Skocz do zawartości

co o tym myslicie posiadacze BMW i nie tylko!!!


mirasextra

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem u mechanika i widząc moje zaparowane boczne szybki mówi tak.Te parowanie szyb to objaw ze beda problemy z uszczelką pod głowicą i moze byc problem, wydmucha mi wszystko i beda powazne koszty.Mówi ze mozemy umówic się na sprawdzenie samochodu czy ta uszczelka wkrótce wywali.Mam zostawic fure na kilka godzin(od 8.00 do 13.00) i bedzie koles odpalał gasił czekał az ostygnie i tak wkółko, wspomniał ze sprawdzi emisje co2.Koszt tej diagnozy 50zł.Jak sie dowiedziałem to odrazu załamka, dopiero co kupiłem bunie i juz taki wydatek pomóżcie mi moze cos o tym wiecie, moze wkreca mi ,moze to prawda, jesli tak to moze sa ine sposoby sprawdzenia tego.Samochud w maju sprowadzony został z Niemiec nie ma instalacji gazowej.e-36 318ti compact 95'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

jakie boczne szybki?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

nie wiem czy dobrze zrozumiałem :)

zaparowane szyby w kabinie szczególnie te boczne oznaczaja ze będą problemy z uszczelką pod głowicą?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień filtr kabinowy.

Parowanie szyb a uszczelka pod głowicą - ciekawa teoria :P

To też jest dobre:

Koszt tej diagnozy 50zł.Jak sie dowiedziałem to odrazu załamka, dopiero co kupiłem bunie i juz taki wydatek

:lol:

(sorry, ale chyba "walnąłeś się" przy wypisywaniu kwoty)

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ten meches! naprawdę kozak! trza przyznać, że chłop to chyba jakieś nauki w NASA pobierał! może na księżycu parują szyby w związku z uszczelką pod głowicą. a poza tym to się nie znacie bo jemu chodzi o to, że jak zaczyna wydmuchiwać spod głowicy, to nie może już dobrze dmuchać na boczne szyby. jeszcze tylko ostatnie podmuchy trafiają na przednią szybę, ale to naprawdę ostatnie. także chłopie zostało ci jeszcze kilka dni... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie mowisz powaznie??!! :D jak mi by ktos cos takiego powiedzial to bym stwierdzil ze to jakis dowcip czy cos - na pewno nie wzial bym tego powaznie!

A co do twoich wydatkow

Koszt tej diagnozy 50zł.Jak sie dowiedziałem to odrazu załamka, dopiero co kupiłem bunie i juz taki wydatek...
przygotuj sie na duzo wiecej jesli chcesz jezdzic sprawnym autem, jesli dopiero co ja kupiles to jedz gdzies i sprawdz zawieszenie, silnik itp. ale pamietaj!! nie do tego samego mechanika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wziol bym numer i adres do tego mechanika,dlatego ze go juz polubilem wyslal bym mu pare ksiazek o mechanice :mrgreen:

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja :roll2:

 

Ja chcę mieć t-shirt z wypisanymi "teoriami" tego "mechanika" :mrgreen:

 

Jedź do niego i zaproponuj jemu diagnostykę! Zasugeruj, że wydmuchało mu mózg przez nos i trzeba zrobić rezonans magnetyczny... kilka minut roboty i 450zł. A będzie pewność,że z kolesia bezmózg :twisted2:

 

Tak jak pisali wszyscy wymień filtr kabinowy.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.