Skocz do zawartości

CZERWONA KONTROLKA, PANIKA, HELP


mr.hahn

Rekomendowane odpowiedzi

siemano

tak jak w temacie. zapalila sie czerwona kontrolka i malo co nie dostalem zawalu. ale nic tam z moim zyciem. wazniejsze jest moje e34 92' 2.0i. nie znam sie w ogole na kontrolkach. moze ja opisze.

czerwone kolko z odchodzacymi promieniami z prawej i lewej strony.

prosze o pilna i jak najszybsza odpowiedz... oby nic z silnikiem...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki są zamontowane w tylnym prawym i przednim lewym kole. Jak masz spory rant na tarczy to czujnik zacznie swiecić wcześiej. Po prostu rant go przetnie. Zacznij sie pomalu rozgładać za klockami zanim blachy klocków zaczną szorować po tarczy, bo to działa lekko destrukcyjnie na tarcze...
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na co warto zwrocic uwage przy kupnie klockow? znalazlem na allegro komplet przednich za 29zl.... czy to mozliwe, ze przetrzymaja 100km?

 

Takie za 29 PLN na pewno wystarczą na 100 km :mrgreen:... jak chcesz na kilkadziesiąt tysięcy km, będziesz musiał zainwestować więcej kasy

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi czujnikami to jest tak ze 3/4 bmw jezdzi bez czujnika bo oryginał "drogi" a podróby do dup.. da się kabelki ze sobą połączyć i juz nie świeci, ale przecież klocki raz na jakiś czas sie wymienia wiec czujnik za 50 pln chyba wypada tez wymienić co !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam swoją panikę jak zobaczyłem na desce ta kontrolkę po raz pierwszy. Kółko z trzema cegłami po obu stronach :)

 

Kup przynajmniej włoskie Raicam lub Ferodo a jak chcesz pojeździć to ATE, Bosch, Textar...

 

 

Ty porównujesz FERODO do RAICAMA, do RAICAMA to można porównywac ROULUND, TOMEX:

Pierwsza klasa klocków to: FERODO, ATE, JURID, TEXTAR,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAICAM to włoskie badziewie, wiem bo to sprzedawałem.

TOMEX jedni ludzie chwalą a inni nie. Tak jest u mnie.

Ale nie porównuj RAICAMA do FERODO, to już duża przesada

 

To tak jakby porównać dzwięk z Pioneera do Alpine... Dwa rózne światy :) Ostatni kontakt z Pioneerem miałem w dniu zakupu pierwszej w zyciu Alpine :)

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie odwrotnie po sprawdzeniu CLARIONA ALPINE i PIONEER wybrałem PIONEER, jestem już z tą firmą od ponad 12 lat

 

 

Ja wytrzymałem tylko 2. Gratuluję wytrwałosci ale po Blaupunkcie, Sony, JVC, Panasonicu i Pioneerze o którym myslałem ze gra stwierdzam ze Alpine jest marką która wyjatkowo pasuje do Buni, pomimo swojego wygladu (ochyda) braku mniej lub bardziej przydatnych funkcji (np tzw delfinki). Alpine potrafi oddać takie dzwieki których mimo całych zalet 24 bitowych przetworników Pioneer nie daje. Posiadam starszy model radyjka bo CDA-7893R ale wiem ze zostanie ze mną na dłuzej...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.