Skocz do zawartości

Czerwony kolor ringow


papik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktos sie z Szanownych kolegow orientuje,czy mozna sobie wlozyc do przednich reflektorow czerwone ringi (Angel eyes)?

Chodzi mi o to,czy policja si enie przyczepi do tego.

 

Zdecydowalem sie na zakup CCFL w sklepie za granica a to koszt okolo 400zl z przesylka :)

 

Pozostalo mi wybrac kolor.

 

Edit z 20:55: Nie iwem czemy wywalilo mi tutaj posta :)

Edytowane przez papik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodeks drogowy dopuszcza jedynie swiatła w kolorze- mijania i drogowe: białe, kierunkowskazy: pomarańczowe, tylne pozycyjne i stopu: czerwone. kazda inna wariacja na temat kolorów moze być powodem mandatu i zabrania dowodu. to samo dotyczy neonów, poodświetlanych spryskiwaczy i wentyli :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozyc wszystko mozna, pytanie tylko gdzie szukac o przepisach, ktore wykluczaja uzywania :)

 

 

Dzieki za odpowiedz.

 

Troche OT:

Z przesylka wynosi 350-360zl za te ringi :) podobna cena do innych modeli BMW :) Przesylka z DE 10Euro max.

Jakby ktos chcial zobaczyc jak CCFL swieci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mozesz to podaj linka :8) Zamiast czerwieni moze pomysl nad bialymi lub standardowymi jak w E39 itd.

 

Niebieskawe wezme jednak albo absolut weiss ;)

W sumie bardziej pasuja do mojej srebrnej buni.

 

http://www.insideperformance.de/onlineshop/index.php/cPath/1_4

 

Ringi podobno tak swieca:

 

http://www.insideperformance.de/onlineshop/images/produkt_angeleyes_e46_compact.jpg

 

Wiec calkiem niezle... w koncu to CCFL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor przednich swiatel pozycyjnych (ich ilosc i miejsce montazu tez) jest scisle sprecyzowany w kodeksie. ma byc bialy i ma byc widoczny z odpowiedniej odleglosci (nie pamietam jakiej). mozna zastosowac 1 wyjatek od tej zasady - moze byc zolty, ale pod warunkiem ze swiatla mijania sa zolte i swiatlo postojowe jest zamontowane w tej samej lampie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw sobie ładny kolor xenonka i bedzie git;) pozdro

 

1. nie mam xenonkow

2. nie mam instalacji "wytryskowej"

3. koszt wstawienia powyzszych przekracza min x10 koszt zakupu ringow :)

 

Kolor xenon w przypadku diod wychodzi barwą na lekko niebieski, co tez moze byc podstawa do zabarania dowodu. Kumplowi wlasnie tak zabrali (diody xenon na tle zwyklych bialych swiatel wydawaly sie lekko niebieskie)

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Papik mógłbyś zapodac jakiegos linka do tych ringów?chodzi mi o to gdzie kupic/zamówic?

 

Jest w tym watku. Koszt z wysylka 99Euro (czyli jakies 350zl :)

 

http://www.insideperformance.de

 

Strona niby po niemiecku ale mozna zmienic na angielski.

Wiekszego problemu nie mialem..

 

Do tego jest tam u nich link, jak zamontowac te RINGI w BMW E46 Compact.

Bede ciwczyl jak tylko dostane paczuszke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz z drugiej strony nie wiem, jak sie maja do tego np beemki, wyposażone w zółte odbłyśniki, widuje sie czasem takie :|

 

Swiatla drogowe i mijania sa dopuszczone w barwach biala i zolta :) Dlatego widac samochody z zoltymi przednimi reflektorami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papik a moze tutaj:

 

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-GENUINE-CCFL-XENON-ANGEL-EYES-E46-UK-POWERSELLER_W0QQitemZ250192040337QQihZ015QQcategoryZ23009QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

Aukcja na angielskim ebay'u. Przy obecnym kursie funta wychodzi 175 zł + przesyłka.

