Skocz do zawartości

Telefon


Kyokushin

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tył tak wygląda ale nigdzie nie widzę wejścia na karte.

http://http://img515.imageshack.us/img515/7148/p1010010zl8.th.jpg

 

Na górze w tej skrzynce czarnej od strony lampy masz rowek nawet z wycięciem na palec żeby karte wyciągnąć.Musisz wymacać.

 

Co do mojej instrukcji to bateryjki mi padły w aparacie więc sesja będzie później instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co jest Panowie?

Dzisiaj jeździłem a nic w menu się nie bawiłem i co się okazało nie mogę za żadne skarby wyłączyć telefonu.Mam też czasami objaw ,że na radiu też nie działa funkcja telefonu tylko ze słuchawki trzeba wybierać.Co jest cos nie łaczy karta czy jak.Dopóki nie uruchamiałem telefonu zawsze sie wyłaczał jak chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w ogole nie dziala! Wsadzilem karte do centralki (zreszta nie jest to latwe, do tego na mrozie przy -10 i zgrabialych palcach - co za glupie umiejscowienie :duh: ) i dalej to samo: Check Card.

 

A teraz kurcze nie moge wyjac tej karty, bo dolek na palec jest, ale tylko z gory i ani chwycic ani podwazyc... Karta podklejona, wiec siedzi ciezej niz zwykle. Bez żabki lub szczypiec chyba nie pojdzie.

(OO=[][]=OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mama e39 2003 530d z navi 19:9 i mam telefon ale nie taki w podlokietniku duzy jak w starszych modelach e39 tylko mam w podlokietniku miejsce na NOKIE 6310i i jak ja tam wsadze to nic nie dziala .. Ale jak nacisne jakis przycisk na kierownicy to pisze TELEFON AKTIVIREN ale nic nie daje nie ma wpisow i wogule nie dziala co mam zrobic to co nizej pisaliscie to nie jest tak jak u mnie ze w bagazniku cos jest co zrobic zeby dzialal telefon ?? :?: :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w ogole nie dziala! Wsadzilem karte do centralki (zreszta nie jest to latwe, do tego na mrozie przy -10 i zgrabialych palcach - co za glupie umiejscowienie :duh: ) i dalej to samo: Check Card.

 

A teraz kurcze nie moge wyjac tej karty, bo dolek na palec jest, ale tylko z gory i ani chwycic ani podwazyc... Karta podklejona, wiec siedzi ciezej niz zwykle. Bez żabki lub szczypiec chyba nie pojdzie.

Prawdopodobnie nie udalo sie Tobie prawidlowo podkleic SIM. Nie kontaktowal ze stykami, a teraz styki zablokowaly mechanicznie SIM, Dzialajac na sile, uszkodzisz styki, a moze i zniszczysz takze SIM. Powinien lekko wchodzi i wychodzic.

Normalnym miejscem na SIM jest czytnik w podlokietniku, ale niestety nie dziala z nowym typem SIM. Ta szczelina w centralce nie jest przeznaczona do normalnego uzytku, stad taki trudny dostep.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mama e39 2003 530d z navi 19:9 i mam telefon ale nie taki w podlokietniku duzy jak w starszych modelach e39 tylko mam w podlokietniku miejsce na NOKIE 6310i i jak ja tam wsadze to nic nie dziala .. Ale jak nacisne jakis przycisk na kierownicy to pisze TELEFON AKTIVIREN ale nic nie daje nie ma wpisow i wogule nie dziala co mam zrobic to co nizej pisaliscie to nie jest tak jak u mnie ze w bagazniku cos jest co zrobic zeby dzialal telefon ?? :?: :?: :?: :?:

Uruchomic w telefonie funkcje Bluetooth i sparowac urzadzenia.

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki przypadek - mam starą kartę SIM (chyba ma z 6-7 lat) i działa jako jedyna w telefonie w podłokietniku - inne próbowałem (Orange, SimPlus, Tak Tak itp) i za cholerę nie chcialy działać, był tylko komunikat Check card.

