Skocz do zawartości

Co sądzicie o tej E39 530d


jarogmur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heh no niestety

mobile.de = allegro.pl a nawet gorzej momentami :)

wiele ogłoszeń niby priv a nie sa priv

moich dwóch znajomych siedzi w DE prawie 15 lat i się w to bawią,

 

a jezeli nie wierzysz co do tych gmaili :)

napisz do niego że jesteś zainteresowany,

zobaczysz jak będzie to przebiegało...

 

nie ma się co wkurzać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze email jako kontakt podany jest to ma byc jush kit??? hehhe dziecinada smieszne stronka???te mobile.de to jak u nas allegro wiec allegro tez jest smieszne???tez masz cesto podany adres email tylko i co??kit??? no coz jesli wedlug ciebie wszyscy to przekreci itd bo na to wychodzi to chyle czola o najmadrzejszy

 

nie twierdze ze mobile.de to smieszna i niepowazna gielda,smiesza mnie twoje ogloszenia ktore wkleiles,twierdzisz,ze zajmowales sie handlem autami a nie znasz podstawowych trikow na mobile.de albo autoscout.de.Wiec skontaktuj sie z wlascicielem tego auta to sie przekonasz,wielu kolegow z foru juz nie raz napalalo sie na jakies autko i d...pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i w kolo to samo kolego zrozum ze to byly tylko przyklady i wszystkie sa nie takie ok jest wiecej takich ogloszen widzisz problem w tym??? przeciesz to jest proste jak jeden plus jeden rowna sie dwa bierzesz kontakt email czy nr telefonu i kontaktujesz sie odpisze czy dodzwonisz sie dohgadasz sie jest ok nie patrzysz dalej .podalbym ci przyklady w realu no ale nie mam jak niestety pasowalo by byc w niemczech kazac wlascicielowi , handlarzowi napisac na kartce ile chce za ta bmke kazac mu stanac z nia i zrobic zdjecie ale w sumie tez nie wtedy by bylo ze jaja sobie robie czy cos ojj ok usteouje o najmadrzejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze email jako kontakt podany jest to ma byc jush kit??? hehhe dziecinada smieszne stronka???te mobile.de to jak u nas allegro wiec allegro tez jest smieszne???tez masz cesto podany adres email tylko i co??kit??? no coz jesli wedlug ciebie wszyscy to przekreci itd bo na to wychodzi to chyle czola o najmadrzejszy

 

nie twierdze ze mobile.de to smieszna i niepowazna gielda,smiesza mnie twoje ogloszenia ktore wkleiles,twierdzisz,ze zajmowales sie handlem autami a nie znasz podstawowych trikow na mobile.de albo autoscout.de.Wiec skontaktuj sie z wlascicielem tego auta to sie przekonasz,wielu kolegow z foru juz nie raz napalalo sie na jakies autko i d...pa

 

mazur, co sie czepiasz, przeciez matchbox'y i burago to tez samochody wiec moze chlop ma doswiadczenie i sie zna :lol:

 

ciekawe tylko dlaczego skoro taki znawca, to w innym watku na forum pyta sie czy warto brac auto czy nie? :lol:

szukam zadbanej, bezwypadkowej E39 kombi w automacie, z ksenonami, z dużym komputerem najchętniej 528i (ok 30 tys. PLN), 530d, 525d (ok. 40 tys. PLN) z realnym przebiegiem nie wiekszym niz 300 tys. km ;) no i raczej nie z Francji i Włoch ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe nom widac ze na zabawkach kolega sie zna a na czym jeszcze??mmm .co ma tamten post do tego??tamten post napisalem gdyz nie wiem jak z przerejestrowaniem auta z anglii jest w polsce nigdy tego nie robilem??ucieszony???to wez zabawke i idz sie bawic dalej kolego przesympatyczny .rozbawiles mnie z tymi mat .... czyms tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fajna furka ale cena jest powalajaca.. zobacz sam ze na mobile.de taka bunia to koszt ok.5000 euro i przy obecnym kursie ( dosyc niskim) to troche wysoka cena.. nawet jakbys sprowadzil to te wszystkie koszty na gotowo to ok. 4000 zl. Ja bym szukal czegos tanszego.

