Skocz do zawartości

jaki rodzaj żarówek mam w swoim bmw??


stawarz86

Rekomendowane odpowiedzi

w mijania (soczewki) są żarówki H1!radze nie kupowieć mega whitów w super marketach i tym podobnych miejscach bo tylko problemy z nimi są!:)

 

Ja to nazwę inaczej, założysz byle co, to i widzisz byle co. Taka żarówka udaje, że świeci. Kup markowe produkty i będziesz zadowolony, ewentualnie poszukaj na forum. Były ciekawe tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie proponujecie h1 zeby wmontowac i fajnie to wygladalo? kupilem keidys jakies h.i.d i po 30 min uzytkowanie spaliwy sie obydwie:| z gory dziekuje i pozdrawiam

 

Żarówki mają być markowe, a im mniej niebieskie tym lepsze :cool2: Wiem z autopsji :norty:

NA PW wysyłam Ci małe zapytano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z philips bluevision (lampy drogowe,miałem w mijania ale to nie "to"), w mijania mam, albo philips vision plus, albo nightvision (nie pamiętam :duh: ) i jestem zadowolony z ich jakości. Myślę o przeczyszczeniu lamp, ale to już inna historia.

Kiedyś miałem osramy cool ice i/lub osram silver coś tam - ładnie świeciły ale szybko się paliły. Co 3 miechy musiałem zmienić którąś żarówkę. Z philipsem tago nie mam, jężdżę już rok na tych samych. Dla smaczku dodam, że ktoś miał dokładnie odwrotne doświadczenia z marką żarówek niż ja :norty: .

Ktoś jeszcze zachwalał philipsy rally 75 W (czy jakoś tak), ja tego nie miałem, także nie wiem.

Jeśli chcesz dokładnie coś wiedzieć. :search: Wystarczy, że wpiszesz np. "jakie żarówki" i coś znajdziesz - a były zagorzałe dyskusje, oj były :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w soczewce sa H1 a w zwyklych H7. Ot cala filozofia. Ja mialem Philips blue vision i ladnie swiecily takim na bialo zachodzacym swiatlem. Lepsze byly niz oryginalne OSRAMY ktore byly wczesniej.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.