Skocz do zawartości

BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Tobą Robert również - nie należę do osób które jak coś osiągną to chowają się z tym po krzakach zasłaniając kurtką 'swoje' dzieło. Trochę to przypomina lekcje plastyki z podstawówki kiedy to dzieciaki nie chcą żeby ktoś inny podpatrzył jaki mają pomysł na rysunek i skrupulatnie zakrywają kartki osłaniając je rękoma i czym tam się da. To nistety taka 'polska piaskownica' - jeszcze długo nie będzie u nas lepiej dopóki każdy cwaniak licząc na wiedzę i 'naiwność' innych będzie zbijał kasę na czyjejś wiedzy i skrupulatnie chował swje zabawki (nawet jeśli z nich akurat nie korzysta).

A forum - jest właśnie po to by pomagać, by wspólnie rozwiązywać problemy i - chociaż ja jeszcze nie pomogłem nikomu bo mało wiem na razie i nie chcę dublwać tematów to jeśli się zdarzy że będę wiedział cokolwiek więcej na pewno się podzielę. Dla mnie to przyjemność móc podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i mieć świadomość że potrafię trochę więcej niż inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to ładnie się dostało Piwkowi :)

 

To że do 2007 nie trzeba CAN to już było napisane i jest jasne

 

Z tego co mi wiadomo D-CAN potrzebny jest od modelu E60. Po OBD nie idzie SSS z E60.

Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu ... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIWEK - Powodzenia w programowaniu Inpą :clap:

 

Ihar z ecubb robi fejsy D-CAN i chodzą w SSS + E60. Więc z tym światłowodem to bajka.

"Interface work with SSS and DIS on all cars from 2000 year."

Piwek, chyba nie potrafisz zrobić takiego i dlatego tak gadasz ...

 

Wiesz ... zawsze możesz do niego napisać o schemat, podeśle ci i sprzedasz na Allegro jako swój :cool2:

 

Kodowanie tylko przez światłowód od 2007.09 (jak się nie mylę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich tekstów jestem przyzwyczajony , a powiem tak że każdy z nas grzebie w czyjejś ciężkiej pracy widzę że aż tryskają niektórzy uczciwością podziwiam i tu nasuwa się pytanie skoro jestem uczciwy poco i dlaczego grzebie i przerabiam sofy stworzone przez armie programistów nie dla zabawy ale dla wiadomo kasy . Uczciwość nakazała by mi kupić legalny soft –chyba że się mylę a znam taką bajkę o koni trojańskim . trojan powiem to raz płyń . :mlotek: wracając do SSS powiem Panowie to nie żaden can zgada się ale transmisja na światłowodzie nie na max232 , inaczej auto nie wejdzie w kodowanie . Na zakończenie powiem że w budowie interfejsów siedzę dłużej niż temat o dis czy sss a ty za przeproszeniem wypierdek mamutowy pisze głupoty że się słuchać nie chce . ponadto jak SSS nie chce programować zawsze można Inpa to zrobić i to bez problemu do 2007 roku .Pozdro dla normalnych i tych rozżalonych co ich Zycie w du… kopie :nana:

 

Jacek troszkę więcej kultury - chociaż nie wiem czy mogę więcej wymagać czytając twoje wypowiedzi na innych forach.

Takie słowa jak te "a ty za przeproszeniem wypierdek mamutowy" to możesz pisać do swojej rodziny w listach a nie na forum ogólnodostępnym.

 

Nie obrażałem cię nigdy a ty już któryś raz z kolei to robisz (nawet na GG)

No ale kultura to rzecz nabyta - tego nie można kupić !!!

Wkradł się chaos i nerwy w twoim poście - nie wiem dlaczego ?

 

Wyraźnie pisałem że SSS pracuje na E39 w 100% - nie piszę tego że tak myślę, tylko dlatego że sprawdzałem.

 

Wcale nie piszę że krótko "siedzisz" w interfejsach , ale też temat DIS'a na kabelku poruszany był w sieci od 2002, ale wtedy wszyscy tacy jak ty robili interfejsy do CS i VAG - DIS był wtedy "ściśle tajny".

Zresztą jeszcze teraz ludzie piszą pytania czy to z DIS'em i SSS jest możliwe tak jak ty jeszcze kilka miesięcy temu.

 

Też cię pozdrawiam , chociaż nie wiem do jakich mam cię zaliczyć :

do normalnych czy tych rozżalonych co ich Życie w du… kopie ?

 

P.S.

Proponuję walnąć "setę" i odprężyć się przed interfejsem do CAN

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tak do wiadomości wszystkich proszę zejść z tematu piwek i nie używać go w postach co najmniej głupich .Pozdrawiam

 

Twoje słowo jest dla mnie rozkazem !

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że to było do mnie.

