Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam kolegow

 

rowniez postanowilem zalozyc ccfl-ki. jak to zawsze bywa, bez problemow sie nie obejdzie (juz na samym poczatku :duh: )

mam pytanie czy Wasze bmki tez mialy klejone klosze?? bo moja ma :duh:

 

dzisiaj biore od kumpla opalarke i jade z koxem. tylko teraz pytanie czym to pozniej skleic ("kropelka" odpada - przerabiane na latarce = bialy klosz zamglony permamentnie).

jaki klej poddaje sie cieplu (zeby mogl pozniej jeszcze klosz zdemontowac w razie "W")

 

dzieki za porady - znajac zycie na pewno sie jeszcze odezwe z zapytaniami

 

powazanko :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieralem juz 5 kompletow lamp przed liftem i zadne nie byly klejone, rozbieralem komplet po lifcie i tez nie byl klejony... moze ktos je sam pokleil?? masz uszy na kloszu ktore odchylasz i to wszystko... co do pistoletu i kleju watpie zebys objechal cala lampe i pozniej to zalozyl, zanim dojedziez do konca to juz wystygnie i nic nie zrobisz...

 

ps ty masz coupe?? bo chyba coupe byly klejone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz premier tak to jest jak sie kupi od kogos samochod - potrafi zaskakiwac na kazdym kroku (nie sposob wszystkiego sprawdzic).

 

niestety klosze sa klejone, nie wydaje mi sie zeby poprzedni wlasciciel sklejal je specjalnie - chociaz kto wie :duh: :mad2:

 

a sylikon??

 

ps. sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie z innej beczki. Nie wiem czy taki temat był poruszany.

Mam ringi CCFL od ok roku i widzę że jeden powoli przygasa( świeci słabiej od drugiego :mad2: )

Czy jest na to jakiś sposób czy trzeba po prostu go wymienić??

Proszę o porady.......

Moje auto.................................

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=727088#727088

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item531491867_ringi_ccfl_bmw_e36_e46_e39_e38_e30_e34_10xjasniej.html

 

zanim klikniesz zadaj pytanie sprzedajacemu o dostepnosc do twojego modelu,jaki kolor oczywiscie dozwolone prawnie są biale i żółte z innymi kolorami jak niebieskie mozesz miec problemy ze strózami prawa i przeglądem :oops: i ciekawostka,u tego sprzedawcy mozesz kupic pojedynczy ring za 20 zł gdyby ci sie kiedys przepalil...Jesli chodzi o jakosc to jesli o mnie chodzi jestem zadowolony :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem od tego samego goscia i tez biale jestem baardzo zadowolony

 

ja rowniez. nie wiem jak Ty ale ja mialem pewne problemy ze spasowaniem ringow do odblysnikow.

 

ikarus26 - rzeczywiscie fota nie jest HD :twisted2:

 

po komplikacjach udalo mi sie zakonczyc "projekt". jak bede mial chwile to tez cykne pare zdjec.

 

powazanko :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Koledzy,

zastanawiam się nad założeniem ringów - oczywiście CCFL.

Gdzie najlepiej kupić? Możecie polecić jakiegoś dobrego i sprawdzonego sprzedawce? Moje autko to 36 coupe z reflektorami bez soczewek.

 

Na tej aukcji

http://www.allegro.pl/item555575584_ringi_ccfl_bmw_e36_bmw_e46_bmw_e39_e38_e30_e34.html

są takie całe - mam na myśli ze nie mają kształtu podkowy tylko są u góry złączone takim metalowym łącznikiem. Bedzie to pasowac?

 

No i jakby ktoś miał fotki jak wyglądają żółte to chetnie obejrze bo się zastanawiam troche nad żółtymi.

 

Pozdrawiam

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.