Skocz do zawartości

Ankieta- Czy dal bys swoje BMW w rece swojej dziewczyny???:)


robertbed

<t>Czy dal bys swoje BMW w rece swojej dziewczyny???:)</t>  

134 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaznaczyłem opcję "nie ma problemu, ufam jej umiejetnosciom,hehe" aczkolwiek myślałem też nad "czasem jak sie napije-ktos mnie musi do domu zawiezc!"(z przymrużeniem oka).Moja żona jeździła już 735,520 teraz 325 i niedługo będzie 525.Ufam jej bo wiem,że nie poleci 200km/h bo ona wie,że nie jeździ na tyle dobrze-musi sie jeszcze troche nauczyć bo popełnia błedy,ale idzie jej coraz lepiej. :)
Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie dałbym ale jednocześnie zacisnąłbym zęby, zamknął oczy i co jakis czas nieśmiało pytał "Are we there yet?" :D

 

Czasem przewijało by się jeszcze jedno pytanie: "co to było?" :lol:

 

...dlatego wole nie byc swiadkiem takich zdarzen... moja druga polowa jezdzi czasem bunia, ale mnie przy tym nie ma :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej dam auto mojej dziewczynie niż koledze....

Parę razy miała okazję nim jechać i prowadzi b. dobrze mimo że nie ma doświadczenia z automatami i wielkogabarytowymi pojazdami :) Przesiada się ... uwaga .... z CC 700!! Sam miałem na początku problem z oceną odległości od prawej krawędzi jezdni, a ona .... śmiga ślicznie przy krawężniczku od pierwszego razu :)

Pozdro.

 

PS W pamięci foteli ma nawet swoje ustawienia :)

Dodam jeszcze że nie bez stresu to przeżywam choć w sumie to nie wiem czemu. :)

CB: 161BD221
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Każdy mamy "swoje" i póki co odpieram ataki żony i sugeracje że mnie zawiezie. Lepiej żeby się nie przyzwyczajała. E36 jechała raz /wiozła mnie/ z miesiąc przed sprzedażą i całkiem dobrze jej szło ale o tym żebym jej dał E46 i pojechała sobie sama np. do pracy ma co nawet marzyć, przynajmniej na razie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jestem wam winny male wyjasnienie :)

wczoraj w godzinach popoludniowych pojechalismy na zakupy, w drodze powrotnej moja dziewczyna zauwazyla taki pusty parking i mnie zaczela molestowac ze jej kiedys obiecalem ze dam jej sie przejechac, ghrrrr

dalem sie namowic.zrobila sobie rundke 2 minuty,hehe, wiecej nie znioslem stresu.ona nie ma prawa jazdy, dopiero sie uczy jezdzic,wiec rozumiecie.

potem sie obrazila ze za krotka rundka byla, ghrrr, dasz palca to reke bedzie chciala.

kazdy sie ze mna chyba zgodzi ze BMW to nie samochod do nauki jazdy, ale ona twierdzi inaczej, o zgrozo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojej pozyczyłem kiedyś sierre to przejechala na kapciu pół miasta i oponke trzeba było wymienić na nową....

 

potem raz przytarty zderzaczek o krawężnik........i wogóle pewnie o inne auta...........

 

poduczyła się,,, w między czasie na sluzbowych.....

potem mieliśmy vr6 - ale bała sie zasiąść ,ibiza tdi 110km -troche tym latała,,,A6-2,6 calkiem nieżle poszło ,,no i bumą lata juz sama...

 

o dziwo zawsze największy problem to parkowanie i jak tu zrobić żeby sie z krawężnikiem nie poprzytulać...........

 

ogólnie powiem nie żałuję,,czasem szkoda jakiejś nowej ryski na lakierze ,wgniotka itp............

ale gorzej jakby sie kobieta bała jeżdzić,,,więc jest oki

pozdro :D

Ja chcieć,prosić o wiedzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja trochę się boi bo wie że kocham moje autko ale jak już ją tam wpuszczę to diabełek się z niej robi na codzień jeździ ojca fiesta 1,1 więc moim E-34 sobie odbija

 

Raz się bradzo zdziwiłem jak dostała uto do pracy bo ja szłem do lekarza idę stoję na skrzyżowaniu a tu coś zza mnie startuje z piskiem i zapiernicza w cholerę ze świateł patrzę a top mój samochód o mało zawału nie dostałe a jaki wykład miała.... :D

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja znowusz to wogule niechciała żebym kupił BMW. Mówi, że to bandycki samochód i wogóle (opinia była jaka była). Ale i tak kupiłem 530 dA. Obrażona była ze dwa miesiące. Nie chciała ze mną wogule jeździć bo to obciach.

Teraz sam do pracy strzelam z buta bo nie mogę jej z auta wygonić. Śmiga codziennie, a to praca. a to zakupy, a to coś tam zawsze znajdzie jakiś powód żeby mnie z auta wysadzić. Ja raczej do pracy nie mam daleko i auto zawsze stoi pod robotą od 8 do 16 a ona ma raczej ruchomą pracę i musi się sporo przemieszczać. Jak jej tłumaczę żeby nie jechała bo nie ma gdzie w mieście parkować, że ciasno do parkowania to mi mówi "spoka dam radę przecież mam czujniki parkowania". A za kierownicą zachowuje się jak Pluto z kreskówek Disneya. Na codzień spokojan milutka nie przeklina a za kułkiem .... diabeł w nią wchodzi,wyzywa gości że nie umieją jeździć (sama też nie jest mistrzem świata ale jej o tym nie mówię :P ) i się wloką po ulicach, nie ma możliwości, żeby spod świateł przepuściła jakiemuś kierowcy. I ten uśmiech zadowolenia jak wszystkich wyprzedzi !!!! Czasem sam się boję.

I tak właśnie niechciane auto którym ja miałem sobie spokojnie śmigać przeszł na stan żony a mi kupiła bilet miesięczny. Jak narazie auto jest bez żadnych zarysowań. Miałem już kilka aut ale żadnego jeszcze nawet nie drasneła. Muszę teraz kupić jakiś drugie auto :lol:

nie ma to jak poczciwa niemiecka konstrukcja !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu bylem w Bydgoszczy. Poprosilem moja 2 polowke o przeparkowanie auta (odcinek ok 50 m). Nastepnego dnia nie moglem otworzyc drzwi z pilota. Po minucie krecenia sie w okolo auta okazalo sie, ze zostawila wlaczane swiatla. Efekt uboczny: rozladowany akumulator, 2 spalone zarowki i 15 zl dla taxiarza za podpiecie. Efekt koncowy: juz mnie wiecej nie prosi o auto :mrgreen:

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.