Piwek, twierdzisz, że nie mam pojęcia. Poprzyj więc czymkolwiek swoją teorię na temat światłowodu od 2004r. i udowodnij, że SSS działa z E60 tylko przez światłowód.

Ja swoją wypowiedź opieram o informacje z ecubb a Ty ?

Przy okazji "a tym kończę wypowiedzi na tym forum", ja się cieszę, bo Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą i tylko się przechwalasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert to absolutnie nie do Ciebie było więc nie wiem czemu się obrażasz a nerwy ponoszą jak piszą głupoty pod moim adresem i nie bardzo rozumiem w jakim celu . na tym kończę wypowiedzi na tym forum .Pozdrawiam wszystkich

 

Jacek znasz mnie - ja naprawdę się nie obrażam a tym bardziej denerwuję (starczy że mam pracę nerwową :mrgreen: wiesz jaką)

Wytłumaczyliśmy sobie wszystko na GG - i przy tym zostańmy :mrgreen: Ja już milczę jak grób :silenced:

 

:dance: PEACE :clap:

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż nie chciało mi się komentować wypowiedzi piwka pod moim adresem ale że widzę jak go żółć zalewa dopowiem jeszcze że szkoda, że oceniasz kolego piwek tak łatwo innych swoją miarą - bo jak widzisz ja nie uczę się tutaj dla korzyści finansowych jedynie dla własnej prywatnej wiedzy i zastosowania 'w domu'. Jeśli fakt że Ty tak robisz jest dla Ciebie wyznacznikiem że tak muszą robić wszyscy (a to dobrze wycisza własne sumienie) to nikt Ci nie zabroni tak myśleć - ale zanim napiszesz cokolwiek na temat innej osoby to dobrze ją poznaj bo rzucać na wiatr puste słowa potrafi byle kmiotek... może się mylę co do Twojej oceny ale widzisz teraz jak łatwo kogoś ocenić tylko na podstawie własnego ego. A już pisanie do mnie 'płyń' to tylko pokaz Twojego kompletnego dna moralnego - jak ktoś brak argumentów maskuje takimi odzywkami to mogę tylko powiedzieć: żal mi cię chłopaku. Rób sobie dalej te nędzne interesy na allegro żerując na czyjejś wiedzy i doświadczeniu (bo inaczej tego nazwać nie można) i poszukaj w necie - może kultury też ktoś Cię nauczy za friko.

Wracając do tematu GT1 - dzięki rOBSOnX za wskazówki i pomoc przy odpalaniu - pięknie wszystko ruszyło. I to na interfejsie podłączonym przez zwykłą przejściówkę USB-COM i do tego pod Vistą :) GT1 to wspaniałe i potężne narzędzie i jasne dla mnie się stało dlaczego tyle kosztuje i jest tak niedostępne.

Druga sprawa - SSS-a nie mogę do końca zainstalować - poległem przy edycji rejestru. Vista nie pozwala na takie manipulacje (nie wiem dlaczego ale system nie widzi wogóle zamapowanego dysku z VMware - widać go np. w Total Commanderze ale w eksploratorze ani w regedit już nie). I tu pytanie - czy ktoś się już spotkał z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he... Widzę, że koledze piwkowi udało się wyprowadzić z równowagi więcej osób.... Taka jest istota forum, że każdy może się zarejestrować i przeczytać o doświadczeniach i przemyśleniach innych. Jednym sprawia przyjemność dzielenie się zdobytą doświadczalnie wiedzą, innym większą frajdę przynosi zamienianie czyjejś wiedzy na pieniążki. Ja z mojej strony zawsze staram się pomóc innym w potrzebie. W tym miejscu dzięki wielkie dla Roberta, który również mi udzielił kilku cennych wskazówek. Dzięki tym informacjom naprawiłem własnoręcznie uszkodzony Carsoftem licznik w moim e38 (ASO rozłożyło ręce proponując wymianę za 1400 PLN). BMW to moje hobby (nigdy nie miałem innego auta). Przypuszczam i głęboko w to wierzę, że większość uczestników tego forum zagląda tu właśnie ze względu na sympatię do marki a nie ze względu na możliwość dorobienia. Na temat postawy kolegi Piwka kiedyś się wypowiedziałem, co zostało określone mianem zawiści czy czegoś równie głupiego.... Nie skomentowałem tego w tamtym czasie, ciekaw byłem jak się sprawy potoczą... I cóż zobaczyłem? Kilkanaście postów, z których nic zupełnie nie wynika i tyleż samo obrażających pozostałych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć.... Tak czy inaczej, mam nadzieję, że ten wątek będzie kontynuowany, bo jest naprawdę cennym źródłem informacji o diagnozie i programowaniu sterowników naszej ulubionej marki. Koledze Piwkowi proponuję przenieść się na forum Viaken-a, tam znajdzie więcej osób, które myślą jego kategoriami. Jeśli jednak kolega piwek stwierdzi, że może do tego wątku wnieść coś cennego - mała prośba o stosowanie powszechnie obowiązujących reguł interpunkcji (chodzi o znaki przestankowe). Będzie się to łatwiej czytać, może się wtedy okaże, że poza obelgami jest tam jakaś treść....