 

za 5000 to kupisz moze 2.5tds ale nie dobra 530d.Zastanow sie co piszesz :duh:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=4117079&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

wiem ze teraz wszyscy są najmądrzejsi i najpiękniejsi a każda myszka swój ogonek chwali ale naprawde idzie wyrwac za 5 - 6 kawałków dobrą Bunię- niekoniecznie z mobile czy autoscouta - szybciej z gazety albo od znajomych znajomych - ja tak swoją kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fajna furka ale cena jest powalajaca.. zobacz sam ze na mobile.de taka bunia to koszt ok.5000 euro i przy obecnym kursie ( dosyc niskim) to troche wysoka cena.. nawet jakbys sprowadzil to te wszystkie koszty na gotowo to ok. 4000 zl. Ja bym szukal czegos tanszego.

 

za 5000 to kupisz moze 2.5tds ale nie dobra 530d.Zastanow sie co piszesz :duh:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=4117079&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

wiem ze teraz wszyscy są najmądrzejsi i najpiękniejsi a każda myszka swój ogonek chwali ale naprawde idzie wyrwac za 5 - 6 kawałków dobrą Bunię- niekoniecznie z mobile czy autoscouta - szybciej z gazety albo od znajomych znajomych - ja tak swoją kupiłem.

 

wiem,ze to tylko przyklad,ale przeczytaj cale ogloszenie i powiedz czy pojechal bys po te autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to fajna furka ale cena jest powalajaca.. zobacz sam ze na mobile.de taka bunia to koszt ok.5000 euro i przy obecnym kursie ( dosyc niskim) to troche wysoka cena.. nawet jakbys sprowadzil to te wszystkie koszty na gotowo to ok. 4000 zl. Ja bym szukal czegos tanszego.

 

za 5000 to kupisz moze 2.5tds ale nie dobra 530d.Zastanow sie co piszesz :duh:

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=4117079&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1

 

wiem ze teraz wszyscy są najmądrzejsi i najpiękniejsi a każda myszka swój ogonek chwali ale naprawde idzie wyrwac za 5 - 6 kawałków dobrą Bunię- niekoniecznie z mobile czy autoscouta - szybciej z gazety albo od znajomych znajomych - ja tak swoją kupiłem.

 

wiem,ze to tylko przyklad,ale przeczytaj cale ogloszenie i powiedz czy pojechal bys po te autko

 

PAS!! polemika o d...e Maryni. Wiadomo że ceny są różne, i różnice w cenach będą zawsze i wszędzie. Nie myslałem że taka bedzie reakcja na podana wyżej cene - cel był inny - dotyczy to większości tu piszących - mieliśmy pomóc koledze a dochodzimy pierdół. Ja pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jak ktos twierdzi ze z mobile mozna wyrwac tanio okazyjne auto od prywatnego wlasciciela to zapene nigdy nie byl w niemczech internet swoje a zycie swoje, nawet jak w ogloszeniu bylo dobrze zapowiadajace sie autko to po przyjezdzie na miejsce okazywalo sie ze tamtego juz nie mam ale w podobnej cenie stoi zlom :) i prywatny okazywal sie prywatnym turkiem majacym auto handel:)

 

pozdrawiam,

darek

 

ps. a wracjajac do tematu to auto ma nieorginalna koncowke wydechu [w dieslach w e39 nie ma prostych sa zagiete w dol] wiec ciekawe co jeszcze ma nie oryginalnego i jak zostal wymieniony przedni zderzak czy tylko sam czy z wszystkim co jest niezbedne w m-pakiecie

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem samochod wyglada ok, przyjzalbym sie tylko przodowi (w szczegolnosci), bo zderzak m-pakiet dokladany, przebieg taki, jakiego sie powinno spodziewac przy tym roczniku

 

czy cena przesadzona? nie znam cen tego rocznika, ale na czuja powiedzialbym, ze cena nie jest zbyt wygorowana jesli samochod jest taki jak w opisie

 

smiesza mnie takie komentarze, ze za drogo... ze taki rocznik to za polowe ceny mozna kupic... nie sprowadzalem samochodow (jak coponiektorzy), ale szukalem dla siebie samochodu 6 miesiecy, widzialem wiele padlin pt. "igla", "od dziadka", "od babci", "prawnika"... z doswiadczenia wiem, ze na samochody z najnizszego poziomu cenowego to raczej nie ma co patrzec

 

kolego gdzie polecałbyś pojechać sprawdzić autko i żeby przy okazji nie zdarli ze mnie za dużo pieniędzy.

