżenie to 100m

 

powiem tak - jestem z wawy i różnic nie widzę jeżeli chodzi o miasto po dzisiejszym testowaniu - dziś testowałem pierwszy raz - potrzebuję więcej czasu na porównanie - ale pewnie aktualizacja nowsza

W W-ie i większych miastach różnic prawie nie ma, różnice są największe w miejscowościach poniżej ok. 100tys mieszk. (czyli jakieś 95% pow. kraju :) )

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
czy to będzie działać w MKI ? Czy należy wypalić wszsytkie 4 części na płycie, czy też wystarczy jeden link?

 

Musisz ściągnąć wszystkie cztery linki. Po rozpakowaniu połączy się to w jeden plik (obraz płyty), który następnie wypalasz na płytę.

PS Kiedy wpadniesz na szpinak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem - kiedy nawiguje do jakiegoś celu po drogach w kolorze czerwonym i żółtym działa poprawnie ale jeżeli droga do celu jest na drogach osiedlowych (szarych na mapie) włącza sie komunikat że droga jest poza mapą i choć trasę pokazuje dalej nie ma komunikatów - jeżeli wrócę na główne drogi wszystko wraca do normy. Wygląda na to że przynajmniej w Tarnowie są problemy z drogami wyświetlanymi w kolorze szarym. A może jest jakieś ustawienie którego nie znam które powoduje takie zamieszanie? Acha ten sam problem mają moi znajomi w x3 i x5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.