 

Myślę, że to ten sam towar.

 

Moze jakies wieksze zakupy w kilka osob?

Edytowane przez _aNdRe_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papik a moze tutaj:

 

http://cgi.ebay.co.uk/BMW-GENUINE-CCFL-XENON-ANGEL-EYES-E46-UK-POWERSELLER_W0QQitemZ250192040337QQihZ015QQcategoryZ23009QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

Akcja na angielskim ebay'u. Przy obcenym kursie futna wychodzi 175 zł + przesyłka.

 

Myślę, że to ten sam towar.

 

Moze jakies wieksze zakupy w kilka osob?

 

Ale chlopaku :) Te nie pasuja do Compacta E46 :)

Moj zakup z oplatami bankowymi zamknal sie w 375zl :) Teraz tylko czekac na paczke i wolne miejsce w warsztacie :D

 

Aha i nie wiem czy dobrze zrozumialem,czy pelen KIT obejmuje tez to co u mnie:

http://www.insideperformance.de/images/produkte/angeleyes/produkt_angeleyes.jpg

Edytowane przez papik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chlopaku Smile Te nie pasuja do Compacta E46 Smile

Moj zakup z oplatami bankowymi zamknal sie w 375zl Smile Teraz tylko czekac na paczke i wolne miejsce w warsztacie Very Happy

 

Fakt...zapomnialem, ze masz compacta :8)

 

Jak myslisz - czy to towar ten sam badz bardzo zblizonej jakosci?

 

Placiles PayPalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chlopaku Smile Te nie pasuja do Compacta E46 Smile

Moj zakup z oplatami bankowymi zamknal sie w 375zl Smile Teraz tylko czekac na paczke i wolne miejsce w warsztacie Very Happy

 

Fakt...zapomnialem, ze masz compacta :8)

 

Jak myslisz - czy to towar ten sam badz bardzo zblizonej jakosci?

 

Placiles PayPalem?

 

Zwykly przelew zagraniczny. Do paypala zapomnialem wklepac nowej karty kredytowej z Mbanku wlasnie do tych celow (przezroczysta i sam ja doladowuje).

 

Dziwnie nieska cena, jakos zbyt niska ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie nieska cena, jakos zbyt niska ...

 

Masz na mysli jakosc zdjec czy samych ringow ?

 

W opisie aukcji jest napisane, ze zestaw zawiera wszystko co potrzebne jest do zamontowania wraz z instrukcja. Na fotce widac takze przetwornice.

 

Miał moze ktos stycznosc z tymi ringami z ebay'a? Moze ktorys Kolega z Wysp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie nieska cena, jakos zbyt niska ...

 

Masz na mysli jakosc zdjec czy samych ringow ?

 

W opisie aukcji jest napisane, ze zestaw zawiera wszystko co potrzebne jest do zamontowania wraz z instrukcja. Na fotce widac takze przetwornice.

 

W DE te same (niby) ringi w super-duper sklepie kostuja 89ojro, na ebayu 1/3 tej ceny ? Ee cos mocno jest nie tak :)

Na allegro podobne ringi chodza po 400zl (wiec moj sklep DE ma zblizona cene - tansza)...

 

Sam niewiem, w kazdym razie niecierpliwie czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli o reakcje policji na swiatla chodzi to opowiem ciekawa hostorie. nie dalej jak jakies 5 lat temu w piotrkowie pojawiła sie pierwsza betka na ksenonach. kolega chodz nie lamal przepisow kodeksu drogowego przez pierwsze 2 tyg nie mial dnia bez kontroli policji na miescie, i za kazdym razem musial sie dlugo tlumaczyc ze to oryginalne ksenony a nie tanie zarowki o odmiennych barwach.
WIELE SERC, JEDNO BICIE. BMW PONAD ZYCIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.