Skocz do zawartości

[e39] co sadzicie o tym bmw?


marwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

podaje link do ogłoszenia, za komentarze z góry dziekuje.

 

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=270997709

 

 

Trudno cokolwiek powiedzieć patrząc na zdjęcia, ale......

Kierownica wydaje się być bardzo wyślizgana, co świadczyłoby o większym przebiegu niż podawany przez sprzedającego (wydaje się on być nierealnym).

Brak zdjęć siedzenia kierowcy wydaje się podejrzany.

Treść ogłoszenia sugeruje, że jest to jakiś handlarz (zachwala auto jakby to był nowy cud).

Upewniłym się, czy felgi zostały wypolerowane w celu osiągniecia lepszego efektu, czy były już one ofiarami dziur w polskich drogach.

Przedni zderzak jest chyba sprzed liftingu.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby maska byla zle ustawiona znaczy leciutko zanizona i ma szpary troche dziwne, i nie wiem czy drzwi kierowcy sa zamkniete czy nie?

i jakby mi czegos brakowalo na gorze tych drzwi

 

Ogolnie samochod mi sie podoba a te defekty ktore zauwazylem nie sa dyskfalifikujace przynajmniej dla mnie. to tylko sygnal ze trzeba to sprawdzic. Samochod nie jest nowy czyli ma prawo miec malowane elementy ale tylko te z wierzchu bo obcierka czy cos lekkiego zawsze moze byc, a jak by podluznice byly ruszone to odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie myle ale nie wiem czy były jeszcze wkładane ringi przed "face lifting"zderzak stary a lampy nowe.mozliwe to?

 

Zmiany kosmetyczne w E39 objeły zderzak i lampy z okrągłymi pozycjami. Obie zmiany przeprowadzono jeśli się nie mylę w listopadzie 2000 roku.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Przeróbka na lift lampy i nerki zostały zmienione, zderzak z halogenami i listwy przed liftem czyli wyprodukowany przed 09.2000 ale ładnie się prezentuje.Brak zdjęcia od strony kierowcy spowodowany prawdopodobnie chęcią ukrycia przebiegu faktycznego, kierownica wyłechtana, sprawdź uszczelkę drzwi kierowcy jeśli porwana to ponad 200tys. przebiegu bo zresztą na tyle wygląda to autko czyli ok.250tys minimum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wygląda na "zdrowy" egzemplarz. Jeśli nie potrzebujesz auta bogato wyposażonego, to lepiej kupić "golasa", ale w naprawdę dobrym stanie.

pzdr

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś nacisnął kup teraz i autko poszło... hehe

ciekawe czy klient będzie zadowolony

http://allegro.pl/show_item.php?item=265852960

 

Chyba nie był zadowolony, bo auto wróciło na aukcję - tym bardziej trzeba omijać chyba z daleka... :naughty:

 

http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=270997709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Patrzcie na to!

Opinia o tej pierwszej Beemce z allegro opisana przez naocznego świadka:

 

Auto tylko wygląda nieźle na fotkach. fotel kierowcy bardzo zniszczony, boczek tapicerki drzwi kierowcy dziurawy, auto bite z każdej strony, żadne drzwi się nie zgrywają ani szczeliny pomiędzy elementami blacharki.felgi krzywe i poobijane. Jak dla mnie to auto nie jest warte nawet 25000zł"

 

Czy nie uważacie, że takie coś powinno być karalne? Narażanie kupującego na stratę czasu i pieniędzy? Poza tym nie wiem czy auto przeszłoby skrupulatny przegląd, a ADAC to by wywiozło je na złom. Cholera wie czy nie było składane z 4 ćwiartek i spawane w garażu. Rozumiem, że auto może być po "gongu" ale lata 90-te bananowych karierowiczów sie chyba skończyły...

 

Masakra!

 

:mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą prowizją na allegro to jest take jezeli ja kupiłem to ja nie płace prowizjii ;)) ale sprzedający ;D

 

od 15 tys było 15 zł wiec od 29 tys bedzie 30 zł około ;D

ale na zdjęciach widać ze ta maska jest jakaś dziwna....

na tej fotce z maską widać lekkie nierówności tzn nie dochodzi do koolńca

auto mialo dzwon jak nic...

 

pozdrawiam !

 

[/img]

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą prowizją na allegro to jest take jezeli ja kupiłem to ja nie płace prowizjii ;)) ale sprzedający ;D

 

od 15 tys było 15 zł wiec od 29 tys bedzie 30 zł około ;D

ale na zdjęciach widać ze ta maska jest jakaś dziwna....

na tej fotce z maską widać lekkie nierówności tzn nie dochodzi do koolńca

auto mialo dzwon jak nic...

 

pozdrawiam !

 

[/img]

 

za auto za 3000 PLN prowizję miałem 110 zł

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.