Za radą kolegów z forum wsadziłem nową kartę do centralki w z tyłu - i tu miłe zaskoczenie - wszystko działa i czyta wszystkie karty.

Widać telefon w podłokietniku (ja mam motorolę) nie czyta wszystkich kart, a szkoda bo dostęp do centralki z tyłu jest na maxa kijowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mama e39 2003 530d z navi 19:9 i mam telefon ale nie taki w podlokietniku duzy jak w starszych modelach e39 tylko mam w podlokietniku miejsce na NOKIE 6310i i jak ja tam wsadze to nic nie dziala .. Ale jak nacisne jakis przycisk na kierownicy to pisze TELEFON AKTIVIREN ale nic nie daje nie ma wpisow i wogule nie dziala co mam zrobic to co nizej pisaliscie to nie jest tak jak u mnie ze w bagazniku cos jest co zrobic zeby dzialal telefon ?? :?: :?: :?: :?:

 

u mnie też tak było. telefon w podłokietniku milczy jak zaklęty, a napis pojawia się taki sam. ja korzystam z funkcji telefonu w navi i wszystko jest ok :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie dolacze. problem byl poruszony kilka razy niestety bez odzewu. telefon dziala na ekraie pokazuje sie 260-01 dzialaja mi tylko klawisze numeryczne i te 2 sluchawki. niemoge wejsc w menu. dzwonic moge tylko z podniesiona sluchawka jak odloze to sie rozlancza. jakies sugestie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zadania kodu pin to trzeba wylaczyc zadanie kodu pin na karcie i po problemie, niektore sieci domyslnie maja wylaczone zadanie pinu (np .POP)

 

U mnie w e39 (1996) karte do telefonu wklada sie do podlokietnika, tzn wycigasz sluchawke z podlokietnika i CALA nie wylamana karte wkladasz w miejscu oznaczonym mala strzalka.

 

Co ciekawe po wlozeniu karty z POPa uruchomilo sie MENU w jezyku polskim

 

pozdrawiam,

niski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kwestię centralki w bagażniku poruszono już kilka razy, ale zawsze w sedanach. Czy ktoś wie gdzie znajduje się centralka w E34 Touring?

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

 

W e39 touring, jest po prawej stronie nad akumulatorem, moze w e34 jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam się pod temat. Mam 528i z 1997 r sluchawka numeryczna jest nie w podłokietniku, centralka do karty jest pod schowkiem. Wsadziłem kartę Plusa i działa telefon natomiast jak wkladam Orange to nie czyta karty, czy to jest związane z simlockiem ? Jezeli tak to kto w Krakowie sciągnie mi takiego simlocka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam chyba trochę nietypową centralkę w bagażniku, bo nie ma tam miejsca na kartę. Telefon Siemens BIT II, E39 rocznik 2002.

 

Po włożeniu karty do gniazda tel. w podłokietniku, ciągle mam komunikat, że nie ma karty i mogę dzwonić tylko na 112. Próbowałem wiele kart z tym samym marnym skutkiem.

 

Zaglądałem również do podłokietnika. Oprócz połączonego przez dwie kostki kabla, mam tam dwa fioletowe kable nie połączone z niczym, wygląda na to, że wychodzą z jednej wiązki, jeden jest żeński, a drugi męski. Pierwotnie te kable nie były połączone. Można je połączyć bo gniazda pasują do siebie, ale to nic nie daje i dalej nie rozpoznaje mi karty.

 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez kristech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie telefon działa ale kłopotliwe jest wprowadzanie pinu za każdym razem po wyłączniu zapłonu ( w E39 ) .

Oczywiście mógłbym wyłączyć żadanie podawania pinu innym telefonem ale takiej dużej karty nie włoże do normalnej komórki ,bo musiałbym ją wyłamać a wtedy nie włożę już jej z powrotem do telefonu w aucie .

W instukcji wyczytałem jedynie jak zmienić pin ale nie widzę tam nic jak go całkiem wyłączyć.

Macie jakieś pomysły czy muszę kupić inną kartę- bez kodu pin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.