 

Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych miłośników BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa - SSS-a nie mogę do końca zainstalować - poległem przy edycji rejestru. Vista nie pozwala na takie manipulacje (nie wiem dlaczego ale system nie widzi wogóle zamapowanego dysku z VMware - widać go np. w Total Commanderze ale w eksploratorze ani w regedit już nie). I tu pytanie - czy ktoś się już spotkał z takim problemem?

 

Z tego wszystkiego nie pamiętam na 100% czy stawiałem SSS ma VISCIE

(za dużo tych kombinacji było) ale na 99 % wszystko pracowało normalnie.

VISTA ... u mnie poszła w zapomnienie !

Jaką wersją VMWare masz zainstalowaną - może tu jest problem ?

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dzięki tym informacjom naprawiłem własnoręcznie uszkodzony Carsoftem licznik w moim e38 (ASO rozłożyło ręce proponując wymianę za 1400 PLN). BMW to moje hobby (nigdy nie miałem innego auta).

 

I na tym to powinno polegać - samemu coś chociaż próbować zrobić.

Dla takich osób jak ty jest potrzebny DIS - dla innych też ale trochę mniej.

Tak jak pisałem wcześniej : ASO jak to ASO - "wujek" zatrudnił ale nie doszkolił.

 

...

Przypuszczam i głęboko w to wierzę, że większość uczestników tego forum zagląda tu właśnie ze względu na sympatię do marki a nie ze względu na możliwość dorobienia.

 

Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych miłośników BMW...

 

Ja też w to wieżę - ale ja to głupi i naiwny jestem :mad2: - ale dobrze mi tak !!!

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś pokaże dowód że działa mu SSS .Bo samo zainstalowanie nie oznacza że pracuje .DIS pracuje ale SSS próbuje nawiązać komunikację już prawie prawie auto nawet raduje migną światła i amen umiera .A tak na marginesie do 2007 roku nie potrzeba żadnego interfejsu po can SSS od 2004 krzyczy światłowód podpinać . po 2007 roku jak na razie nie ma softu do aut i patrząc na poczynanie nie będzie nigdy . Ceny spadają interfejsów super . przymierzają się do diagnostyki przez neta żeby kasa nie uciekała firmom . pewnie wprowadzą jakąś kosmiczną technologię to co powiem może zabrzmi głupio ale Proszę się nie obrażać to szczera prawda wszystko dzięki takim forum jak np. to gdzie pisany jest poradnik dla majsterkowicza , Zrób to sam . Nie neguję tego bo sam też korzystam z takich wypowiedzi ale można to zrobić w innej formie nie tak : Niech cały świat zobaczy . Pozdrawiam starych weteranów Robert pozdrowienia i niech się nigdzie nie pali będziesz miał luz

 

No to teraz pojechałeś na całego !

 

Ja też pojadę !

 

Jacek - myślę że niezbyt dokładnie czytałeś wątek

Przykłady działania SSS'a podawałem (z E39 2001 3.0 d - nie wiem jak z innymi) wraz z obrazkami dla niewiernych

To że do 2007 nie trzeba CAN to już było napisane i jest jasne

 

Piszesz że po 2007 nie ma softu - ja piszę że jest - ISIS

 

http://ecubb.bmwecu.org/board/files/thumbs/t_new_diag_system_1_117.jpg

http://ecubb.bmwecu.org/board/viewtopic.php?t=678&highlight=isis

http://ecubb.bmwecu.org/board/viewtopic.php?t=1346&highlight=isis

http://ecubb.bmwecu.org/board/viewtopic.php?t=1281&highlight=isis

A cena to już inna bajka

 

Co do cen głowic (szczególnie z CHIN) - SUPER że spadają , wreszcie "każdy" będzie mógł coś zobaczyć w swoim samochodzie a nie tylko "goście z serwisów" co często bywa nie mają zielonego pojęcia o tym co robi bo pracuje u "wujka"

A i cwaniaczki co sprzedają głowice na ALLEGRO postawione na "żywca na IBM" i sofcie wiadomo kogo - myślisz że to jest OK ? (nie wspomnę już o cenie)

Możesz napisać że to też mogę robić - napiszę ci że nie - moja zabawa z DIS'am i SSS'em, bo tak to muszę nazwać kończy się wraz z ALLEGRO

 

Więc nie rozumiem dlaczego "cały świat nie może widzieć" jak pracuje DIS i SSS

Po to jest forum żeby opisywać takie rzeczy czyli pomagać sobie a nie wszystko ukrywać i samemu ciągnąć kasę z tego co inni zrobią (moim skromnym zdaniem nie jest to ... OK !!!)