Pozdrawiam Jaro

http://s7.postimg.org/ipwn696zr/2014_05_17_23_34_29.png

ex e39 525i

ex e38 735iA

ex e39 540iA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porażka, żenuła, syf. Oglądałem dzwon z przodu (w ogłoszeniu oczywiście bezwypadek). Stan techniczny taki, że w BMW Osowiecki powiedzieli, że trzeba włożyć ok 8 tys. Nawet nie podpinałem pod kompa. Trzeba szukać dalej. Odnośnie tańszych i lepszych w Niemczech za ok. 5000 euro to życzę wszystkim takim optymistom powodzenia.

Pozdrawiam :wink:

Pozdrawiam Jaro

http://s7.postimg.org/ipwn696zr/2014_05_17_23_34_29.png

ex e39 525i

ex e38 735iA

ex e39 540iA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porażka, żenuła, syf. Oglądałem dzwon z przodu (w ogłoszeniu oczywiście bezwypadek). Stan techniczny taki, że w BMW Osowiecki powiedzieli, że trzeba włożyć ok 8 tys. Nawet nie podpinałem pod kompa. Trzeba szukać dalej. Odnośnie tańszych i lepszych w Niemczech za ok. 5000 euro to życzę wszystkim takim optymistom powodzenia.

Pozdrawiam :wink:

 

Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbina raczej nie, choć ciężko powiedzieć. Na pewno przepływomierz, ponieważ nie miał takiego jak

powinien mieć przyspieszenia, pompa była sucha, wtryski nie wiem bo tak jak mówiłem nie wpinałem kompa.

Pozdrawiam Jaro

http://s7.postimg.org/ipwn696zr/2014_05_17_23_34_29.png

ex e39 525i

ex e38 735iA

ex e39 540iA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w niemczech pełno salonów przy dealerach pieknych auto-hausów lepiej wygladających od salonów w Polsce - i auta są pewne, udukomentowane itd. no ale4 polak ich nie weźmie 1-1,5 tys droższe od tych z mobile.de albo od turka - ale tam ceny nie wzieli z kosmosu tylko za coś Pozdrawiam
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich autohausach samochody sa kompleksowo sprawdzane, chocby dlatego zeby wychwycic usterki jakie ma auto. W Niemczech handlarz musi poinformowac o stanie technicznym, jesli cos zatai, a auto sie popsuje ( przy zalozeniu ze to nie moglo sie stac nagle ) autohaus musi naprawic auto klienta, takie sa u nich przepisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich autohausach samochody sa kompleksowo sprawdzane, chocby dlatego zeby wychwycic usterki jakie ma auto. W Niemczech handlarz musi poinformowac o stanie technicznym, jesli cos zatai, a auto sie popsuje ( przy zalozeniu ze to nie moglo sie stac nagle ) autohaus musi naprawic auto klienta, takie sa u nich przepisy.

 

 

U nas niby też. Autokomis odpowiada za treść ogłoszen i teoretycznie jak napiszą w ogłoszeniu że bezwypadkowy samochod a wyjdzie po kupnie ze po dwuch dzwonach to kupujący ma prawo odstąpić od umowy bądz żadać przynajmniej obniżenia kosztów zakupów. Jakoś niedawno w autoświecie o tym było. w razie wątpliwości poszukam dokładnie w którym

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna porażka, zdecydowanie nie polecam tego auta, ale może się czepiam http://allegro.pl/item294900461_bmw_530d_sport_pakiet_bez_navitv_webasto_parktron.html Edytowane przez jarogmur

Pozdrawiam Jaro

http://s7.postimg.org/ipwn696zr/2014_05_17_23_34_29.png

ex e39 525i

ex e38 735iA

ex e39 540iA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolejna porażka, zdecydowanie nie polecam tego auta, ale może się czepiam http://allegro.pl/item294900461_bmw_530d_sport_pakiet_bez_navitv_webasto_parktron.html

 

to chociaz napisz co nie halo, bedziemy wiedzieli na co zwracac uwage przy ogloszeniach :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.