 

Ja dostałem informacje od kogoś (oczywiście nie był to Polak - bo Polak nie pomaga drugiemu Polakowi - naprawdę wiem co piszę) więc przekazałem np. tobie i wielu innym osobom z Polski i nie tylko.

 

Z tego co pamiętam tobie też krok po kroku tłumaczyłem na GG jak zainstalować DIS'a i SSS (historia GG do wglądu) i co, z tego wynika że ... nie dokończę

a było tych osób oczywiście dużo więcej i nie tylko z Polski

 

Mentalność polaków jest taka jak mniej więcej twoja - ukryć wszystko i nie pomagać.

 

Miałem takie przykłady na forum ecubmw - dosłownie żaden Polak nie napisał nigdy nic ! - ale sami piszą WIELKIE prośby o pomoc a gdy dostaną odpowiedź (są już "fachowcami") i na pewno nic nikomu nie przekażą (zresztą zdarza się to na każdym innym - nie będę pisał na jakich ... ale oczywiście polskich - gdzie, domyśl się)

 

Jeden odpisał później jak dowiedział się że uruchomiłem DIS'a i SSS !

 

Jacek myślę że za bardzo to przeżywasz !

 

P.S.

 

Ale sobie pojechałem :mrgreen: aż mi ulżyło !

Jak ktoś ma podobne zdanie jak ja to niech się wpisze - zobaczymy ilu takich jest "innych" Polaków.

Napisałem chyba najdłuższy tekst w życiu :cry2:

 

Cała prawda o naszym społeczeństwie :oops: :oops: .Robert to co napisałeś jest prawdą ( niestety ).Mi również pomogłeś w wielu sprawach (DIS ) teraz mogę się nim cieszyć i pomogę innym jak będę mógł.NA resztę nawet się nie porywam bo cienki bolek jestem :) .Ciesze się że są jeszcze takie osoby jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

NA resztę nawet się nie porywam bo cienki bolek jestem :) .Ciesze się że są jeszcze takie osoby jak ty.

 

Myślę że chodzi ci o nie porywanie się na instalację SSS'a.

Piotrek ja też byłem i dalej jestem cienki bolek - tylko może trochę więcej czasu spędzam przy komputerze (właściwie na okrągło - w pracy i w domu, choroba chyba jakaś :mrgreen: ).

Nic się nie martw - zrobimy gotowy obraz iso SSS'a z wszystkimi ustawieniami i opis jak "pokazać mu że ma głowicę".

Teraz trochę brak czasu - pracoholik jestem , ale jak będzie kilka sekund to wezmę się za tego SSS'a

 

Pozdrawiam

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie gdzie zdobyć taki dekoder ZCS z wątku http://ecubb.bmwecu.org/board/viewtopic.php?t=1370 Nie bardzo chce mi wejść zdjęcie,jak można to proszę wkleić samo zdjęcie

 

:lol: Widziałem go na ftp :D

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie gdzie zdobyć taki dekoder ZCS z wątku http://ecubb.bmwecu.org/board/viewtopic.php?t=1370 Nie bardzo chce mi wejść zdjęcie,jak można to proszę wkleić samo zdjęcie

 

:lol: Widziałem go na ftp :D

Na tym :?: ftp://dw.pl:2122/BMW/

 

Tak wrzuciłem tam

ftp://dw.pl:2122/BMW/others/BMW Decoderv0.3.zip

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wersje DISA v.44 instaluje się dokładnie tak samo jak v.39 - http://www.bmwecu.org/article001/ ????

 

Do Raf328: prośba o dostęp do FTP!!

 

Tak samo tylko dużooo łatwiej - praktycznie wszystko robi sam

BMW KLUB PRZEMYŚL

1 Jeżeli coś może się nie udać — nie uda się na pewno.

2 Nigdy nie kłóć się z głupcem — ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

3 Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo — na pewno to zepsujesz.

4 Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie.

5 Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia — głupcy są zbyt pomysłowi.

6 Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

7 Komputer służy do tego aby ułatwić Ci pracę, której bez niego w ogóle byś nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wiecie gdzie zdobyć taki dekoder ZCS z wątku http://ecubb.bmwecu.org/board/viewtopic.php?t=1370 Nie bardzo chce mi wejść zdjęcie,jak można to proszę wkleić samo zdjęcie

 

:lol: Widziałem go na ftp :D

Na tym :?: ftp://dw.pl:2122/BMW/

 

Tak wrzuciłem tam

ftp://dw.pl:2122/BMW/others/BMW Decoderv0.3.zip

Za.....e THX :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.